Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
NoLF
Üzenet:
nem az enyémet. de számomra olyan, mintha az enyémet lopták volna el.
2006-04-05 21:38:33
Feladó:
happy
Üzenet:
To NoLF:a te autódat lopták el ilyen gátlástalanul?ez már nem is olyan vicces...
2006-04-05 21:26:06
Feladó:
happy
Üzenet:
Valaki kérdezte,hogy Tonio milyen?Nekem olyan seggrázós volt:)))1szer hallottam.szal,tetszett:)))
2006-04-05 21:23:39
Feladó:
NoLF
Üzenet:
a top3 képek értékei 2 hét időtartam alatti összes megjelenítési mennyiséget jelölnek.
2006-04-05 19:59:24
Feladó:
Kamus
Üzenet:
http://www.partyscan.net/ - húú mekkora KAMU a top 3 x-D !!!
2006-04-05 19:41:41
Feladó:
csajszi
Üzenet:
Már bocs Kittina, de én mindig techno őrült voltam!!!
2006-04-05 18:20:48
Feladó:
happy
Üzenet:
Szeged gyönyörű város(van zenélő szökőkútja is:)!
2006-04-05 17:32:20
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Nolf: ott, ahol a madar se jar :)
2006-04-05 16:57:44
Feladó:
NoLF
Üzenet:
happy: gátlástalanul jobb a gátpakolás is:D
2006-04-05 15:12:26
Feladó:
NoLF
Üzenet:
szeged hol van?:)
2006-04-05 15:11:48
Feladó:
happy
Üzenet:
To Brian:rem.em nem szakad át a jó kis gátunk,mer'akkor mehetek én is homokzsákot pakolni;-)
2006-04-05 13:42:58
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Szegeden meg aramszunet volt, nem mentek a trolik... egyszer indulok el idoben suliba, akkor is elkesek ilyen miatt 8)
2006-04-05 13:28:38
Feladó:
NoLF
Üzenet:
hehe metrozni kő:) bár én rühellem de a kényszer nagy ur. mondta a sundiszno:)
2006-04-05 13:28:03
Feladó:
Brian
Üzenet:
Ja és persze szia happy!! :))
2006-04-05 09:38:35
Feladó:
Brian
Üzenet:
Nolf: nagy***kú áradás van:)))
2006-04-05 09:37:42
Feladó:
1 DJ.
Üzenet:
Az 1-es villamosnál felsővezeték-szakadás volt, de nekem is a ****om ki volt, hogy csak a 3. pótlóra fértem fel, ami majdnem 1 órás várakozás után ért oda, + a ki****ott dugó... wááá 8) Üdv!
2006-04-05 09:02:26
Feladó:
happy
Üzenet:
Mikola lehet tudatmódositó hatása alatt állt.Nem tudta mit beszélt... Szia Brian!:))
2006-04-05 06:45:02
Feladó:
face
Üzenet:
Ki ez a 2 csaj ölelkezve ismeri valaki őket? Itt a top 3- ban
2006-04-05 05:37:34
Feladó:
To party people:
Üzenet:
Fidesznek nem gyere be a techno! Ezt Mikola mondta!
2006-04-05 05:35:46
Feladó:
NoLF
Üzenet:
A batthyányi térnél beázik a metró kb:) meg az 1es vili se jár BPn:))) az a para, hogy nem tok bejutni a suliba:)
2006-04-05 02:07:20
Feladó:
Brian
Üzenet:
Hi happy! :))
2006-04-04 21:21:21
Feladó:
happy
Üzenet:
Nagyfokú áradás van.Bodrog,Tisza.Nagyon komoly.Kicsit aggódom...
2006-04-04 20:37:17
Feladó:
Águs
Üzenet:
15-én tutti, hogy nagy lesz a buli az Eldoradoban!!!:))
2006-04-04 16:22:12
Feladó:
KP
Üzenet:
Udvozlet minden partyarcnak.Anglia Preston
2006-04-04 15:22:52
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Még gondolkozok... Julcsi 15.-én nem biztos hogy megyek! aznap jövünk Bécsből :( Üdv Tomi&Pityu
2006-04-04 14:22:37
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service