Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Bocs emberek, hogy nem voltam szombaton, de mandulagyulladásom van...most hétvégén már remélem ott leszek...  
2006-03-13 10:34:45
  Feladó: Nita  
  Üzenet: Király volt a buli az Eldóban! Frost így tovább nagyon tutin nyomtad!  
2006-03-13 08:49:01
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: basta: Ne csitíts!Csak annyit, hogy ne legyél olyan, mint a többi nyávogós f*sz... "Hol vannak már a képeeek???"  
2006-03-12 20:25:09
  Feladó: Geri  
  Üzenet: Tegnap milyen volt a buli a Fonóba nem tudjátok?  
2006-03-12 20:04:43
  Feladó: basta  
  Üzenet: akkor ok! Tomi neked meg pssszt!  
2006-03-12 19:48:55
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: nem szivtam mellre 8)  
2006-03-12 19:23:28
  Feladó: basta  
  Üzenet: nem kell ennyire mellre szívni... nem volt az annyira sértő szándékú  
2006-03-12 19:12:39
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Eldorado-s kepek kb 1 oran belul... vagy kevesebb :)  
2006-03-12 19:08:28
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: lol :) jaja, valami fekete alapon sarga betuset :)  
2006-03-12 18:33:41
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Viktor: Ne is foglalkozz ilyen bastákkal, nm tudja, hogyan mennek nálatok a dolgok... Nah akkor csináljak neked oldalt?? :DDD Üdv: Tomi  
2006-03-12 18:25:59
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: basta: finoman megjegyeznem, hogy nalunk vasarnap ESTE ki szoktak kerulni a kepek, ha megerkeznek, mig mashol ez hetfo-kedd... ennyit a megint sehol-rol  
2006-03-12 17:51:04
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: a kepek kint lesznek amint megerkeznek.  
2006-03-12 17:50:14
  Feladó: Smile  
  Üzenet: Sziasztok! Kb. mikor lesznek feltéve az eldos képek????  
2006-03-12 16:53:10
  Feladó: basta  
  Üzenet: képek megint sehol...  
2006-03-12 16:05:39
  Feladó: sany  
  Üzenet: Nekem se jött be annyira! Uncsi volt,mert Diana D sok tavalyi slágert játszott,legalábbis nekem  
2006-03-12 11:50:59
  Feladó: lucky  
  Üzenet: akkor nem maradtam le akkora nagy partyról. Köszi, így legalább nem bánom annyira:)  
2006-03-12 11:05:38
  Feladó: bun  
  Üzenet: alig voltak az eldoba,meg nem vol jo buli!  
2006-03-12 10:13:12
  Feladó: noszki  
  Üzenet: ne szidd már az eldód valaki szereti valaki nem fogadd el mi sem csesztetünk! oké?  
2006-03-12 08:22:44
  Feladó: joe  
  Üzenet: To jozsi Technot de nem az eldoradoban!!!  
2006-03-12 05:45:41
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: joe te mit hallgatsz? britni szpirszt? beksztít bojz? en szink?  
2006-03-11 18:50:47
  Feladó: lucky  
  Üzenet: Én szeretem az Eldoradot, szerintem jó hely, és MYSTIC bulira elmentem volna...  
2006-03-11 17:08:34
  Feladó: joe  
  Üzenet: Mert ma megy valaki az eldoba,arra az okádék bulira! 8 Newl, 3 Diana D.  
2006-03-11 16:42:52
  Feladó: minimalista  
  Üzenet: sokat nem is fogsz vele veszíteni, ha kihagyod  
2006-03-11 15:43:00
  Feladó: lucky  
  Üzenet: Beteg vagyok nem tok elmenni az Eldo nagypartyra:(  
2006-03-11 11:50:04
  Feladó: happy  
  Üzenet: To Brian:ennyire nem adta a kép?:D  
2006-03-10 19:54:04
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010502 másodperc alatt jött létre