Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Kittina: Ennyi volt... :( Üdv all!  
2006-04-04 14:06:40
  Feladó: Jucus  
  Üzenet: sziasztok!15-én jó buli lesz vajon?Én már nagyon várom!  
2006-04-04 13:27:18
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Igen, utolsó Dobozi buli!Mindenki jöjjön erre a patrybúcsúztatóra!Több nem lesz!Ja és most rengetegen lesznek!Üdv!  
2006-04-04 11:02:37
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: hoppá, de vak vagyok.... :((  
2006-04-04 09:49:37
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: Igaz az a hír, hogy bezár a Nádas?  
2006-04-04 09:48:35
  Feladó: gilsander  
  Üzenet: i love proggi!!  
2006-04-04 09:13:25
  Feladó: Timmy  
  Üzenet: ja elmegyeget a hely,bár évről évre gyengébb,de ahogy érzitek  
2006-04-04 09:10:24
  Feladó: happy  
  Üzenet: Nem ér sokáig aludni!:)  
2006-04-04 05:45:44
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Fennt vannak a Stone-os képek!  
2006-04-03 18:46:40
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: az iparos képeket nézd meg!  
2006-04-03 15:39:56
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: Jucus tudsz valami chatféleségre jönni?  
2006-04-03 15:39:30
  Feladó: Jucus  
  Üzenet: Kitttina!!!PooL  
2006-04-03 15:27:13
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: :D:D:D:D:D ne röhögtess már :D:D:D te meg bizos Backstreet boys :D és ha igen? nem gond! I love techno  
2006-04-03 15:23:44
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: topa: Teljesen jól látod a dolgokat Üdv! tomkaos@tomkaos.hu  
2006-04-03 14:09:16
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: Ja ja, 8-án Berryék az Eldoradoban!!! jóóó lesz:)  
2006-04-03 14:00:28
  Feladó: Spown  
  Üzenet: 8-án gyertek az eldoba!!!nagyon nagy buli lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-04-03 13:35:02
  Feladó: Spown  
  Üzenet: nagyon kemény az eldo szeretem a lányokat!!!!!!!!  
2006-04-03 13:32:17
  Feladó: topa  
  Üzenet: u.i.:I ♥ Techno, Viktor gyógyulgacc?  
2006-04-03 13:03:54
  Feladó: ^Topa  
  Üzenet: Mekkora ovoda!lol!"érelmes" emberek azon vitáznak h szatmári így szatmári úgy...Hát ki nem szarja le hogy ki a f*sz az a szatmári?Sz*rf*s divatzene.../Ez az én véleményem/Bocsiee ha valakit sértett  
2006-04-03 13:00:48
  Feladó: yes  
  Üzenet: Kittina is rákapott a jóra az eldoban  
2006-04-03 12:49:38
  Feladó: csajszi  
  Üzenet: Kittina, te beszélsz, mikor nem is olyan régen O-zone őrült voltál???  
2006-04-03 12:17:53
  Feladó: Tuncika  
  Üzenet: vóóót. én láttam. vagy sok volt az A4es levélpapper?:)  
2006-04-02 11:42:12
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: na vót-e a stone-ban dj szatmári? vagy csak április 1 volt? :)  
2006-04-02 11:07:13
  Feladó: Tuncika  
  Üzenet: MElyik buli?  
2006-04-02 10:57:41
  Feladó: Güsör  
  Üzenet: Jó volt a buli ( 06.04.01 ). Nekem legalábbis tetszett. Csak....  
2006-04-02 10:40:13
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.145915 másodperc alatt jött létre