Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Emi  
  Üzenet: PARTYSCAN AZ IWIW-EN! AKI MÉG NEM JELÖLT, JÖJJÖN!!!  
2007-01-27 00:39:28
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Aerio: Akkor nézzétek itt: www.partyzonadisco.atw.hu... Remélem mihamarabb meglesz már a domain! Lesz annyi fotós,nem tudjuk majd hova rakni őket! ;)  
2007-01-26 20:23:22
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Exit: Hol kell nézni? Én nem értem :P  
2007-01-25 14:28:46
  Feladó: Dj Hlásznyik  
  Üzenet: Sziasztok! 2007.02.09.,péntek: PartyZonaDisco nyitóbuli! Sztárvendég: Peat Jr! Én pedig forgatom a remek club, vocal, house, stb. kedvenceket is! Party-mix feeling! Mindenkit várunk! Üdv: Dj Hlásznyik  
2007-01-25 10:11:06
  Feladó: Exit  
  Üzenet: SG: PartyScan főoldal! Vagy oldalt nézz flyert!  
2007-01-25 09:17:39
  Feladó: SG  
  Üzenet: Bocs,kiment 2szer...faradt vagyok meg igy reggel... :D  
2007-01-25 09:03:15
  Feladó: SG  
  Üzenet: Exit...Milyen buli,hol? :P  
2007-01-25 09:02:01
  Feladó: kiscsaj  
  Üzenet: Peat Jr.. jeeeeee!!! Megyünk, imááádom!! :)  
2007-01-24 23:24:19
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: jahja Ágika :P Rasht "mindenki" szereti... :)  
2007-01-24 21:47:51
  Feladó: age  
  Üzenet: ugyan már Tomika, Rash biztos jóóó:D  
2007-01-24 15:34:23
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Jelöljétek iwiw-en a partyscan-t!  
2007-01-24 15:10:47
  Feladó: Exit  
  Üzenet: És lesz egy PartyZona nyitóbuli is hamarosan... ;)  
2007-01-23 23:50:29
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:akkor arra lehet,hogy én is meek:)))  
2007-01-23 17:48:47
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: ht-fan: pfff.... :D  
2007-01-23 14:06:46
  Feladó: ht-fan  
  Üzenet: HT 4ever!!! I LOVE RASH!!!  
2007-01-22 22:36:41
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Vagy megint Milicevic-et... :) Vagy Cory B!!!!! Vagy Veztax, vagy Marko Nastic!!!!!! Dejjooo is lenne...  
2007-01-22 22:11:09
  Feladó: Materazzi  
  Üzenet: Vigoritot az eldorba!:D  
2007-01-22 19:15:12
  Feladó: Gabi  
  Üzenet: Amok nagyon ott van, szerintem király lesz a nyitóbulija az Eldónak!  
2007-01-22 14:00:57
  Feladó: xy  
  Üzenet: Kár,hogy ilyen gyilok előadóval nyit az eldó.............  
2007-01-22 13:49:03
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Játszatok jegyért az Eldoba!!!! Hatalmas nyitó party lesz!!  
2007-01-22 13:12:55
  Feladó: Esztike  
  Üzenet: Hát már én is nagyon kiváncsi vagyok!  
2007-01-22 12:38:31
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Mi is megyünk 10-én, úgy hallottuk, hogy nagyon jól fog kinézni az Eldorado! puszi  
2007-01-22 12:36:10
  Feladó: Esztike  
  Üzenet: Nagyon nagy buli lesz! remélem! Robi te Csabai vagy?  
2007-01-22 12:32:14
  Feladó: Robi  
  Üzenet: Február 10-én mi is megyünk az Eldóba!!! AMOK!!! :)  
2007-01-22 12:29:53
  Feladó: Esztike  
  Üzenet: na senki nem jön?  
2007-01-22 12:18:20
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011415 másodperc alatt jött létre