Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Viktor
Üzenet:
sracok,nyugi...
2006-03-30 17:39:30
Feladó:
aerio
Üzenet:
Ennyi erővel akik hánynak azok is emberek... Senkit sem kell lenézni, mindenkinek megvan a maga zenei stílusa..kivéve akinek nincs :)
2006-03-30 17:37:30
Feladó:
Exit
Üzenet:
Szpájdögoszt-hoz meg rugót kell bevenni! :D
2006-03-30 16:49:45
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
...Hányjanak...
2006-03-30 16:45:24
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
mellesleg énis elítélem a kábszereseket...dehát istenem, ettől függetlenül még emberek...az mellékes a buliknál nekik, viszont slágerdiszkoba az okádás az cél, azért mennek fel az emberek, hogy h
2006-03-30 16:44:35
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
xxx: annyit, hogy azok legalább tudják, hogy KI áll a pult mögött...
2006-03-30 16:42:15
Feladó:
James Grow
Üzenet:
JO Szatmári is meg TomKaos is, de Spy The Ghost a király!!! ... tajng,tajng
2006-03-30 16:40:16
Feladó:
xxx
Üzenet:
tőled nem vagyok sötétebb
2006-03-30 16:34:15
Feladó:
f..z
Üzenet:
to xxx: te nagyon sötét vagy, inkább tanulj még vagy vmi hasznosabbal töltsd az időt
2006-03-30 16:32:05
Feladó:
f..z
Üzenet:
kit érdekel, h többen szeretik, attól még hulladék az a műfaj, nem? szatmári pfffffffff
2006-03-30 16:30:11
Feladó:
xxx
Üzenet:
Kaos:te amikor csinálod a bulit,1 halom ember veszi be a kis bogyóját,hogy jól érezze magát. Aki techno zenét hallgat az krajcározik,vagy Sp.
2006-03-30 16:27:21
Feladó:
to: tom fakllos
Üzenet:
Te is ugyanazt a büdös gépzenét játszod mint szatmáry!valakinek ez valakinak az.
2006-03-30 16:24:38
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
folyt.. a diszkóba bemennek, várnak 100évet, majd széthányják magukat, és nem is tudják, milyen munkásság áll a dj mögöttt...szal Exit erre értettem!
2006-03-30 15:19:53
Feladó:
Évi
Üzenet:
léne=kéne és TomKaos neked is puszi :**** :)))
2006-03-30 15:13:19
Feladó:
Évi
Üzenet:
udtam, mert a koliban elég sűrűn ez az ébresztőzene.. Szóval bocs, de még mindig nem tartom ezt műveltség tárgyának.. Nem olyan zenét játszik, hogy ismernem léne..
2006-03-30 15:12:31
Feladó:
Évi
Üzenet:
Nah én nem nézek tv-t, nem hallgatok rádiót és nem olvasok újságot, nem volt fórumom, hogy megtudjam, ki az a Szatmári.. Aztán mondtak egy másik nevet (Jucus) és egy számcímet (100évet..) és így már t
2006-03-30 15:11:44
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Jaés Évi az én barátnőm!Puszi neki!! :****
2006-03-30 15:09:20
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
xxx:Miazhogy mindig???Ennyi erővel rám mondhatnád, mert én sokkal többet írok ide mint ő!
2006-03-30 15:08:45
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Exit: Tévedés, én tudtam kiaza szatmári...Arra értettem, hogy nem tudnak mást csinálni, csak ugyanazt a divatzenét hallgatják, mint sokan mások, nincs egyedi stílusuk zeneileg ezeknek az embereknek, a
2006-03-30 15:07:38
Feladó:
xxx
Üzenet:
Ki az az évi? mindíg Ő van a toppon!
2006-03-30 13:46:44
Feladó:
Stone_maca
Üzenet:
akkor most tényleg jön szatmári vagy csak álom? tök jo lenne!.......
2006-03-30 13:39:52
Feladó:
Rennie
Üzenet:
Hétvégén lesz valahol jó buli???
2006-03-30 12:47:40
Feladó:
Exit
Üzenet:
Amúgy szombaton tényleg party Medgyesen, Tim Sanchez-el és jómagammal és még éjféltől egyig pörgés a Rióban is, kígyóson!!!Üdv!
2006-03-30 12:44:21
Feladó:
Exit
Üzenet:
Bocs, nem megbántásként írtam, csak azt hittem picit nyitottabbak vagytok zeneileg...
2006-03-30 12:41:24
Feladó:
Exit
Üzenet:
TomKaos: Lealacsonyodás???Miért kéne lenézni azt a másik zenei műfajt?Elmondom,h többen szeretik,mint a technot!És miért nézitek le,ha azt se tudtátok,hogy ki is a Szatmári?ezt nem értem!
2006-03-30 12:40:35
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service