Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: zsanszy15  
  Üzenet: Szerintem nagyon jó buli volt az Eldoradoban és a zene szuper volt! :P  
2006-05-15 08:58:11
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Nagyon jó volt a hétvégi Eldorado party!!!  
2006-05-15 08:57:38
  Feladó: Levay  
  Üzenet: Király volt Redhead  
2006-05-15 08:11:29
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: az erintetteknek: legkozelebb ip ban lesz belole.  
2006-05-15 02:04:25
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: TomKaos te gerjedsz az NGOHT-ra? :)  
2006-05-14 23:31:11
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: 6 nap és NGOHT!!!!  
2006-05-14 23:19:18
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: Grega többet ne jöjjön az Eldo-ba !!!!!! Kurva szar, volt,magának játszó monoton köcsög. Redhead Király volt!!!  
2006-05-14 21:37:51
  Feladó: csajcika16  
  Üzenet: Szióka mindenkinek! Mikor lesssz egy igazi jó buli a stoneba? amikor sokan leszünk? hm,?pasik csajok irány május végén egy jót bulizni még az is jöjjön aki még sosem volt de van olyan egyáltalán?:-)?  
2006-05-14 20:57:17
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Sziasztok...A 05.13-ai Stonos képek törlésre kerültek! NEEEM:) Holnap estére fennt lesz mind!:)  
2006-05-14 20:28:53
  Feladó: Zsani  
  Üzenet: Isteni volt a szombati sesnor base!Grat fiuk.És neked is RUFY  
2006-05-14 20:04:58
  Feladó: valaki  
  Üzenet: hát én jobbat vártam el a Stontól!!! kárnak fizettem ki nazt 800ft-ot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-05-14 17:12:38
  Feladó: ÁkiNG  
  Üzenet: áá gec 20án lessz az az 1ső techno partym a Kashmirbaan!!! áá mekkora zúzás lessz gec!! :P  
2006-05-13 22:08:05
  Feladó: topa  
  Üzenet: jo bulizást mindenkinek!!!!Remélem jó lesz..D  
2006-05-13 20:25:57
  Feladó: csaj  
  Üzenet: Mikor lesz a partyinfo frissitve?????  
2006-05-13 20:20:11
  Feladó: Nita  
  Üzenet: Este party az Eldoriban :)  
2006-05-13 17:36:13
  Feladó: R  
  Üzenet: Ja megvan kössssz :D  
2006-05-13 12:31:12
  Feladó: R  
  Üzenet: Hol lehet megnézni, hogy ki nyert belépőt???  
2006-05-13 12:30:56
  Feladó: PARTYSCAN  
  Üzenet: CLUB ELDORADO JÁTÉK KISORSOLVA!  
2006-05-13 12:22:08
  Feladó: Rebeca_ory  
  Üzenet: Orosházán 1 jó techno bulit rendezhetnétek..vagy rush jöhetne :D  
2006-05-13 10:54:55
  Feladó: Tina  
  Üzenet: Ma végre party az Eldoradoban!!!:))  
2006-05-13 08:35:36
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Üdv KP!!! :) nyomd a gázt!!!! :))  
2006-05-12 20:04:37
  Feladó: Norm  
  Üzenet: KP: push the GUS! :))) mikó' jösz haza?  
2006-05-12 19:29:20
  Feladó: KP  
  Üzenet: NYOMD A GAZT FATER!!!!!!!!!  
2006-05-12 18:19:01
  Feladó: ateszking  
  Üzenet: Van 1 szép fejem a képeken!!! :D :D  
2006-05-12 15:36:06
  Feladó: Baboca  
  Üzenet: Rush??? Nem tom, Narancspárti vaok.:)))  
2006-05-12 15:01:55
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010774 másodperc alatt jött létre