Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Hypergirl
Üzenet:
maydayről lesznek képek!!!??
2006-03-19 14:41:22
Feladó:
bszy
Üzenet:
tökéj:D
2006-03-19 12:56:08
Feladó:
happy
Üzenet:
To anetti:mivel töltöd a7végét?:) To Brian:Kimi már az elején kiesett,ezért kár volt felkelni:(
2006-03-19 11:02:26
Feladó:
Nita
Üzenet:
Ki nem szereti a technót, az vmi tökéj:)
2006-03-18 20:15:18
Feladó:
panda
Üzenet:
partygirl szereted a technot?
2006-03-18 19:34:44
Feladó:
panda
Üzenet:
mi enyje?
2006-03-18 19:33:33
Feladó:
aerio
Üzenet:
bodri: ejnye
2006-03-18 18:34:38
Feladó:
partygirl
Üzenet:
Már csak 1 óra és indulok partyzni a Maydayre, aki jön annak nagyon jó szórakozást:)
2006-03-18 18:15:41
Feladó:
happy
Üzenet:
Aki megy Maydayre,annak nagyon jó szórakozást kivánok!:D
2006-03-18 17:38:40
Feladó:
én
Üzenet:
ne nézzetek utána,mert a STONESOK MINDIG SEAN PAULT ÉS BRITNEYT FOGNAK HALLGATNI:ÉS ITT LE IS RAGADTAK!!!!!!
2006-03-18 16:22:44
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
ja...divat....szerencsére vannak még olyanok, akik azelőtt is szerették volna, hogy divat lett volna belőle...
2006-03-18 15:56:01
Feladó:
happy
Üzenet:
zene,zene,zene:)))
2006-03-18 13:46:57
Feladó:
budai
Üzenet:
inkább progi,mint elektro. Most a legjobban a prpgi a divat!
2006-03-18 12:18:15
Feladó:
Norm
Üzenet:
most már könyörgök nektek, h nézzetek már után, h mi is az az elektro!!!!!!!!!!!!!
2006-03-18 03:04:04
Feladó:
béci
Üzenet:
me:Hogy lenne igény rá?Kb. 20an táncolnak olyankor!Majd ha közel annyian táncolni fognak,mint technora,akkor azt mondom van értelme!De így addig sajna nincs!
2006-03-17 18:38:09
Feladó:
JoeBácsi
Üzenet:
Ne szemeteld tele az üzenőfalat! THX_! Üdv:JoeBácsi
2006-03-17 17:01:33
Feladó:
Norm
Üzenet:
először is tisztázni kéne, h mi is az a elektro
2006-03-17 16:08:26
Feladó:
me
Üzenet:
te mit beszélsz ??!! már hogy ne lenne igény az electro-ra!!nem csak pokék léteznek..
2006-03-17 14:15:12
Feladó:
happy
Üzenet:
To Brian:mia betegséged tárgya?Mielőbbi gyógyulást kivánok!
2006-03-17 10:33:09
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Fecó: talán láss is, ne csak nézz...
2006-03-17 00:44:34
Feladó:
Fecó
Üzenet:
Ez jó a Narancs kivételével semmi nincs sose frissitve csabai klubokból!Tök gáz
2006-03-16 22:30:50
Feladó:
béci
Üzenet:
Bár ne legyen igazam...
2006-03-16 22:24:29
Feladó:
béci
Üzenet:
De Frost nem akar keményebbet játszani.Nagyon jó Frost az elektroban,de nincs rá igény Csabán,úgyhogy sztem nem sokáig lesz ő az Eldoban!
2006-03-16 22:23:51
Feladó:
béci
Üzenet:
joe:Te tévedésben vagy!Ponthogy Frostot arra buzdítja a tulaj,h keményebbet játszon!Nem vagy képben!
2006-03-16 22:22:27
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Bogyó: talan nem ilyen nevvel kellene ilyeneket irnod...
2006-03-16 21:36:59
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service