Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Attól függ, kinek igényes a fulltechno... :) De szerintem nem halsz bele, ha ideírod a nevedet...
2006-06-22 21:48:38
Feladó:
één
Üzenet:
igényeeeesssss??????
2006-06-22 21:32:02
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Bizonyám, ismét kezdetét veszi a zeneileg színvonalas partysorozat, szóval aki volt már, az ismét jöjjön nagyot bulizni! Aki még nem volt annak meg feltétlenül el kell jönnie, mert ezt nem hagyhatja k
2006-06-22 21:19:46
Feladó:
Exit
Üzenet:
Hétvégén Doboz!!!!!!!! Mindenki jöjjön, aki partyarc!! :D Lesz sok jó zene, meg táncos mulatság! :DDDD
2006-06-22 16:22:50
Feladó:
Julcsy
Üzenet:
Viktor:kösszi :)
2006-06-22 16:11:51
Feladó:
Dr. Hugyecz Emil
Üzenet:
szevasztok!
2006-06-22 09:20:14
Feladó:
Tibi
Üzenet:
Chriss az Eldoradoban? Az jó kis buli lesz!!!
2006-06-22 07:22:13
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Most hétvégén gyertek sokan Dobozra!!!
2006-06-21 23:39:25
Feladó:
PROGRESSIVELINE
Üzenet:
2006.08.19. Békéscsaba, Club Eldorádó! Ismét egy hatalmas progresszív buli CHRISS-el! Gyere, és pörögj 1000-rel! :)
2006-06-21 18:58:55
Feladó:
Acid
Üzenet:
És Androw is fellép :)
2006-06-21 12:48:53
Feladó:
Acid
Üzenet:
Acid Summer Fesztivál Július 7-8. Fellépők: Andro, Dusan, Frost, Rivas, Neck, Adrian, D.U.B., Frnc & Polaris, Gambler & Dobbin, Freno D' Emergenza & Max Ricorso. Mindenki jöjjön el!
2006-06-21 12:48:15
Feladó:
ex
Üzenet:
az eldorádóban nem akartok inkább HARD bulit a progi helyet
2006-06-21 02:31:23
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Julcsy: lasd cikk :)
2006-06-20 14:55:55
Feladó:
Julcsy
Üzenet:
Kik játszanak majd szombaton Nádsaban??
2006-06-20 12:28:26
Feladó:
Exit
Üzenet:
Csajoknak: Túl sok ruhát nem kell hozni, hisz a nyitóbuli miatt (rengeteg ember) lesz meleg bőven!!! :DDD Üdv all!
2006-06-19 23:44:10
Feladó:
Exit
Üzenet:
Szombaton Club Nádas ReOpening party!Megint beindul a club!Aki igazi techno-s partyarcnak érzi magát,annak ott a helye békés-megye 2.számú techno klubjában!
2006-06-19 23:42:46
Feladó:
Águs
Üzenet:
Iszonyat jó volt a PET DUO!!! THX ELDO!
2006-06-19 19:05:41
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Hatalmas volt!! De a hőmérséklet....
2006-06-19 16:54:51
Feladó:
ekike
Üzenet:
gyertek salacovára m47-be..:) pet király volt,de tucatszor hallottam,és most volt a leggyengébb settjük...:) de igy is top..:)
2006-06-19 16:48:19
Feladó:
ronika
Üzenet:
Áááááá!!!! Nagyon jó volt a Pet duo!!!!!!!!! És számomra Most Frost is kitett magáért!! Végre egy jó buli!! Még a meleg sem zavart!!!
2006-06-19 15:53:43
Feladó:
Julcsy
Üzenet:
Nagyon király volt a PET DUO!!!!
2006-06-19 12:22:24
Feladó:
Petra
Üzenet:
Nagyon komoly volt a Pet Duo!!!
2006-06-19 09:11:39
Feladó:
ShootAH
Üzenet:
Hella! Pet Duo Képek??
2006-06-18 22:48:14
Feladó:
Ziggy X
Üzenet:
Jó, nem olyan jó a zene, akkor meg minek van ott??Menjen akkor kocsmába inni.. !!!
2006-06-18 21:33:05
Feladó:
Ziggy X
Üzenet:
Az a poén a Stone-al, hogy a sok kényelmes emberke csak kiül a teraszra, nemhogy bent pörögne!!!
2006-06-18 21:32:16
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service