Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Viktor
Üzenet:
akkor miert maradtal, ha nem tetszett? :) en pl hazamegyek, ha nem erzem jol magam...
2006-11-22 17:44:47
Feladó:
Dr xxx
Üzenet:
Bocsi!Zárásig voltam!
2006-11-22 15:53:05
Feladó:
Águs
Üzenet:
Azért mert te nem érezted jól magad, másnak tetszhetett a buli... Eza te egyéni szociális problémád.. Mi nagyon jól éreztük magunkat..pusz
2006-11-22 12:47:58
Feladó:
Viktor
Üzenet:
xxx: fura, de nekem nem igy tunt... koran leleptel, mert vmi nem tetszett? akkor hogy mondasz velemenyt?
2006-11-22 12:28:53
Feladó:
Dr xxx
Üzenet:
Iszonyatosan rossz volt a szombati Eldos buli4Az a hely már meghalt 2 éve!!!
2006-11-22 11:49:43
Feladó:
Bobi
Üzenet:
Jó lenne lecsekkolni a szombati Juliás partyfotókat, mikor tólják fel? PÁ
2006-11-21 11:31:47
Feladó:
Peti
Üzenet:
David:a Varelás buli utolsó képei eltűntek:)hmmm
2006-11-20 17:18:53
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
HATTTALMAS VOLT MILICEVIC!!!!!!!!!!!!!
2006-11-20 16:14:41
Feladó:
xy
Üzenet:
A 18.kép megéri a pénzét!!!!
2006-11-20 15:22:20
Feladó:
Rita
Üzenet:
Milicevic nagyon jó volt!!! OK volt a buli!:)
2006-11-20 11:24:09
Feladó:
happy
Üzenet:
Milyen volt Milicevic?Írjatok már,lécci!
2006-11-19 19:45:23
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Nancy: ahogy megerkeznek. varhatoan ma ejszaka vagy a holnapi nap folyaman. udv: Viktor
2006-11-19 17:15:13
Feladó:
nancy
Üzenet:
Mikor lesznek fent a Majsán készült Johan Bacto-s képek ?
2006-11-19 17:10:35
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
de jó már nektek!Dejannak mondjátok meg,hogy üdvözlöm!:)
2006-11-18 21:04:26
Feladó:
cxx
Üzenet:
mikor lesznek feltéve az NGoHTos képek????
2006-11-18 15:57:44
Feladó:
Roby
Üzenet:
Ma nagyot beszélgetek az Eldoradoban! :D
2006-11-18 11:00:43
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
bezonyám :D
2006-11-18 10:07:21
Feladó:
Zita
Üzenet:
Ma nagyot bulizunk az Eldoradoban!!! :)
2006-11-18 07:59:09
Feladó:
Viktor
Üzenet:
ugyugy, de tudod, a multba nem tudunk visszamenni, szal ezt mar nem valtoztatom meg :P
2006-11-18 01:47:05
Feladó:
pauger
Üzenet:
nem tegnap, hanem mar tegnapelott :P
2006-11-18 00:16:38
Feladó:
Viktor
Üzenet:
szoval tegnap 8)
2006-11-17 21:51:44
Feladó:
aerio
Üzenet:
Nem ma, 16-án.
2006-11-17 20:30:28
Feladó:
Neverlose
Üzenet:
Ma este Viván Eldorado??? Hmmm...akkor azért filmezett az a hosszú hajú faszi a Remus bulin. Kopp leesett. XDD
2006-11-17 16:21:34
Feladó:
James Grow
Üzenet:
Hali! Ma este hallgassátok a radioimpex.net-t :DDDDDDD
2006-11-17 11:39:43
Feladó:
Ritus
Üzenet:
Ma 21:00-kor a Viván az eeelectro-ban a CLUB ELDORADO! MARCO REMUS
2006-11-16 14:24:10
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service