Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Pali: Ebben biztos lehetsz :P
2006-05-18 17:36:27
Feladó:
Pali
Üzenet:
pacsee partyarcok:) eldoba még soha nem voltam de pet duora elmegyek mindenféleképpen:) Sárándon majdnem az összes pet duo-s partyn ott voltam! remélem 17én sok uj arcot fogok megismerni közeletek is:
2006-05-18 14:16:02
Feladó:
rebeca_ory
Üzenet:
Orosházára Techno party-t vagy Rush-t akarunk!!!!
2006-05-18 13:01:17
Feladó:
Én
Üzenet:
Szia Dikó!Mi voltunk!!!Te???Írj
2006-05-18 08:07:06
Feladó:
Én
Üzenet:
Mi is voltunk az eldóban,és tökre tuti volt!!!!!!!!!
2006-05-18 08:04:59
Feladó:
Én
Üzenet:
Hy!Mi suliban vagyunk!!!!Ti????????????????
2006-05-18 08:03:02
Feladó:
Roby feat Ati
Üzenet:
Kashmir - - - > 05.20
2006-05-17 16:41:11
Feladó:
magdy
Üzenet:
Zoli!Végre vki akinek tetszett a hétvégi buli az eldorba!Cupp mindenkinek
2006-05-17 09:31:52
Feladó:
csajszi
Üzenet:
Húúúh, Kittina!! Van egy fejed az eldós képen!!!:(((
2006-05-16 17:04:33
Feladó:
Zoli
Üzenet:
Jó volt a hétvégi Party az Eldoradoban! Redhead nagyon jót zenélt!!
2006-05-16 09:09:39
Feladó:
Dikó
Üzenet:
Sziasztok! Volt valaki az Eldósbulin hétvégén?
2006-05-16 08:43:03
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
tme: Lehet, hogy igazad van! :)
2006-05-15 21:38:04
Feladó:
happy
Üzenet:
lacika:elég shock ilyen buli van:D te hol élsz?:D
2006-05-15 19:13:50
Feladó:
KP
Üzenet:
Nyomd a gazt fater!!!!!
2006-05-15 19:06:01
Feladó:
lacika
Üzenet:
nem tudtok valami jó bulit,jó csajokkal és zenékkel?
2006-05-15 18:27:01
Feladó:
lacika
Üzenet:
Legyen már valami progressive buli szegedhez közel
2006-05-15 18:25:42
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
laci a proginak komolyabb hangrendszer kell, mint a technónak!
2006-05-15 18:14:47
Feladó:
laci
Üzenet:
Csak az lesz a baj a pet duo-val,hogy nem lesz élvezhető a műsoruk,mert szarul szól a hangrendesz!disconak meg proginak tökéletes,de technonak nem az igazi.
2006-05-15 17:32:45
Feladó:
tme
Üzenet:
tom kaos :te játszol minimált a pet duo-hoz képest!! :d :d:!!
2006-05-15 17:26:39
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Viktor: Arkus Live Act-re igen!
2006-05-15 14:35:49
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Güsör: Miért? Azt gondoltad, hogy minimalozni fognak? :D
2006-05-15 14:35:24
Feladó:
Güsör
Üzenet:
Hy! A Pet Duo-s buli az zúzós lessz,már most leinformálódtam! Én tuti ott leszek! És te Sipi G?
2006-05-15 13:07:11
Feladó:
Tina
Üzenet:
Szerintem meg igen jó volt a buli az Eldoradoban! Köv. buli Pet Duo!!!
2006-05-15 10:47:41
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Nem volt túl jó az eldo :( Bár a Pet Duo nagynak ígérkezik!
2006-05-15 10:20:14
Feladó:
ency
Üzenet:
sziasztok!!! De várom a ....
2006-05-15 08:59:15
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service