Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Baboca  
  Üzenet: Na halohó!!! péntek van!!! mindjárt vége az évnek...:)))  
2006-05-12 15:00:26
  Feladó: sca  
  Üzenet: jun 17 pet duo az eldoban  
2006-05-12 14:26:05
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Én is nagyon várom már.. Redhead nagyon nagy név!!! Eldó!!!  
2006-05-12 12:22:38
  Feladó: Nita  
  Üzenet: Már csak egy nap és party az Eldoriban!!! Gyertek minél többen! Üdv  
2006-05-12 12:06:43
  Feladó: igazi szita  
  Üzenet: nem én írtam ezeket a szarokat, valaki szórakozik  
2006-05-12 10:57:48
  Feladó: Bogi  
  Üzenet: Jössz?  
2006-05-12 10:54:26
  Feladó: Bogi  
  Üzenet: Szia Dikó!Én tuti ott leszek Rush-on!  
2006-05-12 10:53:45
  Feladó: simi  
  Üzenet: Május 13-án, minden partyarcnak az Eldoradoban a helye!!!  
2006-05-12 09:13:31
  Feladó: DavidM47  
  Üzenet: Jó buli: júni 3. James Holden - Citadella  
2006-05-11 18:19:25
  Feladó: Norm  
  Üzenet: jó buli: máj 26. - A38  
2006-05-11 16:47:04
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Jó buli? Május 13.=>Club Eldorado!!! Redhead:)  
2006-05-11 15:32:49
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Jó buli: Május 20:NGOHT  
2006-05-11 14:32:26
  Feladó: Dikó  
  Üzenet: Tudtátok hogy lesz M47- ben Rus? Megy valaki? Tud valaki vmi jó bulit?  
2006-05-11 10:19:59
  Feladó: varga imre  
  Üzenet: szita ne keménykedj  
2006-05-11 08:00:53
  Feladó: csaj16  
  Üzenet: igen szita szabolsz tuftuk:P:P:) de csak tudtuk hisz már nem vagy az:P:P:)  
2006-05-10 21:02:55
  Feladó: Szita Szabolcs  
  Üzenet: Tudtátok?????????????????,,  
2006-05-10 17:35:53
  Feladó: Szita Szabolcs  
  Üzenet: Naon kemény kemény gyerek vaok.  
2006-05-10 17:35:17
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Eldorado? Én tutti ott leszek, meg még sok ismerősöm is:)))  
2006-05-10 15:16:42
  Feladó: techno  
  Üzenet: ki jön az eldoba máj.13-án?  
2006-05-10 14:00:15
  Feladó: 1 DJ.  
  Üzenet: 2 sten: A Rio-ban nincs igény techno-ra. Azért a pár emberért nem éri + oda szervezni...  
2006-05-09 15:45:56
  Feladó: sten  
  Üzenet: Mikor lesz a Rioban is technoparty???????????  
2006-05-09 12:27:59
  Feladó: Kocek  
  Üzenet: Mikor töltitek már fel a május hatodikai Narancs klubbos(Békéscsaba)képeket??? Légyszi ha lehet minnél hamarabb!!!Pls!!!  
2006-05-08 19:22:20
  Feladó: speedes  
  Üzenet: thx  
2006-05-08 16:06:52
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: speedes: amint hazaertem, varhatoan 8 ora utan. Udv: Viktor  
2006-05-08 15:47:37
  Feladó: speedes  
  Üzenet: csao a hetvegi kepek mikor kerulnek fel a kashmiros??  
2006-05-08 14:54:42
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010652 másodperc alatt jött létre