Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Kheop: thx :) all: ne haragudjatok már olyan emberrre(Évi), aki nem alacsonyodik le olyan szintű zenéig, mint pl Szatmári... Ja és alap műveltség...pfff...LOL!  
2006-03-30 11:08:30
  Feladó: Kheops  
  Üzenet: to TomKaos: persze, alap hogy meghalgattam, sőt az összes controlled megvan.sztem telitalálat mind! :) Üdv!  
2006-03-30 11:01:15
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: egyébként megsúgom, hogy szombatra NINCS lekötve a Stone-ba... Kisvárda - Atlantis, illetve Nábrádon lesz..  
2006-03-30 10:54:42
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: ja hogy http://www.djszatmari.hu/ ... még nem láttam :)  
2006-03-30 10:52:45
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: ki az a dízsé szatmári?  
2006-03-30 10:51:44
  Feladó: to eva  
  Üzenet: Alap műveltséghez tartozik!!!!!!!!!!  
2006-03-30 09:35:12
  Feladó: Évi  
  Üzenet: Jajj jajj szégyellem magam, megkorbácsolom magam és levágom a kezem, csak ne haragudjatok, hogy nem tudtam, ki az a Szatmári :'''(  
2006-03-30 08:08:48
  Feladó: 1érdeklődö  
  Üzenet: jól van na;most má feltűnt.  
2006-03-30 07:05:46
  Feladó: to evar  
  Üzenet: Elég baj,ha nem tudod ki az a Dj szatmári.- Nem 1 nagy valaki,de illene tudni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-03-30 05:43:28
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Csirataposo: ha nem tunt volna fel, nezettseg alapjan megy, ki is van irva ala. Hamarosan lesz mas is :)  
2006-03-29 23:47:19
  Feladó: 1érdeklődö  
  Üzenet: Hol lesz szatmári?  
2006-03-29 22:05:09
  Feladó: Évi  
  Üzenet: Jaj közben utánaérdeklődtem Szatmárinak.. Hát jobb is, hogy nem tudom, ki az.. Tomuskám már csak 2-t kell aludni, de ha holnap nem kell sokat tanulnom, akkor alszok +1et :))) SZERETLEK  
2006-03-29 20:20:01
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Évikém: Gyere máár haza!!! Énis csókollak ám! Nah majd meglátod :D :*  
2006-03-29 20:16:59
  Feladó: Évi  
  Üzenet: Csak én nem lázongok attól, hogy Szatmári Szatmári?? Ki a fene az?!?!?! TomKaos csókikázlak!!!  
2006-03-29 20:10:52
  Feladó: béjjá  
  Üzenet: igen csak reklám volt, ugy mint máskor is. megszopatják az embereket. nem jön ide szatmári...  
2006-03-29 18:28:56
  Feladó: béjjá  
  Üzenet: nem is lesz a stoneba szatmári! ez kamu! nem tuttátok?  
2006-03-29 18:27:10
  Feladó: Gabcsó87  
  Üzenet: TOPA csinos vagy.... :-)  
2006-03-29 17:42:42
  Feladó: Anonimus  
  Üzenet: Jöjjön mindenki stone-ba szombaton. Jön Szatmári. 1500 lesz a beugró!Sok szeretettel küldöm az infót a kulákoknak!  
2006-03-29 17:21:41
  Feladó: rebeca_ory  
  Üzenet: április 1 szombat stone! jöjjön mindenki! pusszy csáo  
2006-03-29 16:02:46
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: hmmm...ez egy reklám volt :D ???  
2006-03-29 15:55:28
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Kheops: Na és Te meghallgattad már a 3 Controlledet???  
2006-03-29 15:32:45
  Feladó: Szandra16  
  Üzenet: Hétvégén party lesz Medgyesegyházán a Club Jokerben!Gyertek el!!!!Nem bánjátok meg  
2006-03-29 15:24:29
  Feladó: Kheops  
  Üzenet: TomKaos: köszi szépen;) to én: köszi a kritikát, bár ha felsőbb nemzetköz dj-k nem ismerik el, ki sem raktam volna. egy 0,5-öt megér..:) Üdv!  
2006-03-29 14:39:07
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Kheops: Nekem kifejezetten tetszik, bocs, hogy nem fórumba írtam :)  
2006-03-29 14:00:57
  Feladó: Erika  
  Üzenet: Szeretlek Tibi!  
2006-03-29 12:10:52
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.145996 másodperc alatt jött létre