Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Kittina: Ennyi volt... :( Üdv all!
2006-04-04 14:06:40
Feladó:
Jucus
Üzenet:
sziasztok!15-én jó buli lesz vajon?Én már nagyon várom!
2006-04-04 13:27:18
Feladó:
Exit
Üzenet:
Igen, utolsó Dobozi buli!Mindenki jöjjön erre a patrybúcsúztatóra!Több nem lesz!Ja és most rengetegen lesznek!Üdv!
2006-04-04 11:02:37
Feladó:
Kittina
Üzenet:
hoppá, de vak vagyok.... :((
2006-04-04 09:49:37
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Igaz az a hír, hogy bezár a Nádas?
2006-04-04 09:48:35
Feladó:
gilsander
Üzenet:
i love proggi!!
2006-04-04 09:13:25
Feladó:
Timmy
Üzenet:
ja elmegyeget a hely,bár évről évre gyengébb,de ahogy érzitek
2006-04-04 09:10:24
Feladó:
happy
Üzenet:
Nem ér sokáig aludni!:)
2006-04-04 05:45:44
Feladó:
Gcsabika
Üzenet:
Fennt vannak a Stone-os képek!
2006-04-03 18:46:40
Feladó:
Kittina
Üzenet:
az iparos képeket nézd meg!
2006-04-03 15:39:56
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Jucus tudsz valami chatféleségre jönni?
2006-04-03 15:39:30
Feladó:
Jucus
Üzenet:
Kitttina!!!PooL
2006-04-03 15:27:13
Feladó:
Kittina
Üzenet:
:D:D:D:D:D ne röhögtess már :D:D:D te meg bizos Backstreet boys :D és ha igen? nem gond! I love techno
2006-04-03 15:23:44
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
topa: Teljesen jól látod a dolgokat Üdv! tomkaos@tomkaos.hu
2006-04-03 14:09:16
Feladó:
Zoli
Üzenet:
Ja ja, 8-án Berryék az Eldoradoban!!! jóóó lesz:)
2006-04-03 14:00:28
Feladó:
Spown
Üzenet:
8-án gyertek az eldoba!!!nagyon nagy buli lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-04-03 13:35:02
Feladó:
Spown
Üzenet:
nagyon kemény az eldo szeretem a lányokat!!!!!!!!
2006-04-03 13:32:17
Feladó:
topa
Üzenet:
u.i.:I ♥ Techno, Viktor gyógyulgacc?
2006-04-03 13:03:54
Feladó:
^Topa
Üzenet:
Mekkora ovoda!lol!"érelmes" emberek azon vitáznak h szatmári így szatmári úgy...Hát ki nem szarja le hogy ki a f*sz az a szatmári?Sz*rf*s divatzene.../Ez az én véleményem/Bocsiee ha valakit sértett
2006-04-03 13:00:48
Feladó:
yes
Üzenet:
Kittina is rákapott a jóra az eldoban
2006-04-03 12:49:38
Feladó:
csajszi
Üzenet:
Kittina, te beszélsz, mikor nem is olyan régen O-zone őrült voltál???
2006-04-03 12:17:53
Feladó:
Tuncika
Üzenet:
vóóót. én láttam. vagy sok volt az A4es levélpapper?:)
2006-04-02 11:42:12
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
na vót-e a stone-ban dj szatmári? vagy csak április 1 volt? :)
2006-04-02 11:07:13
Feladó:
Tuncika
Üzenet:
MElyik buli?
2006-04-02 10:57:41
Feladó:
Güsör
Üzenet:
Jó volt a buli ( 06.04.01 ). Nekem legalábbis tetszett. Csak....
2006-04-02 10:40:13
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service