Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Anett  
  Üzenet: Nagyon király az ELDO!! Nekem legalábbis ez a véleményem!!csáo  
2006-11-29 17:19:31
  Feladó: joe  
  Üzenet: techno terén a legjobb a megyében,de mint sima disco az szerintem szarvas "aztek".  
2006-11-29 17:03:34
  Feladó: topa  
  Üzenet: EZ a FEnyő MIki NAgykoncert biztos hatalmas lehet:D  
2006-11-29 16:37:15
  Feladó: Adri  
  Üzenet: happy: ez az ő szubjektív véleménye...amúgy meg télleg jó hely :D  
2006-11-29 08:03:52
  Feladó: happy  
  Üzenet: azért ezt én megkérdőjelezném:DDD  
2006-11-28 17:55:09
  Feladó: techno cicuska  
  Üzenet: I LOVE TECHNO EMBEREK!!!!AZ ELDORADO A LEGKEMÉNYEBB HELY!  
2006-11-28 11:43:29
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Forcsinak szóljatok már,hogy a szőrös láb és holdjáró cipő már nem divat.Még 1techno partyn sem!  
2006-11-27 10:16:15
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: norby: ehh...Valószínű, hogy megyünk, és vonattal... :D Am Te ki vagy?ismerlek?:)))  
2006-11-26 17:04:57
  Feladó: KP  
  Üzenet: Ha valakinek bejon a progi 1 zartkoru helyen Bcsaban dec.9.-en.kuldj1smst 06302729224re Nem garantaljuk a jozansagottttt  
2006-11-25 22:54:06
  Feladó: Roby  
  Üzenet: Nem jön át vki Dobozra??? Be kéne vinni Csabára... thx  
2006-11-25 22:17:09
  Feladó: norby M47  
  Üzenet: Hali Kaos: 16.-a???? Csak menni kellene.vonattal jötök??? Istenem az a buli nagyon veszélyes lesz !!!!  
2006-11-25 16:15:34
  Feladó: James grow  
  Üzenet: Jah, és a világ legismertebb DJ-i nem mindig a legjobbak sőőőőt...pl Tiesto :DDDD  
2006-11-25 15:31:04
  Feladó: happy  
  Üzenet: Berry:jaja,de éljen a jó időőőőő!:)  
2006-11-25 14:50:50
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Na Norm papa ezt megkaptad...Ne hagyd magad!  
2006-11-25 11:51:03
  Feladó: Berry  
  Üzenet: Happy! Én is így jártam. De nem bánom, hogy nem fagyunk meg! :) Azt viszont igen, hogy jobban kopik a gumi!  
2006-11-25 08:14:04
  Feladó: happy  
  Üzenet: Amióta lecseréltem a nyári gumikat télire,azóta qurvára 8,10 fok van:D  
2006-11-24 17:42:37
  Feladó: Timi  
  Üzenet: A világ élvonalához tartozó.... Te a világ legismertebb techno dj-it soroltad fel...nem csak ők tartoznak a világ élvonalához, okoska!!  
2006-11-24 13:58:56
  Feladó: Norm  
  Üzenet: ...talán még Pet Duot oda lehet sorolni  
2006-11-24 13:39:33
  Feladó: Norm  
  Üzenet: ...és nem emléxem, h jártak volna az Eldoban  
2006-11-24 13:39:08
  Feladó: Norm  
  Üzenet: elvileg világ élvonalához tartozók techno dj-k: Sven Väth, Mauro Picotto, Dave Clarke, Liebing, Bailey, legalábbis talán ők számítanak ehhez a réteghez  
2006-11-24 13:38:28
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Hónapról hónapra a világ élvonalához tartozó techno dj-k játszanak az Eldóban! A legjobb hely itt a környéken az biztos.  
2006-11-24 10:51:57
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: Én régen is jártam és most is járok, mert a legjobb bulik a megyében az Eldoradoban vannak!!!  
2006-11-24 10:47:26
  Feladó: Kasas  
  Üzenet: Én évekig partyztam az eldoba minden dj n ott voltam de cerrone ota csak red haden néztem be.az eldo szerintem is meghalt már régen.  
2006-11-24 09:58:32
  Feladó: Kasas  
  Üzenet: Jön vki K2be 9.én.  
2006-11-24 09:54:45
  Feladó: barnabás  
  Üzenet: aki tud jöjön el dec.2-án pestre dj.RUSH-ra 6-órán át nyomja nagy buli esz  
2006-11-23 09:43:31
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.150749 másodperc alatt jött létre