Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
f..z
Üzenet:
szatmári alapműveltség, de azt, h a Tell Vilmos Nyitány (minden nokia tel.rajta) kinek a műve... ez h van
2006-03-30 22:11:56
Feladó:
happy
Üzenet:
Vágási feri:D és kösziiiiiiiiiii
2006-03-30 21:49:24
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
happy: én eddig is nyugodt voltam, nem tom mit kellett ezen problémázni...viszont Te izgulhatsz! Sok sikert a vizsgádhoz! Üdv: www.tomkaos.hu
2006-03-30 21:34:45
Feladó:
happy
Üzenet:
én meg megtanulok irni:DDD
2006-03-30 21:22:18
Feladó:
happy
Üzenet:
akkor rem.em most már megnyyugodtak a kedélyek szatmárival kapcs.ban:)
2006-03-30 21:21:45
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
Rebeca nem megy már írtam!!! 2006. április 1. (Kisvárda - Atlantis) 2006. április 1. (Nábrád) lásd: http://www.djszatmari.hu/index.php?module=fellepesek&sid=
2006-03-30 21:03:12
Feladó:
happy
Üzenet:
TomKaos:a legboldogabb!holnap vizsgázom:D To Évi:"multiultraterndi" de komoly:)))
2006-03-30 21:00:56
Feladó:
Évi
Üzenet:
olyansfajta=olyasfajta
2006-03-30 20:58:47
Feladó:
Évi
Üzenet:
Én nem járok olyan discoba, ahol olyansfajta zenéket adnak, bocsi.. Nem is áll szándékomban változtatni ezen, csak hogy "multiultratrendi" legyek olyan zenékben, amiket nem szeretek..
2006-03-30 20:54:35
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
happy: te meg boldog vagy... :) rebeca_ory:jársz discoba? hallottál már Reset-ről mondjuk?Illene tudnod!
2006-03-30 20:40:05
Feladó:
rebeca_ory
Üzenet:
sztem ha discoba jársz akkor illene tudnod ki az a szatmári! nem csesztetésböl mondom! szerintetek jön szatmári oh-ra?? nem hinném:(
2006-03-30 20:33:41
Feladó:
happy
Üzenet:
Bezsongtatok?:D Látszik,hogy tavasz van:D
2006-03-30 20:11:52
Feladó:
Évi
Üzenet:
nem kéne csesztetni..
2006-03-30 20:07:46
Feladó:
Évi
Üzenet:
Nah szerintem Szatmári zenéje gáz, azis gáz, aki hányni vagy drogozni megy buliba, nem pedig zene és bulizás végett.. Szatmárit nem ismerni pedig nem gáz.. Egyszerűen nem tudtam róla.. Tomit meg
2006-03-30 20:06:20
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
egyébként meg az a bajom sokszor hogy van egy gondolatom, de nem tudom igazán kifejezni magam :( :) Aerio üdv!
2006-03-30 18:38:26
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
ezalat volt még egy gondolat, mégpedig az, hogy sokszor látom az üzenőfalon (stone) hogy így részeg meg úgy készen voltam meg mittomén...
2006-03-30 18:37:33
Feladó:
aerio
Üzenet:
Szerintem mondd azt, hogy nem szereted ha valaki azért megy buliba, mindegy milyenbe, hogy készen legyen, és akkor kész vége :)
2006-03-30 18:30:46
Feladó:
aerio
Üzenet:
Tehát már nem is arról van szó amiből indult a dolog. Már azt sem mondod konkrétan, hogy gáz aki Szatmárit hallgat. Szűkül a kör ;)
2006-03-30 18:29:12
Feladó:
aerio
Üzenet:
Tehát onnan indult az egész hogy "Szatmári szintjére lesüllyedni". Most ott vagyunk hogy hülye az, aki azért megy a buliba, h berúgjon. Valaki azér megy techno-ra, h készen legyen...
2006-03-30 18:25:58
Feladó:
Viktor
Üzenet:
ez kb minden buliban jelen van. lemesz emberek 90%-at megkerded, es kiderul semmit nem tud az arcrol, csak a haverok azt mondtak jo..
2006-03-30 18:21:48
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
elmegyek egy discoba, akkor tudni kéne valamit legalább a djről...pl nemhiszem hogy sokan szatmárinál a munkásságát tisztelik...csak az a lényeg h szatmári és kész(de ez már lényegtelen)
2006-03-30 18:06:36
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
szal összefoglalva érthetőbben: én azt nézem le, aki csak azért megy egy slágerdiscoba, hogy berúgjon, nem pedig azért, hogy bulizzon egy jót...És az is alapvető dolog sztem, hogy ha elmegye
2006-03-30 18:06:12
Feladó:
Viktor
Üzenet:
esku mingya megyek szerzek magamnak egy rugot 8)))
2006-03-30 17:46:13
Feladó:
Viktor
Üzenet:
errol van szo... kb szted ok mit gondolnak a technosokrol? az ok h megvan a velemenyed, de ezt normalis stilusban kene eloadni...
2006-03-30 17:43:41
Feladó:
aerio
Üzenet:
Na és ennyire azért nem szabad általánosítani...
2006-03-30 17:39:58
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service