Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: akkor miert maradtal, ha nem tetszett? :) en pl hazamegyek, ha nem erzem jol magam...  
2006-11-22 17:44:47
  Feladó: Dr xxx  
  Üzenet: Bocsi!Zárásig voltam!  
2006-11-22 15:53:05
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Azért mert te nem érezted jól magad, másnak tetszhetett a buli... Eza te egyéni szociális problémád.. Mi nagyon jól éreztük magunkat..pusz  
2006-11-22 12:47:58
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: xxx: fura, de nekem nem igy tunt... koran leleptel, mert vmi nem tetszett? akkor hogy mondasz velemenyt?  
2006-11-22 12:28:53
  Feladó: Dr xxx  
  Üzenet: Iszonyatosan rossz volt a szombati Eldos buli4Az a hely már meghalt 2 éve!!!  
2006-11-22 11:49:43
  Feladó: Bobi  
  Üzenet: Jó lenne lecsekkolni a szombati Juliás partyfotókat, mikor tólják fel? PÁ  
2006-11-21 11:31:47
  Feladó: Peti  
  Üzenet: David:a Varelás buli utolsó képei eltűntek:)hmmm  
2006-11-20 17:18:53
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: HATTTALMAS VOLT MILICEVIC!!!!!!!!!!!!!  
2006-11-20 16:14:41
  Feladó: xy  
  Üzenet: A 18.kép megéri a pénzét!!!!  
2006-11-20 15:22:20
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Milicevic nagyon jó volt!!! OK volt a buli!:)  
2006-11-20 11:24:09
  Feladó: happy  
  Üzenet: Milyen volt Milicevic?Írjatok már,lécci!  
2006-11-19 19:45:23
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Nancy: ahogy megerkeznek. varhatoan ma ejszaka vagy a holnapi nap folyaman. udv: Viktor  
2006-11-19 17:15:13
  Feladó: nancy  
  Üzenet: Mikor lesznek fent a Majsán készült Johan Bacto-s képek ?  
2006-11-19 17:10:35
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: de jó már nektek!Dejannak mondjátok meg,hogy üdvözlöm!:)  
2006-11-18 21:04:26
  Feladó: cxx  
  Üzenet: mikor lesznek feltéve az NGoHTos képek????  
2006-11-18 15:57:44
  Feladó: Roby  
  Üzenet: Ma nagyot beszélgetek az Eldoradoban! :D  
2006-11-18 11:00:43
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: bezonyám :D  
2006-11-18 10:07:21
  Feladó: Zita  
  Üzenet: Ma nagyot bulizunk az Eldoradoban!!! :)  
2006-11-18 07:59:09
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: ugyugy, de tudod, a multba nem tudunk visszamenni, szal ezt mar nem valtoztatom meg :P  
2006-11-18 01:47:05
  Feladó: pauger  
  Üzenet: nem tegnap, hanem mar tegnapelott :P  
2006-11-18 00:16:38
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: szoval tegnap 8)  
2006-11-17 21:51:44
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Nem ma, 16-án.  
2006-11-17 20:30:28
  Feladó: Neverlose  
  Üzenet: Ma este Viván Eldorado??? Hmmm...akkor azért filmezett az a hosszú hajú faszi a Remus bulin. Kopp leesett. XDD  
2006-11-17 16:21:34
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: Hali! Ma este hallgassátok a radioimpex.net-t :DDDDDDD  
2006-11-17 11:39:43
  Feladó: Ritus  
  Üzenet: Ma 21:00-kor a Viván az eeelectro-ban a CLUB ELDORADO! MARCO REMUS  
2006-11-16 14:24:10
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010264 másodperc alatt jött létre