Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
norm
Üzenet:
"Csaba matt kész volt" sztem az nagyobb büszkeség lenne, ha csaba nem erről és ilyenről lenne híres
2007-02-11 20:12:59
Feladó:
dior white - Évi
Üzenet:
...vonaton 40-en Csabáról.NGOHT 3000HUF.AMOK megy vagy 20 Dj.GRATULA....
2007-02-11 18:35:21
Feladó:
Dior White -Évi
Üzenet:
Kinek érdeke az Eldorádóban bulizni aki a hard technot szereti.Miért buliznák Részeg kisgyerekek mellett ha megtehetem olyan emberek közt akik igazi megszállottak.Nem hiába vagyunk egy pestre tartó vo
2007-02-11 18:33:22
Feladó:
Dior White - Norby
Üzenet:
Mekkora party volt NGOHT.Egész Csaba matt kész volt .Mindenki kapta...Amok ismegnyomta a végén a kashmirba...Na mindenki szedje össze magát aztán go:MSN,,Norby vs. Évi 4ever..Aki ott volt az tudja....
2007-02-11 18:05:39
Feladó:
Timi
Üzenet:
Jó party volt tényleg tegnap az Eldoban. Hangulatos lett nagyon a hely. :)
2007-02-11 16:25:20
Feladó:
exrush
Üzenet:
jó kis nyitó buli volt tegnap:):)
2007-02-11 15:02:33
Feladó:
Frost
Üzenet:
Szerintem "nyitásnek" nem volt rossz móka!!! :) csoki all!!! :)
2007-02-11 06:52:18
Feladó:
topiii
Üzenet:
Ehehe Jó kis buli volt! Amok&Gyuri (Y)(Y)
2007-02-11 05:56:15
Feladó:
Dönci
Üzenet:
To Norm: THX. üdv. :)
2007-02-10 15:30:21
Feladó:
norm
Üzenet:
dönci, http://minimalmusic.hu/news.php?extend.66
2007-02-10 13:45:38
Feladó:
Emi
Üzenet:
Partyscan az iwiw-en, gyertek!
2007-02-09 22:40:29
Feladó:
Dönci
Üzenet:
To Norm: merre lesz a Buli?Belépő?stb.. Üdv,.
2007-02-09 22:20:10
Feladó:
norm
Üzenet:
8 nap és Bruno Pronsato...
2007-02-08 23:59:49
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
2 nap és NGOHT
2007-02-08 22:54:56
Feladó:
Zizi
Üzenet:
Jaja, már csak 2 nap és go Eldo...:))
2007-02-08 16:02:58
Feladó:
Tibi
Üzenet:
Végre mindjárt itt a szombat és mehetünk bulizni az Eldoradoba.Nagyon kiváncsiak vagyunk, hogy milyen lett a hely. Amok komoly lesz.
2007-02-08 15:49:49
Feladó:
Dj Türkei
Üzenet:
Ha szombaton is olyan zenét csinál Amok mint szilveszterkor M-47 ben akkor felesleges pénzkidobás a buli.Nekem nem tetszett,és még sokan voltam velem egy véleménnyel.
2007-02-08 13:51:29
Feladó:
Katka
Üzenet:
Szuper volt tegnap a 222!!! :)
2007-02-06 12:52:15
Feladó:
Rita
Üzenet:
Majd Szombaton kiderűl, hogy milyen lett az Eldo! puszi
2007-02-06 07:56:34
Feladó:
Emi
Üzenet:
Partyscan az iwiwen, jöjjön mindenki!!!
2007-02-05 23:15:37
Feladó:
tomi
Üzenet:
Mi lesz az ujjjitás az eldoban?
2007-02-05 17:58:24
Feladó:
Águs
Üzenet:
Végre mindjárt Szombat és nyit az ELDORADO!!! :)))
2007-02-05 11:39:42
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:nekem bejön:D(csak a vk nem)
2007-02-04 16:22:24
Feladó:
Exit
Üzenet:
Pénteken indul a PartyZona Club!!! Lesz house, dance, rmb, egy kis elektro és progressive muzsika is! Érdemes lesz eljönni, mindenkit várunk!!! Üdv all! ;)
2007-02-04 15:08:54
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Az oldal se megy Reni... :P
2007-02-03 23:43:49
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service