Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Anett
Üzenet:
Nagyon király az ELDO!! Nekem legalábbis ez a véleményem!!csáo
2006-11-29 17:19:31
Feladó:
joe
Üzenet:
techno terén a legjobb a megyében,de mint sima disco az szerintem szarvas "aztek".
2006-11-29 17:03:34
Feladó:
topa
Üzenet:
EZ a FEnyő MIki NAgykoncert biztos hatalmas lehet:D
2006-11-29 16:37:15
Feladó:
Adri
Üzenet:
happy: ez az ő szubjektív véleménye...amúgy meg télleg jó hely :D
2006-11-29 08:03:52
Feladó:
happy
Üzenet:
azért ezt én megkérdőjelezném:DDD
2006-11-28 17:55:09
Feladó:
techno cicuska
Üzenet:
I LOVE TECHNO EMBEREK!!!!AZ ELDORADO A LEGKEMÉNYEBB HELY!
2006-11-28 11:43:29
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Forcsinak szóljatok már,hogy a szőrös láb és holdjáró cipő már nem divat.Még 1techno partyn sem!
2006-11-27 10:16:15
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
norby: ehh...Valószínű, hogy megyünk, és vonattal... :D Am Te ki vagy?ismerlek?:)))
2006-11-26 17:04:57
Feladó:
KP
Üzenet:
Ha valakinek bejon a progi 1 zartkoru helyen Bcsaban dec.9.-en.kuldj1smst 06302729224re Nem garantaljuk a jozansagottttt
2006-11-25 22:54:06
Feladó:
Roby
Üzenet:
Nem jön át vki Dobozra??? Be kéne vinni Csabára... thx
2006-11-25 22:17:09
Feladó:
norby M47
Üzenet:
Hali Kaos: 16.-a???? Csak menni kellene.vonattal jötök??? Istenem az a buli nagyon veszélyes lesz !!!!
2006-11-25 16:15:34
Feladó:
James grow
Üzenet:
Jah, és a világ legismertebb DJ-i nem mindig a legjobbak sőőőőt...pl Tiesto :DDDD
2006-11-25 15:31:04
Feladó:
happy
Üzenet:
Berry:jaja,de éljen a jó időőőőő!:)
2006-11-25 14:50:50
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Na Norm papa ezt megkaptad...Ne hagyd magad!
2006-11-25 11:51:03
Feladó:
Berry
Üzenet:
Happy! Én is így jártam. De nem bánom, hogy nem fagyunk meg! :) Azt viszont igen, hogy jobban kopik a gumi!
2006-11-25 08:14:04
Feladó:
happy
Üzenet:
Amióta lecseréltem a nyári gumikat télire,azóta qurvára 8,10 fok van:D
2006-11-24 17:42:37
Feladó:
Timi
Üzenet:
A világ élvonalához tartozó.... Te a világ legismertebb techno dj-it soroltad fel...nem csak ők tartoznak a világ élvonalához, okoska!!
2006-11-24 13:58:56
Feladó:
Norm
Üzenet:
...talán még Pet Duot oda lehet sorolni
2006-11-24 13:39:33
Feladó:
Norm
Üzenet:
...és nem emléxem, h jártak volna az Eldoban
2006-11-24 13:39:08
Feladó:
Norm
Üzenet:
elvileg világ élvonalához tartozók techno dj-k: Sven Väth, Mauro Picotto, Dave Clarke, Liebing, Bailey, legalábbis talán ők számítanak ehhez a réteghez
2006-11-24 13:38:28
Feladó:
Timi
Üzenet:
Hónapról hónapra a világ élvonalához tartozó techno dj-k játszanak az Eldóban! A legjobb hely itt a környéken az biztos.
2006-11-24 10:51:57
Feladó:
Zoli
Üzenet:
Én régen is jártam és most is járok, mert a legjobb bulik a megyében az Eldoradoban vannak!!!
2006-11-24 10:47:26
Feladó:
Kasas
Üzenet:
Én évekig partyztam az eldoba minden dj n ott voltam de cerrone ota csak red haden néztem be.az eldo szerintem is meghalt már régen.
2006-11-24 09:58:32
Feladó:
Kasas
Üzenet:
Jön vki K2be 9.én.
2006-11-24 09:54:45
Feladó:
barnabás
Üzenet:
aki tud jöjön el dec.2-án pestre dj.RUSH-ra 6-órán át nyomja nagy buli esz
2006-11-23 09:43:31
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service