Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: peti  
  Üzenet: Dobjatok egy line-up-ot,lécci! Feerke Zsíros Rush Szeka Smith pl.ííígy?:)  
2007-02-14 14:00:45
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: ha elárulhatok így elöre egy kis titkot Rush mellett a mi kis "megyénk büszkesége" Szeka is fel fog lépni Sárándon :D  
2007-02-13 22:13:03
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: Peti : David M47----szerintem ezt már nem tudjuk jobban fokozni a RUSH rajongóknak.....KAOS:igazad van ...  
2007-02-13 21:38:48
  Feladó: peti  
  Üzenet: David M47:gondoltam,hogy így lesz,-)thx  
2007-02-13 21:18:19
  Feladó: David M47  
  Üzenet: Picit tetézve a hangulatot...márc. 15. Rush @ M47...ha már valaki beírta, akkor sorry  
2007-02-13 16:31:24
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Csak az a kár, hogy a sok ht-s emberke akkor inkább rushra fog menni, nem pedig eldoradoba :(  
2007-02-13 15:34:58
  Feladó: Peti  
  Üzenet: Dior White:akkor lesz M47-ben is?;-)  
2007-02-13 15:06:31
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: Mennyien fognak most engem szeretni...Na gyerünk RUSH rajongók--Ismét eljött az idő:MÁRC 16 -DJ RUSH-CLUBALCATRAZ - KISKUNMAJSA  
2007-02-13 14:52:09
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Julcsi: Akkor nézdd meg a K2-t...  
2007-02-12 21:28:56
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Letölthető a galériából az Eldorado-ban készült video!!!  
2007-02-12 21:23:07
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: To Joe: Pöttyöket festettek a falra :)))  
2007-02-12 20:21:01
  Feladó: Julcsi  
  Üzenet: Szörnyű igénytelen hely ez a kashmir... Oda csak az igénytelenek járnak!! pffff  
2007-02-12 16:30:11
  Feladó: joe  
  Üzenet: Mit alakitottak a helyen?  
2007-02-12 11:00:45
  Feladó: Dior White - Norby  
  Üzenet: Peti: jogos az 5let.De tudod most voltunk NGOHT-on és kellene egy pihis lightos party.És amúgy meg keresztlányunk Tatabányán van.De mondom jó 5let M47.  
2007-02-12 10:40:56
  Feladó: peti  
  Üzenet: sz.em menjetek M47-be:D (már ha beleszólhatok)  
2007-02-12 10:05:23
  Feladó: dior white  
  Üzenet: Évikém megyünk 7végén alcatrazba Agent-re vagy utazunk Tatabányára és megyünk Club 2000-be vagy Zenith-be??!!!  
2007-02-12 09:47:08
  Feladó: dior white  
  Üzenet: thx: - Ebben igazad van, hogy akkor nem néztek ki és tudtak melletted bulizni.De te nem is ilyen 15 éves voltál....És mi se olyan "öregek voltunk"....  
2007-02-12 09:44:19
  Feladó: Zsuzsi  
  Üzenet: Jót buliztunk nagyon szombaton az Eldóban! Király lett a hely!  
2007-02-12 08:44:46
  Feladó: joe  
  Üzenet: ilyesmi miatt mennek az emberwek pestre én megértem! DJ ZSIROS @m47 2003.09.12. http://www.megaupload.com/?d=CZO8MI9V  
2007-02-12 07:41:33
  Feladó: Chris  
  Üzenet: a lényeg a lényeg Pesten nagyon nagy party volt és nem bántam meg hogy nem az eldorádóba mentem el..Az óvisok mellé..  
2007-02-12 01:40:26
  Feladó: dior white  
  Üzenet: oh oh oh oh.......  
2007-02-12 01:37:29
  Feladó: thx  
  Üzenet: dior: én kb 3 éve amikor eldo fénykorába volt 15-s voltam, érdekes mondon az akkori "öregek" tudtak mellettem bulizni...:D  
2007-02-11 21:27:03
  Feladó: Kom Taos  
  Üzenet: Gyönyörűséges Évikének: igazad van ne részeg kisgyerekek hanem d---os kisgyerekek között bulizni a legjobb...  
2007-02-11 21:21:25
  Feladó: Kom Taos  
  Üzenet: Divat Dior-nak: büszke lehetsz magadra, kis kémikus csak vigyázz fel ne robbantsd a szertárat.  
2007-02-11 21:16:51
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Dior: Azért a kivételt is megemlíthetnéd... mi a 6órásival húztunk haza...szal erről ennyit...mondjuk én nem is vagyok csabai... :P  
2007-02-11 20:17:18
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011231 másodperc alatt jött létre