Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Attól függ, kinek igényes a fulltechno... :) De szerintem nem halsz bele, ha ideírod a nevedet...  
2006-06-22 21:48:38
  Feladó: één  
  Üzenet: igényeeeesssss??????  
2006-06-22 21:32:02
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Bizonyám, ismét kezdetét veszi a zeneileg színvonalas partysorozat, szóval aki volt már, az ismét jöjjön nagyot bulizni! Aki még nem volt annak meg feltétlenül el kell jönnie, mert ezt nem hagyhatja k  
2006-06-22 21:19:46
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Hétvégén Doboz!!!!!!!! Mindenki jöjjön, aki partyarc!! :D Lesz sok jó zene, meg táncos mulatság! :DDDD  
2006-06-22 16:22:50
  Feladó: Julcsy  
  Üzenet: Viktor:kösszi :)  
2006-06-22 16:11:51
  Feladó: Dr. Hugyecz Emil  
  Üzenet: szevasztok!  
2006-06-22 09:20:14
  Feladó: Tibi  
  Üzenet: Chriss az Eldoradoban? Az jó kis buli lesz!!!  
2006-06-22 07:22:13
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Most hétvégén gyertek sokan Dobozra!!!  
2006-06-21 23:39:25
  Feladó: PROGRESSIVELINE  
  Üzenet: 2006.08.19. Békéscsaba, Club Eldorádó! Ismét egy hatalmas progresszív buli CHRISS-el! Gyere, és pörögj 1000-rel! :)  
2006-06-21 18:58:55
  Feladó: Acid  
  Üzenet: És Androw is fellép :)  
2006-06-21 12:48:53
  Feladó: Acid  
  Üzenet: Acid Summer Fesztivál Július 7-8. Fellépők: Andro, Dusan, Frost, Rivas, Neck, Adrian, D.U.B., Frnc & Polaris, Gambler & Dobbin, Freno D' Emergenza & Max Ricorso. Mindenki jöjjön el!  
2006-06-21 12:48:15
  Feladó: ex  
  Üzenet: az eldorádóban nem akartok inkább HARD bulit a progi helyet  
2006-06-21 02:31:23
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Julcsy: lasd cikk :)  
2006-06-20 14:55:55
  Feladó: Julcsy  
  Üzenet: Kik játszanak majd szombaton Nádsaban??  
2006-06-20 12:28:26
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Csajoknak: Túl sok ruhát nem kell hozni, hisz a nyitóbuli miatt (rengeteg ember) lesz meleg bőven!!! :DDD Üdv all!  
2006-06-19 23:44:10
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Szombaton Club Nádas ReOpening party!Megint beindul a club!Aki igazi techno-s partyarcnak érzi magát,annak ott a helye békés-megye 2.számú techno klubjában!  
2006-06-19 23:42:46
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Iszonyat jó volt a PET DUO!!! THX ELDO!  
2006-06-19 19:05:41
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: Hatalmas volt!! De a hőmérséklet....  
2006-06-19 16:54:51
  Feladó: ekike  
  Üzenet: gyertek salacovára m47-be..:) pet király volt,de tucatszor hallottam,és most volt a leggyengébb settjük...:) de igy is top..:)  
2006-06-19 16:48:19
  Feladó: ronika  
  Üzenet: Áááááá!!!! Nagyon jó volt a Pet duo!!!!!!!!! És számomra Most Frost is kitett magáért!! Végre egy jó buli!! Még a meleg sem zavart!!!  
2006-06-19 15:53:43
  Feladó: Julcsy  
  Üzenet: Nagyon király volt a PET DUO!!!!  
2006-06-19 12:22:24
  Feladó: Petra  
  Üzenet: Nagyon komoly volt a Pet Duo!!!  
2006-06-19 09:11:39
  Feladó: ShootAH  
  Üzenet: Hella! Pet Duo Képek??  
2006-06-18 22:48:14
  Feladó: Ziggy X  
  Üzenet: Jó, nem olyan jó a zene, akkor meg minek van ott??Menjen akkor kocsmába inni.. !!!  
2006-06-18 21:33:05
  Feladó: Ziggy X  
  Üzenet: Az a poén a Stone-al, hogy a sok kényelmes emberke csak kiül a teraszra, nemhogy bent pörögne!!!  
2006-06-18 21:32:16
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010214 másodperc alatt jött létre