Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
happy
Üzenet:
To Brian:nagyon tetszett Didweed:) To anetti:jaj,már úgy aggódtam!mi a baj? To sanya:azért KECEL sem rossz hely!
2006-03-16 19:11:15
Feladó:
aerio
Üzenet:
Én meg csodálkoztam, hogy senki nem ír... :D
2006-03-16 17:23:19
Feladó:
Niki
Üzenet:
Szia Drága Aniko nővérem.Imádlak.Kurva jo volt a buli.Siess haza.Ja és nagyon vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-03-16 16:42:42
Feladó:
sanya
Üzenet:
M47 SÁRÁND A legjobb hely! I LOVE TECHNO!!!
2006-03-16 16:09:54
Feladó:
anetti
Üzenet:
to happy.csak jelentkezem.Egyre nagyobb a gáz!!!
2006-03-16 15:02:14
Feladó:
Jony
Üzenet:
Elég gagyi mixek vannak itt nem sokat ér!!!!
2006-03-16 13:58:33
Feladó:
Brian
Üzenet:
Mint azt tapasztalhattátok, az üzenőfal ideiglenesen nem működött. A hibáért elnézést kérünk.
2006-03-16 13:43:56
Feladó:
Brian
Üzenet:
És mész is holnap Kecel? :)
2006-03-13 18:13:10
Feladó:
happy
Üzenet:
Holnap Kecel:)))!
2006-03-13 18:10:57
Feladó:
KP&Colos
Üzenet:
Udv:Minden partyarcot.From Preston.
2006-03-13 16:32:41
Feladó:
joe
Üzenet:
én tudom magamról,hogy közel 4 évig csak technot hallgattam és bulizamrá. Most + csak progi+elektro. Változunk mindannyian ezt elkell fogadni!
2006-03-13 15:47:51
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Ciara14: ott leszunk :)
2006-03-13 15:43:51
Feladó:
joe
Üzenet:
A technot megunta ő is mint más,meg nem lehet zúznia mint régen. A tulajnak kemény volt,sokszor odament hozzá,hogy lighhtosabban.
2006-03-13 15:42:37
Feladó:
joe
Üzenet:
to peter igazad van,de az elektrot nagyon érti.jobban csinálja mint a hardot
2006-03-13 15:38:14
Feladó:
péter
Üzenet:
Az a véleményem,hogy az új stílusát rossz helyen prezetálja! Meg kéne találnia az ehhez való partyt és embereket!
2006-03-13 15:20:42
Feladó:
Ciara14
Üzenet:
Megy valaki a Maydayre?
2006-03-13 15:12:21
Feladó:
péter
Üzenet:
800 ból maradtak a végére 50-en ! 6-an táncoltak!szerinted az nem mindenki?
2006-03-13 15:09:56
Feladó:
Gábor
Üzenet:
Én mindíg megvárom Frost-ot, és szerintem jól játszik. De szerintem nem ment el mindenki, voltunk még azért szépen.
2006-03-13 15:05:59
Feladó:
imre
Üzenet:
sráok gyertek buli lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-03-13 15:05:06
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Nem érdekes, inkább szánalmas...Nem Gyuri? Nem igaz, hogy mindenki megrögzött "techno"-s...
2006-03-13 15:04:13
Feladó:
péter
Üzenet:
A Frost tényleg király csak az a baj,hogy soha nem kívácsi rá senki! Mindíg elmennek a végére.NEM ÉRDEKES??
2006-03-13 14:52:31
Feladó:
Águs
Üzenet:
Nagyon komoly volt a party az Eldoradoban!!!
2006-03-13 13:37:19
Feladó:
minimalista
Üzenet:
a nyitólapon, az Eldo progi bulijának reklámjában egy kis gépelési hiba
2006-03-13 12:35:38
Feladó:
bszy
Üzenet:
stone-os képek:'(((((((((:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2006-03-13 11:36:11
Feladó:
Frost
Üzenet:
Nita! Ari vagy!! Tenx! :)
2006-03-13 11:11:55
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service