Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Gcsabika
Üzenet:
Bocs emberek, hogy nem voltam szombaton, de mandulagyulladásom van...most hétvégén már remélem ott leszek...
2006-03-13 10:34:45
Feladó:
Nita
Üzenet:
Király volt a buli az Eldóban! Frost így tovább nagyon tutin nyomtad!
2006-03-13 08:49:01
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
basta: Ne csitíts!Csak annyit, hogy ne legyél olyan, mint a többi nyávogós f*sz... "Hol vannak már a képeeek???"
2006-03-12 20:25:09
Feladó:
Geri
Üzenet:
Tegnap milyen volt a buli a Fonóba nem tudjátok?
2006-03-12 20:04:43
Feladó:
basta
Üzenet:
akkor ok! Tomi neked meg pssszt!
2006-03-12 19:48:55
Feladó:
Viktor
Üzenet:
nem szivtam mellre 8)
2006-03-12 19:23:28
Feladó:
basta
Üzenet:
nem kell ennyire mellre szívni... nem volt az annyira sértő szándékú
2006-03-12 19:12:39
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Eldorado-s kepek kb 1 oran belul... vagy kevesebb :)
2006-03-12 19:08:28
Feladó:
Viktor
Üzenet:
lol :) jaja, valami fekete alapon sarga betuset :)
2006-03-12 18:33:41
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Viktor: Ne is foglalkozz ilyen bastákkal, nm tudja, hogyan mennek nálatok a dolgok... Nah akkor csináljak neked oldalt?? :DDD Üdv: Tomi
2006-03-12 18:25:59
Feladó:
Viktor
Üzenet:
basta: finoman megjegyeznem, hogy nalunk vasarnap ESTE ki szoktak kerulni a kepek, ha megerkeznek, mig mashol ez hetfo-kedd... ennyit a megint sehol-rol
2006-03-12 17:51:04
Feladó:
Viktor
Üzenet:
a kepek kint lesznek amint megerkeznek.
2006-03-12 17:50:14
Feladó:
Smile
Üzenet:
Sziasztok! Kb. mikor lesznek feltéve az eldos képek????
2006-03-12 16:53:10
Feladó:
basta
Üzenet:
képek megint sehol...
2006-03-12 16:05:39
Feladó:
sany
Üzenet:
Nekem se jött be annyira! Uncsi volt,mert Diana D sok tavalyi slágert játszott,legalábbis nekem
2006-03-12 11:50:59
Feladó:
lucky
Üzenet:
akkor nem maradtam le akkora nagy partyról. Köszi, így legalább nem bánom annyira:)
2006-03-12 11:05:38
Feladó:
bun
Üzenet:
alig voltak az eldoba,meg nem vol jo buli!
2006-03-12 10:13:12
Feladó:
noszki
Üzenet:
ne szidd már az eldód valaki szereti valaki nem fogadd el mi sem csesztetünk! oké?
2006-03-12 08:22:44
Feladó:
joe
Üzenet:
To jozsi Technot de nem az eldoradoban!!!
2006-03-12 05:45:41
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
joe te mit hallgatsz? britni szpirszt? beksztít bojz? en szink?
2006-03-11 18:50:47
Feladó:
lucky
Üzenet:
Én szeretem az Eldoradot, szerintem jó hely, és MYSTIC bulira elmentem volna...
2006-03-11 17:08:34
Feladó:
joe
Üzenet:
Mert ma megy valaki az eldoba,arra az okádék bulira! 8 Newl, 3 Diana D.
2006-03-11 16:42:52
Feladó:
minimalista
Üzenet:
sokat nem is fogsz vele veszíteni, ha kihagyod
2006-03-11 15:43:00
Feladó:
lucky
Üzenet:
Beteg vagyok nem tok elmenni az Eldo nagypartyra:(
2006-03-11 11:50:04
Feladó:
happy
Üzenet:
To Brian:ennyire nem adta a kép?:D
2006-03-10 19:54:04
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service