Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Krinyó  
  Üzenet: December 8 - án pénteken, Dj Szeka exkluzív Mikulás partyval, ajándék cd vel vár Mindenkit Gyulán a Lidóban!HO-Ho-HO  
2006-12-05 14:11:16
  Feladó: mártás  
  Üzenet: csak nem találom a képeket :(  
2006-12-04 20:17:41
  Feladó: mártás  
  Üzenet: Király kis buli volt Berry :)) Pusszi Gyuri  
2006-12-04 20:16:59
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: ha van időtök, nézzetek be: www.tomkaos.hu  
2006-12-04 19:18:08
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Én a technot szeretem, csinálom, rajongok érte, játszom, elmegyek chart-mixre is, és nem csak azért, mert a Frost Gyurinak szülinapja van!!! Berryék szilveszterkor is odavernek, bár most ezt kihagyom.  
2006-12-04 19:17:25
  Feladó: Berry  
  Üzenet: Így ahogy mondod Cicus! Várunk legközelebb is!  
2006-12-04 17:11:27
  Feladó: Techno Cicuska  
  Üzenet: Attol hogy a technot szeretem,még el mehetek chart mix partykra!nem?most szombaton is voltam  
2006-12-04 17:07:04
  Feladó: Berry  
  Üzenet: Köszönöm én is mindenkinek, aki ott volt! Hey-yo Club Eldorado :) Chart Mix Party - Ahol mindenki jól érezheti magát! Tolja a két őrült....... :)  
2006-12-04 12:00:14
  Feladó: captain jack  
  Üzenet: techno cicus ugy ahogy mondod jó volt berry!!!  
2006-12-03 17:44:55
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Techno Cicuska: Jajah, tök jó volt...maradtál végig??? hihi Berry kösz...hey-yo...Captain Jack!!!!  
2006-12-03 17:12:11
  Feladó: Techno Cicuska  
  Üzenet: sziasztok!tegnap tök jó volt az eldorado!!PUSZI  
2006-12-03 15:26:23
  Feladó: Berry  
  Üzenet: Ma este az Eldoban Chart Mix 6 lemezbemutató. De megünnepeljük Frost Galaghan szülinapját is. Jó kis mulatság lesz! Várunk téged is Tibi!  
2006-12-02 15:29:49
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: egy kis promo ittis: http://www.partyscan.net/cikk_images/061231radiancefull.jpg  
2006-12-01 23:37:14
  Feladó: happy  
  Üzenet: Tom Kaos:szivemből szóltál,barétom:)  
2006-12-01 21:16:29
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Van letölthető nóta!! :)  
2006-12-01 15:33:50
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Nálam Dejan a best, bár Cave sem rossz...hasonló szettet tolnak :D fasza lesz :D  
2006-12-01 10:58:34
  Feladó: happy  
  Üzenet: Ha nem a legjobb(de csak Dejan után:) Jó bulee lesz(kicsit irígykedem)!  
2006-12-01 10:18:45
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Szerintem jó lesz nagyon Cave! Jó ötlet volt hogy őt hozza az Eldorado!  
2006-12-01 07:37:38
  Feladó: joe  
  Üzenet: Én 2002-2005 márciusig jártam "szinte az összes nagy partiba"hát azt nem lehet a maihoz hasonlítani. megkell kérdezni frost + szekát!! rég volt ! jó volt! szép volt! változik a világ csá  
2006-11-30 12:55:14
  Feladó: joe  
  Üzenet: szerintem igaza van tottinak,  
2006-11-30 12:51:23
  Feladó: Robi  
  Üzenet: Hát ezzel én vitatkoznék, hogy nem volt jó buli 2005-óta.... Idén már egyre jobb bulik vannak! A megyében viszi a prímet az Eldó!  
2006-11-30 08:08:36
  Feladó: totti  
  Üzenet: az eldorádó gagyi hely lett!!! Sajnos ez az igazság.16-17éves gyerekek rohangálnak le fel!!!2005február óta nem volt jó buli.ez van he-he  
2006-11-30 07:59:25
  Feladó: happy  
  Üzenet: Adri:ok.elhiszem:)))  
2006-11-29 18:17:04
  Feladó: TECHNO CICUSKA  
  Üzenet: i love hard techno!bulizzatok minden hétvégén a club eldoradoba!  
2006-11-29 18:04:33
  Feladó: techno cicuska  
  Üzenet: I LOVE TECHNO EMBEREK!KIRÁLY HELY AZ ELDO!  
2006-11-29 18:01:56
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010295 másodperc alatt jött létre