Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: bszy  
  Üzenet: Andrush gyere már át vmikor  
2006-04-02 10:09:21
  Feladó: A pingvin  
  Üzenet: http://www.paperboy.nl/index.cfm?PID=F826B93C-E6C5-4935-868B23598C8A973A ez húzós volt!!!  
2006-04-02 08:02:02
  Feladó: tóni  
  Üzenet: if you wanna ride... go ride a white pony... ;)  
2006-04-01 22:25:42
  Feladó: And-Rushh  
  Üzenet: Neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Üdv.:And-Rushh  
2006-04-01 21:10:10
  Feladó: happy  
  Üzenet: Boldog április elsejét mindenkinek!:DDD  
2006-04-01 20:38:04
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: Haho gondolkozz is néha ne csak gépelj  
2006-04-01 16:59:10
  Feladó: NoLF  
  Üzenet: Bréko bréko. Megyek a népligetbe, szoritsatok hogy hazaérjek:)  
2006-04-01 16:45:48
  Feladó: Kockásfülü Nyusz  
  Üzenet: Brékóbrékó!Üdvözletem küldöm innen a kicsiny böröndömből mindenkinek!:)  
2006-04-01 16:39:44
  Feladó: happy  
  Üzenet: Haho:ez az oldal úgy jó,ahogy van!sz.em:)  
2006-04-01 14:47:45
  Feladó: NoLF  
  Üzenet: A partyinfo az egész árpilisi buliadatbázist tartalmazza. Az összes mult heti foto fenn van. Mivel szombat van ezért az e heti bulik még értelemszerüen nincsenek kint.  
2006-04-01 14:38:38
  Feladó: Haho  
  Üzenet: kérdezném én, hogy miért nincs az oldal frissítve?Hiányolom az fotókat,a partyinfot.Lesz ebből az oldalból egyszer vmi?????  
2006-04-01 13:55:02
  Feladó: Tito  
  Üzenet: SziasztOk!Ha Valki El tudna küldeni nekem a Rhianna SOS -zenéjét akkor én is adnék neki par jót------msn cimem lordtito@citromail.hu  
2006-04-01 12:56:17
  Feladó: béjjá  
  Üzenet: nem kéne köcsögnek lenni te tanyasi barom. de azért kösz az infot. :PP  
2006-04-01 12:48:29
  Feladó: happy  
  Üzenet: Tom Kaos:köszi,köszi:)  
2006-03-31 21:46:18
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: happy: Gratu... :)  
2006-03-31 21:20:10
  Feladó: happy  
  Üzenet: Döntsétek már el... 1ébként aszem sikerült a vizsga(és ez nem tréfa:)))  
2006-03-31 21:00:54
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: de NEM lesz! nézd már meg szatmári naptárát, mikor hol lép fel! (www.djszatmari.hu) Látsz rajta Stone-t? Mellesleg szombat ápr. 1....  
2006-03-31 18:29:05
  Feladó: béjjá  
  Üzenet: de ha lesz akkor elvileg 1500 lesz a beugro  
2006-03-31 17:31:54
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: béjjá már tizenötször elmondtam hogy NEM LESZ!!!  
2006-03-31 17:25:51
  Feladó: béjjá  
  Üzenet: akkor meg tudná nekem vki mondani h most szombaton lesz-e szatmári a stoneba?(én ugy tom h kamu)  
2006-03-31 17:08:09
  Feladó: Józsi  
  Üzenet: Tom Kaos=seggfej  
2006-03-31 13:07:27
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Aki diszkóba jár illik ismernie Pákót :))  
2006-03-31 08:53:42
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: aki diszkóba jár ismernie kell Szatmárit??? És ez hogy? Nem minden diszkóban játsszák! (hála a jó Istennek!)  
2006-03-31 08:26:57
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: alap műveltség tudni h ki az a Szatmári??? Ne röhögtessetek már :DDDD  
2006-03-31 08:22:08
  Feladó: happy  
  Üzenet: f..z:lehet,hogy v.mit félre értettél?  
2006-03-31 08:01:15
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.144630 másodperc alatt jött létre