Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Kheop: thx :) all: ne haragudjatok már olyan emberrre(Évi), aki nem alacsonyodik le olyan szintű zenéig, mint pl Szatmári... Ja és alap műveltség...pfff...LOL!
2006-03-30 11:08:30
Feladó:
Kheops
Üzenet:
to TomKaos: persze, alap hogy meghalgattam, sőt az összes controlled megvan.sztem telitalálat mind! :) Üdv!
2006-03-30 11:01:15
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
egyébként megsúgom, hogy szombatra NINCS lekötve a Stone-ba... Kisvárda - Atlantis, illetve Nábrádon lesz..
2006-03-30 10:54:42
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
ja hogy http://www.djszatmari.hu/ ... még nem láttam :)
2006-03-30 10:52:45
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
ki az a dízsé szatmári?
2006-03-30 10:51:44
Feladó:
to eva
Üzenet:
Alap műveltséghez tartozik!!!!!!!!!!
2006-03-30 09:35:12
Feladó:
Évi
Üzenet:
Jajj jajj szégyellem magam, megkorbácsolom magam és levágom a kezem, csak ne haragudjatok, hogy nem tudtam, ki az a Szatmári :'''(
2006-03-30 08:08:48
Feladó:
1érdeklődö
Üzenet:
jól van na;most má feltűnt.
2006-03-30 07:05:46
Feladó:
to evar
Üzenet:
Elég baj,ha nem tudod ki az a Dj szatmári.- Nem 1 nagy valaki,de illene tudni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-03-30 05:43:28
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Csirataposo: ha nem tunt volna fel, nezettseg alapjan megy, ki is van irva ala. Hamarosan lesz mas is :)
2006-03-29 23:47:19
Feladó:
1érdeklődö
Üzenet:
Hol lesz szatmári?
2006-03-29 22:05:09
Feladó:
Évi
Üzenet:
Jaj közben utánaérdeklődtem Szatmárinak.. Hát jobb is, hogy nem tudom, ki az.. Tomuskám már csak 2-t kell aludni, de ha holnap nem kell sokat tanulnom, akkor alszok +1et :))) SZERETLEK
2006-03-29 20:20:01
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Évikém: Gyere máár haza!!! Énis csókollak ám! Nah majd meglátod :D :*
2006-03-29 20:16:59
Feladó:
Évi
Üzenet:
Csak én nem lázongok attól, hogy Szatmári Szatmári?? Ki a fene az?!?!?! TomKaos csókikázlak!!!
2006-03-29 20:10:52
Feladó:
béjjá
Üzenet:
igen csak reklám volt, ugy mint máskor is. megszopatják az embereket. nem jön ide szatmári...
2006-03-29 18:28:56
Feladó:
béjjá
Üzenet:
nem is lesz a stoneba szatmári! ez kamu! nem tuttátok?
2006-03-29 18:27:10
Feladó:
Gabcsó87
Üzenet:
TOPA csinos vagy.... :-)
2006-03-29 17:42:42
Feladó:
Anonimus
Üzenet:
Jöjjön mindenki stone-ba szombaton. Jön Szatmári. 1500 lesz a beugró!Sok szeretettel küldöm az infót a kulákoknak!
2006-03-29 17:21:41
Feladó:
rebeca_ory
Üzenet:
április 1 szombat stone! jöjjön mindenki! pusszy csáo
2006-03-29 16:02:46
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
hmmm...ez egy reklám volt :D ???
2006-03-29 15:55:28
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Kheops: Na és Te meghallgattad már a 3 Controlledet???
2006-03-29 15:32:45
Feladó:
Szandra16
Üzenet:
Hétvégén party lesz Medgyesegyházán a Club Jokerben!Gyertek el!!!!Nem bánjátok meg
2006-03-29 15:24:29
Feladó:
Kheops
Üzenet:
TomKaos: köszi szépen;) to én: köszi a kritikát, bár ha felsőbb nemzetköz dj-k nem ismerik el, ki sem raktam volna. egy 0,5-öt megér..:) Üdv!
2006-03-29 14:39:07
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Kheops: Nekem kifejezetten tetszik, bocs, hogy nem fórumba írtam :)
2006-03-29 14:00:57
Feladó:
Erika
Üzenet:
Szeretlek Tibi!
2006-03-29 12:10:52
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service