Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: norm  
  Üzenet: "Csaba matt kész volt" sztem az nagyobb büszkeség lenne, ha csaba nem erről és ilyenről lenne híres  
2007-02-11 20:12:59
  Feladó: dior white - Évi  
  Üzenet: ...vonaton 40-en Csabáról.NGOHT 3000HUF.AMOK megy vagy 20 Dj.GRATULA....  
2007-02-11 18:35:21
  Feladó: Dior White -Évi  
  Üzenet: Kinek érdeke az Eldorádóban bulizni aki a hard technot szereti.Miért buliznák Részeg kisgyerekek mellett ha megtehetem olyan emberek közt akik igazi megszállottak.Nem hiába vagyunk egy pestre tartó vo  
2007-02-11 18:33:22
  Feladó: Dior White - Norby  
  Üzenet: Mekkora party volt NGOHT.Egész Csaba matt kész volt .Mindenki kapta...Amok ismegnyomta a végén a kashmirba...Na mindenki szedje össze magát aztán go:MSN,,Norby vs. Évi 4ever..Aki ott volt az tudja....  
2007-02-11 18:05:39
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Jó party volt tényleg tegnap az Eldoban. Hangulatos lett nagyon a hely. :)  
2007-02-11 16:25:20
  Feladó: exrush  
  Üzenet: jó kis nyitó buli volt tegnap:):)  
2007-02-11 15:02:33
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Szerintem "nyitásnek" nem volt rossz móka!!! :) csoki all!!! :)  
2007-02-11 06:52:18
  Feladó: topiii  
  Üzenet: Ehehe Jó kis buli volt! Amok&Gyuri (Y)(Y)  
2007-02-11 05:56:15
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: To Norm: THX. üdv. :)  
2007-02-10 15:30:21
  Feladó: norm  
  Üzenet: dönci, http://minimalmusic.hu/news.php?extend.66  
2007-02-10 13:45:38
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en, gyertek!  
2007-02-09 22:40:29
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: To Norm: merre lesz a Buli?Belépő?stb.. Üdv,.  
2007-02-09 22:20:10
  Feladó: norm  
  Üzenet: 8 nap és Bruno Pronsato...  
2007-02-08 23:59:49
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: 2 nap és NGOHT  
2007-02-08 22:54:56
  Feladó: Zizi  
  Üzenet: Jaja, már csak 2 nap és go Eldo...:))  
2007-02-08 16:02:58
  Feladó: Tibi  
  Üzenet: Végre mindjárt itt a szombat és mehetünk bulizni az Eldoradoba.Nagyon kiváncsiak vagyunk, hogy milyen lett a hely. Amok komoly lesz.  
2007-02-08 15:49:49
  Feladó: Dj Türkei  
  Üzenet: Ha szombaton is olyan zenét csinál Amok mint szilveszterkor M-47 ben akkor felesleges pénzkidobás a buli.Nekem nem tetszett,és még sokan voltam velem egy véleménnyel.  
2007-02-08 13:51:29
  Feladó: Katka  
  Üzenet: Szuper volt tegnap a 222!!! :)  
2007-02-06 12:52:15
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Majd Szombaton kiderűl, hogy milyen lett az Eldo! puszi  
2007-02-06 07:56:34
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiwen, jöjjön mindenki!!!  
2007-02-05 23:15:37
  Feladó: tomi  
  Üzenet: Mi lesz az ujjjitás az eldoban?  
2007-02-05 17:58:24
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Végre mindjárt Szombat és nyit az ELDORADO!!! :)))  
2007-02-05 11:39:42
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:nekem bejön:D(csak a vk nem)  
2007-02-04 16:22:24
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Pénteken indul a PartyZona Club!!! Lesz house, dance, rmb, egy kis elektro és progressive muzsika is! Érdemes lesz eljönni, mindenkit várunk!!! Üdv all! ;)  
2007-02-04 15:08:54
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Az oldal se megy Reni... :P  
2007-02-03 23:43:49
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010087 másodperc alatt jött létre