Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: ....lehetne szórakozni,üdv mindenkinek  
2006-06-18 19:17:40
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: Jó buli volt,de hát a meleg...... az vmi iszony,na mind1,legközelebb jobban kéne szellőztetni a szórakozohelyet,így nem "főne meg" mindenki a saját levében,és egy kicsit normálisabban is  
2006-06-18 19:16:39
  Feladó: rebeca_ory  
  Üzenet: sziasztoooook! mikor lesznek fent a stoneos képek?? puszyy!  
2006-06-18 18:04:18
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Barbi: amint beerkeznek, rakom ki oket, valoszinuleg meg ma este/ejszaka.  
2006-06-18 16:58:07
  Feladó: barbi  
  Üzenet: nem tudjátok h mikor teszik fel a tegnapi pet duos képeket?  
2006-06-18 16:37:04
  Feladó: kitti  
  Üzenet: nagyon jó volt a pet duo felejthetetlen este volt:)  
2006-06-18 16:19:55
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Nagyon jó volt a PET DUO!!!! felejthetetlen este volt. grat. a szervezőknek!  
2006-06-18 15:22:39
  Feladó: Dj. Daradics  
  Üzenet: Helló mindenkinek! Egy kifejezetten jó bulit éltünk át, király volt a PET DUO és a színpadon a táncoslányok is :D  
2006-06-18 08:20:08
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Végre, ma PET DUO!!! ELDO 4 ever!!!  
2006-06-17 17:41:37
  Feladó: Anna  
  Üzenet: To ancsi fölfele kell jönnöd végig az andrásy úton, utána már szinte ott vagy... nagy buli lesz!!:)  
2006-06-17 15:48:45
  Feladó: Napster  
  Üzenet: Mi történt az Eldo weblapjával ? Csak nekem nem jelenik meg ?  
2006-06-17 15:26:50
  Feladó: niki  
  Üzenet: szevassztok békésiek  
2006-06-17 15:16:50
  Feladó: ancsi  
  Üzenet: sziasztok , szegedi vagyok megyek békéscsabára...nem tudjátok hogy jutok el a buszállomástól a discoig?  
2006-06-17 14:05:09
  Feladó: Szandra  
  Üzenet: Én nyertem a jegyet!!! Én nyertem a jegyet!!! KÖSSSZZZZIIIIIIIII!!!!!!!!!!  
2006-06-17 11:19:33
  Feladó: Szandra  
  Üzenet: ROHADT JÓÓÓÓÓ!!!!!!!!! Én kíváncsi vagyok a hard technora,és békés megyei vagyok!!!!  
2006-06-17 11:18:57
  Feladó: Szandra  
  Üzenet: Én nyertem az egyik jegyet!!!!!!!!!!!!!!! Nem az 1500 Ft miatt,hanem egyáltalán!!!!!!!!!!  
2006-06-17 11:17:59
  Feladó: Tibi  
  Üzenet: Pet Duo!!!! Nagyon jó lesz a buli az Eldoradoban!!!  
2006-06-16 17:20:15
  Feladó: Seex  
  Üzenet: Békés megyében senki nem kiváncsi a Hard-technora?(A PETDUO-t felejtsétek el!!!)  
2006-06-16 15:41:55
  Feladó: én  
  Üzenet: csoda,hogy eljön ide a Pet Duo... többet se lesz ilyen  
2006-06-16 11:49:53
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Holnap PET DUO, PET DUO, PET DUO az ELDORADOBAN!!!:)  
2006-06-16 08:48:29
  Feladó: retox  
  Üzenet: keresem árpit a békéscsabai narancsklubból.csup tetkó és nagyon joképü kérlrk írj a retox@freemail.hu-ra vagy az aki ismeri.hálás köszönetem mindenkinek aki segít nekem.  
2006-06-15 20:42:11
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: LOL  
2006-06-15 12:31:18
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Sajnalom, de ez NEM az a hely, sztem te is latod.  
2006-06-15 11:08:21
  Feladó: Attila  
  Üzenet: baromi nagy veszteség lesz, így se mentem vele sokra  
2006-06-15 10:25:56
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: nem fogsz tudni irni az uzenofalra.  
2006-06-15 09:37:37
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011172 másodperc alatt jött létre