Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:még mindig nem mükszi vk...
2007-02-03 21:47:47
Feladó:
KP
Üzenet:
NYOMD A GÁZT FATER!!!Hajoljon az a lemez...
2007-02-03 19:43:32
Feladó:
wolfi
Üzenet:
KI vagyok én! Keresek a 1jó ütős technot,csak nem'tom a címét :(
2007-02-03 17:01:22
Feladó:
wolfi
Üzenet:
KI vagyok én! Keresek a 1jó ütős technot,csak nem'tom a címét :(
2007-02-03 15:19:10
Feladó:
Norm
Üzenet:
egy kis sven: http://www.youtube.com/watch?v=5-Kd95qGFiE
2007-02-03 01:25:30
Feladó:
Emi
Üzenet:
Partyscan az iwiw-en, gyertek!
2007-02-02 23:05:38
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
lacca: kiscsoportos voltam :) pfff....
2007-02-02 15:39:13
Feladó:
Kom Taos
Üzenet:
tajjoo kátya :-)
2007-02-02 15:37:18
Feladó:
lacca
Üzenet:
tomika teis. Mikor elsönek megláttalak az eldoradoban azt hittem,hogy nagycsoportos vagy! Mikor zenélsz sámlit viszel a pulthoz? lehet a bakelitet összetéveszted a tazo kártyával.
2007-02-02 12:25:53
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Joe: Nagyon vicces vagy!Nézz utána :P
2007-02-02 10:37:13
Feladó:
joe
Üzenet:
Ki az a szeka?
2007-02-02 09:55:13
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos: lehet,hogy a partyspongyabobosról?hm?
2007-02-01 16:52:15
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Milyen top 50 ről van szó???
2007-02-01 14:19:56
Feladó:
mandarin
Üzenet:
to bpmtogether Szeka a legjobb és az is marad úgyhogy ne Szekáld!!! S.Z.a.r.o.k a top 50 re!
2007-02-01 11:30:03
Feladó:
[$Mr. Big$]
Üzenet:
Hát a rólam készült képeken elég gázul nézek ki, bármint nem voltam bebaxva, csak olyan fura vagyok rajta!!
2007-01-31 18:03:05
Feladó:
norm
Üzenet:
amok-compressor killer c. zenéje alapján elég lenne egy 40éves cséplőgépet is felállítani az Eldoradoban, kb ugyanaz a hatás... üdvi!
2007-01-31 15:04:24
Feladó:
Dj Hlásznyik
Üzenet:
Sziasztok! Jövőhét pénteken, február 9-én óriási nyitóbuli a PartyZona Club-ban. (Békéscsaba, FEK II.em. ) Peat Jr, Lézer Show, Go-Go Girl, Erotic Show, PartyScan fotósok, stb. Club, Vocal, Funkh
2007-01-31 12:31:14
Feladó:
szeka
Üzenet:
Kösz az érdeklődést majd utánnanézek ,ha érdekel!!!:)) Vagy nem is érdekel, vagy nem is nézek utánna!!! :))
2007-01-31 09:41:16
Feladó:
topa
Üzenet:
eyyoooo!Bláájen, akkor vasárnap szauna feeling:PDe semmi zsebcsocsóóó:D
2007-01-30 15:21:22
Feladó:
Türkei
Üzenet:
Sziasztok! Szilveszterkor Sárándon nagyon gáz zenét csinált Amok,de bízom benne,hogy most nem lesz a zenével probléma:)
2007-01-29 16:11:16
Feladó:
bpmtogether
Üzenet:
Szeka???????? Hanyadik lettél a top 50 ben???? Vagy Nem is vagy Rajta )DDDDDDDD
2007-01-29 12:15:03
Feladó:
Luis
Üzenet:
Hi! Szegeden a Jatéban nem akartok fotózni? Rengeteg a fősulis /köztük megyénkből is vannak elegen/, és nagyon jó bulik szoktak lenni! Inkább breakbeat és dnb megy, talán ezeken a bulikon is
2007-01-29 06:52:00
Feladó:
aerio
Üzenet:
Megkérlek, hogy ne használj ilyen felhasználónevet, ugyanis megtévesztő!
2007-01-28 18:59:26
Feladó:
törölt név
Üzenet:
Megszűnt Békésen a FONÓÓÓÓÓ CLUB!!! HEEEE HEEEE :P
2007-01-28 18:58:09
Feladó:
peti
Üzenet:
Jó ez az Agent interjú:)
2007-01-27 18:16:22
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service