Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
zsanszy15
Üzenet:
Szerintem nagyon jó buli volt az Eldoradoban és a zene szuper volt! :P
2006-05-15 08:58:11
Feladó:
Águs
Üzenet:
Nagyon jó volt a hétvégi Eldorado party!!!
2006-05-15 08:57:38
Feladó:
Levay
Üzenet:
Király volt Redhead
2006-05-15 08:11:29
Feladó:
Viktor
Üzenet:
az erintetteknek: legkozelebb ip ban lesz belole.
2006-05-15 02:04:25
Feladó:
Viktor
Üzenet:
TomKaos te gerjedsz az NGOHT-ra? :)
2006-05-14 23:31:11
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
6 nap és NGOHT!!!!
2006-05-14 23:19:18
Feladó:
Dönci
Üzenet:
Grega többet ne jöjjön az Eldo-ba !!!!!! Kurva szar, volt,magának játszó monoton köcsög. Redhead Király volt!!!
2006-05-14 21:37:51
Feladó:
csajcika16
Üzenet:
Szióka mindenkinek! Mikor lesssz egy igazi jó buli a stoneba? amikor sokan leszünk? hm,?pasik csajok irány május végén egy jót bulizni még az is jöjjön aki még sosem volt de van olyan egyáltalán?:-)?
2006-05-14 20:57:17
Feladó:
Gcsabika
Üzenet:
Sziasztok...A 05.13-ai Stonos képek törlésre kerültek! NEEEM:) Holnap estére fennt lesz mind!:)
2006-05-14 20:28:53
Feladó:
Zsani
Üzenet:
Isteni volt a szombati sesnor base!Grat fiuk.És neked is RUFY
2006-05-14 20:04:58
Feladó:
valaki
Üzenet:
hát én jobbat vártam el a Stontól!!! kárnak fizettem ki nazt 800ft-ot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-05-14 17:12:38
Feladó:
ÁkiNG
Üzenet:
áá gec 20án lessz az az 1ső techno partym a Kashmirbaan!!! áá mekkora zúzás lessz gec!! :P
2006-05-13 22:08:05
Feladó:
topa
Üzenet:
jo bulizást mindenkinek!!!!Remélem jó lesz..D
2006-05-13 20:25:57
Feladó:
csaj
Üzenet:
Mikor lesz a partyinfo frissitve?????
2006-05-13 20:20:11
Feladó:
Nita
Üzenet:
Este party az Eldoriban :)
2006-05-13 17:36:13
Feladó:
R
Üzenet:
Ja megvan kössssz :D
2006-05-13 12:31:12
Feladó:
R
Üzenet:
Hol lehet megnézni, hogy ki nyert belépőt???
2006-05-13 12:30:56
Feladó:
PARTYSCAN
Üzenet:
CLUB ELDORADO JÁTÉK KISORSOLVA!
2006-05-13 12:22:08
Feladó:
Rebeca_ory
Üzenet:
Orosházán 1 jó techno bulit rendezhetnétek..vagy rush jöhetne :D
2006-05-13 10:54:55
Feladó:
Tina
Üzenet:
Ma végre party az Eldoradoban!!!:))
2006-05-13 08:35:36
Feladó:
Frost
Üzenet:
Üdv KP!!! :) nyomd a gázt!!!! :))
2006-05-12 20:04:37
Feladó:
Norm
Üzenet:
KP: push the GUS! :))) mikó' jösz haza?
2006-05-12 19:29:20
Feladó:
KP
Üzenet:
NYOMD A GAZT FATER!!!!!!!!!
2006-05-12 18:19:01
Feladó:
ateszking
Üzenet:
Van 1 szép fejem a képeken!!! :D :D
2006-05-12 15:36:06
Feladó:
Baboca
Üzenet:
Rush??? Nem tom, Narancspárti vaok.:)))
2006-05-12 15:01:55
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service