Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: happy  
  Üzenet: To Brian:nagyon tetszett Didweed:) To anetti:jaj,már úgy aggódtam!mi a baj? To sanya:azért KECEL sem rossz hely!  
2006-03-16 19:11:15
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Én meg csodálkoztam, hogy senki nem ír... :D  
2006-03-16 17:23:19
  Feladó: Niki  
  Üzenet: Szia Drága Aniko nővérem.Imádlak.Kurva jo volt a buli.Siess haza.Ja és nagyon vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-03-16 16:42:42
  Feladó: sanya  
  Üzenet: M47 SÁRÁND A legjobb hely! I LOVE TECHNO!!!  
2006-03-16 16:09:54
  Feladó: anetti  
  Üzenet: to happy.csak jelentkezem.Egyre nagyobb a gáz!!!  
2006-03-16 15:02:14
  Feladó: Jony  
  Üzenet: Elég gagyi mixek vannak itt nem sokat ér!!!!  
2006-03-16 13:58:33
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Mint azt tapasztalhattátok, az üzenőfal ideiglenesen nem működött. A hibáért elnézést kérünk.  
2006-03-16 13:43:56
  Feladó: Brian  
  Üzenet: És mész is holnap Kecel? :)  
2006-03-13 18:13:10
  Feladó: happy  
  Üzenet: Holnap Kecel:)))!  
2006-03-13 18:10:57
  Feladó: KP&Colos  
  Üzenet: Udv:Minden partyarcot.From Preston.  
2006-03-13 16:32:41
  Feladó: joe  
  Üzenet: én tudom magamról,hogy közel 4 évig csak technot hallgattam és bulizamrá. Most + csak progi+elektro. Változunk mindannyian ezt elkell fogadni!  
2006-03-13 15:47:51
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Ciara14: ott leszunk :)  
2006-03-13 15:43:51
  Feladó: joe  
  Üzenet: A technot megunta ő is mint más,meg nem lehet zúznia mint régen. A tulajnak kemény volt,sokszor odament hozzá,hogy lighhtosabban.  
2006-03-13 15:42:37
  Feladó: joe  
  Üzenet: to peter igazad van,de az elektrot nagyon érti.jobban csinálja mint a hardot  
2006-03-13 15:38:14
  Feladó: péter  
  Üzenet: Az a véleményem,hogy az új stílusát rossz helyen prezetálja! Meg kéne találnia az ehhez való partyt és embereket!  
2006-03-13 15:20:42
  Feladó: Ciara14  
  Üzenet: Megy valaki a Maydayre?  
2006-03-13 15:12:21
  Feladó: péter  
  Üzenet: 800 ból maradtak a végére 50-en ! 6-an táncoltak!szerinted az nem mindenki?  
2006-03-13 15:09:56
  Feladó: Gábor  
  Üzenet: Én mindíg megvárom Frost-ot, és szerintem jól játszik. De szerintem nem ment el mindenki, voltunk még azért szépen.  
2006-03-13 15:05:59
  Feladó: imre  
  Üzenet: sráok gyertek buli lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-03-13 15:05:06
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Nem érdekes, inkább szánalmas...Nem Gyuri? Nem igaz, hogy mindenki megrögzött "techno"-s...  
2006-03-13 15:04:13
  Feladó: péter  
  Üzenet: A Frost tényleg király csak az a baj,hogy soha nem kívácsi rá senki! Mindíg elmennek a végére.NEM ÉRDEKES??  
2006-03-13 14:52:31
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Nagyon komoly volt a party az Eldoradoban!!!  
2006-03-13 13:37:19
  Feladó: minimalista  
  Üzenet: a nyitólapon, az Eldo progi bulijának reklámjában egy kis gépelési hiba  
2006-03-13 12:35:38
  Feladó: bszy  
  Üzenet: stone-os képek:'(((((((((:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD  
2006-03-13 11:36:11
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Nita! Ari vagy!! Tenx! :)  
2006-03-13 11:11:55
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.014164 másodperc alatt jött létre