Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Attila  
  Üzenet: Viktor: mit értesz az alatt hogy "ban"?  
2006-06-15 08:09:14
  Feladó: csa-csa  
  Üzenet: a malomba járunk, mert ott magasabb az életkor  
2006-06-15 03:29:38
  Feladó: én  
  Üzenet: Feltelepítettem a vindózt  
2006-06-14 23:09:15
  Feladó: Adamer  
  Üzenet: Hali! Leadtátok a mixem a rádióban? Milyenek a reakciók?  
2006-06-14 16:21:10
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Attila: legkozelebb ban lesz  
2006-06-14 15:37:48
  Feladó: happy  
  Üzenet: Kucorgó:csak a Bitter Sanyi:)))  
2006-06-13 09:21:34
  Feladó: Kuncorgó  
  Üzenet: Végre sajnos nem olyan jó 70-nél már csak füstöl!!!  
2006-06-13 08:51:03
  Feladó: Kucorgó  
  Üzenet: azt elfelejtettem mondani hogy ha van valami kérdésetek a tuningokról akkor hívjatok a 06306033013-es számon PUSY  
2006-06-13 08:44:53
  Feladó: happy  
  Üzenet: Olaszország-Ghána:2-0 Hurrá!:)))  
2006-06-13 08:26:48
  Feladó: Attila  
  Üzenet: jól el van kopva:-)  
2006-06-13 08:10:15
  Feladó: Bali  
  Üzenet: Fonó a király  
2006-06-13 08:09:38
  Feladó: Kucorgó  
  Üzenet: ja és azt elfelejtettem mondani hogy 55 cm3-es a simsonom!!!! geci jó fej vagyok  
2006-06-13 08:01:32
  Feladó: Kucorgó  
  Üzenet: Nézzétek meg a www.simson.hu honlapot de fontos hogy legyetek regisztrálva mert amúgy nem láthatjátok a csodálatos mocikat!!!!!!  
2006-06-13 08:00:01
  Feladó: Attila  
  Üzenet: Beol 06.10-i Naris képek, 25 és 26. kép, két lány. Aki ismeri őket létszi írjon!!!!!! Köszönöm  
2006-06-13 06:50:34
  Feladó: Andika  
  Üzenet: Csabika! Szánalomról csak annyit h ha valaki az erejét fitogtatja azok után, h bealázták szóban... Ez az igazi szánalom  
2006-06-12 20:30:52
  Feladó: hali  
  Üzenet: hali  
2006-06-12 15:23:47
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Egyébként a legjobb hogy mostmár én is baszogathatom a fotósokaT:)  
2006-06-12 10:50:48
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Végszóra meg csak annyit, hogy Andika tipikus példaja azon hölgyeknek, melyek keseredettségükben gúnyos nihilizmussal és beszólásokkal próbálja leplezni szánalmas önértékelését! :)  
2006-06-12 10:50:22
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Szerettem közlöm mindenkivel: Abbahagyom, egy év szorgalmas munkáért kellemes kis végkielégítést kaptam, és már szeretnék magammal foglalkozni és szerelmemmel hétvégente! Köszi mindenkinek a sok segít  
2006-06-12 10:45:33
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: De jó :) ;(  
2006-06-12 08:23:58
  Feladó: Digitalgirl  
  Üzenet: DavidM47:köcce a képeket:)))  
2006-06-11 20:45:17
  Feladó: Andika  
  Üzenet: Úristen! Mi lesz velünk Csabika nélkül? Miért nem Ő a party-fotós? Csak nem leváltották? Igy nagyon rossz lesz a stone:P  
2006-06-11 15:19:48
  Feladó: Lizus:)  
  Üzenet: Mikor lesznek fenn a 10.ei stoneos képekk???Most hogy-hogy nem Grósz Csabika fényképezett???  
2006-06-11 14:43:45
  Feladó: Digitalgirl  
  Üzenet: ez az eltűnés most komoly???  
2006-06-11 01:25:00
  Feladó: SEGÍTSÉG!!  
  Üzenet: Eltűnt Rajnai Zoltán!> http://gportal.hu/portal/turavsk/image/news/Rajnay.jpg itt látható a fotója! 0630/3302944  
2006-06-10 19:49:55
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010681 másodperc alatt jött létre