Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
peti
Üzenet:
Dobjatok egy line-up-ot,lécci! Feerke Zsíros Rush Szeka Smith pl.ííígy?:)
2007-02-14 14:00:45
Feladó:
James Grow
Üzenet:
ha elárulhatok így elöre egy kis titkot Rush mellett a mi kis "megyénk büszkesége" Szeka is fel fog lépni Sárándon :D
2007-02-13 22:13:03
Feladó:
Dior White
Üzenet:
Peti : David M47----szerintem ezt már nem tudjuk jobban fokozni a RUSH rajongóknak.....KAOS:igazad van ...
2007-02-13 21:38:48
Feladó:
peti
Üzenet:
David M47:gondoltam,hogy így lesz,-)thx
2007-02-13 21:18:19
Feladó:
David M47
Üzenet:
Picit tetézve a hangulatot...márc. 15. Rush @ M47...ha már valaki beírta, akkor sorry
2007-02-13 16:31:24
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Csak az a kár, hogy a sok ht-s emberke akkor inkább rushra fog menni, nem pedig eldoradoba :(
2007-02-13 15:34:58
Feladó:
Peti
Üzenet:
Dior White:akkor lesz M47-ben is?;-)
2007-02-13 15:06:31
Feladó:
Dior White
Üzenet:
Mennyien fognak most engem szeretni...Na gyerünk RUSH rajongók--Ismét eljött az idő:MÁRC 16 -DJ RUSH-CLUBALCATRAZ - KISKUNMAJSA
2007-02-13 14:52:09
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Julcsi: Akkor nézdd meg a K2-t...
2007-02-12 21:28:56
Feladó:
aerio
Üzenet:
Letölthető a galériából az Eldorado-ban készült video!!!
2007-02-12 21:23:07
Feladó:
Kittina
Üzenet:
To Joe: Pöttyöket festettek a falra :)))
2007-02-12 20:21:01
Feladó:
Julcsi
Üzenet:
Szörnyű igénytelen hely ez a kashmir... Oda csak az igénytelenek járnak!! pffff
2007-02-12 16:30:11
Feladó:
joe
Üzenet:
Mit alakitottak a helyen?
2007-02-12 11:00:45
Feladó:
Dior White - Norby
Üzenet:
Peti: jogos az 5let.De tudod most voltunk NGOHT-on és kellene egy pihis lightos party.És amúgy meg keresztlányunk Tatabányán van.De mondom jó 5let M47.
2007-02-12 10:40:56
Feladó:
peti
Üzenet:
sz.em menjetek M47-be:D (már ha beleszólhatok)
2007-02-12 10:05:23
Feladó:
dior white
Üzenet:
Évikém megyünk 7végén alcatrazba Agent-re vagy utazunk Tatabányára és megyünk Club 2000-be vagy Zenith-be??!!!
2007-02-12 09:47:08
Feladó:
dior white
Üzenet:
thx: - Ebben igazad van, hogy akkor nem néztek ki és tudtak melletted bulizni.De te nem is ilyen 15 éves voltál....És mi se olyan "öregek voltunk"....
2007-02-12 09:44:19
Feladó:
Zsuzsi
Üzenet:
Jót buliztunk nagyon szombaton az Eldóban! Király lett a hely!
2007-02-12 08:44:46
Feladó:
joe
Üzenet:
ilyesmi miatt mennek az emberwek pestre én megértem! DJ ZSIROS @m47 2003.09.12. http://www.megaupload.com/?d=CZO8MI9V
2007-02-12 07:41:33
Feladó:
Chris
Üzenet:
a lényeg a lényeg Pesten nagyon nagy party volt és nem bántam meg hogy nem az eldorádóba mentem el..Az óvisok mellé..
2007-02-12 01:40:26
Feladó:
dior white
Üzenet:
oh oh oh oh.......
2007-02-12 01:37:29
Feladó:
thx
Üzenet:
dior: én kb 3 éve amikor eldo fénykorába volt 15-s voltam, érdekes mondon az akkori "öregek" tudtak mellettem bulizni...:D
2007-02-11 21:27:03
Feladó:
Kom Taos
Üzenet:
Gyönyörűséges Évikének: igazad van ne részeg kisgyerekek hanem d---os kisgyerekek között bulizni a legjobb...
2007-02-11 21:21:25
Feladó:
Kom Taos
Üzenet:
Divat Dior-nak: büszke lehetsz magadra, kis kémikus csak vigyázz fel ne robbantsd a szertárat.
2007-02-11 21:16:51
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Dior: Azért a kivételt is megemlíthetnéd... mi a 6órásival húztunk haza...szal erről ennyit...mondjuk én nem is vagyok csabai... :P
2007-02-11 20:17:18
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service