Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: Nem veszekedni gyerekek...Majd meglátjuk mit művel szeka m47-be.Petinek igaza van furcsa lesz ott szeka az bizti, de gondolom nem ezekkel a zenékkel megy.de bizzunk benne!!!!!!!  
2007-02-17 11:52:10
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Szeka koppintja Smith-t???LOL mekkora baromság...  
2007-02-16 16:54:58
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en!  
2007-02-16 15:22:54
  Feladó: peti  
  Üzenet: Dior White:ja,sz.em is Sáránd:) Szekára meg senki nem irígykedik;főleg,hogy SmitH-t koppintja:D  
2007-02-16 13:37:45
  Feladó: Vega  
  Üzenet: Én most hallagatom, GOD Exclusive Mix SLW Booking & Partyscan Online Emberek, aki szereti a jó muzsikát: http://www.partyscan.net.  
2007-02-16 11:28:54
  Feladó: Sasa  
  Üzenet: Hy! Töltsétek az SLW mixet nagyon jóóÓ!!!  
2007-02-16 09:50:28
  Feladó: Kom Taos  
  Üzenet: Akkor ilyen bXgyót ettél vagy mi van most?  
2007-02-15 23:34:49
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: Kom Taos : Ha ekkora arc vagy akkor tudnád, nem csak parfüm--hhihi gyík vagy.Találj magadnak egy nevet ne Kaosét kopppppincsold.Gyík vagy és szánalmas..  
2007-02-15 23:28:23
  Feladó: Dior white  
  Üzenet: Kom Taos  
2007-02-15 23:25:05
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: elkészült az új mix fent van ps-n !!! gyerekek nyertem m47-be...ez egy jel hogy odamenjek és ne utazzak.Lehet leestem volna a hegyről......??...hihih  
2007-02-15 23:21:57
  Feladó: Kom Taos  
  Üzenet: Parfümös gyerkőcnek üzenem, hogy kérdezze meg a barát"nő"jét hova menjenek :-\  
2007-02-15 23:18:52
  Feladó: norm  
  Üzenet: next PLASTIC 2007.05.18. DJ-k: JAMES HOLDEN (UK) , HOT X , COYOTE , IGOR DO'URDEN  
2007-02-15 22:39:55
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: To ismieim: bazmeg mi a fa**rol beszéltek itt...főleg az üzenőfalon..drog stb..nem baj h a rend őrei is szokták nézni ezt az oldalt..JÓ lenne elgondolkozni ezen..az üzenőfal nem er  
2007-02-15 19:11:59
  Feladó: .  
  Üzenet: Irígykedsz a Szekára mert te még vendégnek sem jutsz el oda! Valószinű nem hülyék állítják össze a Line-up ot!!!  
2007-02-15 16:41:35
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: Mi legyen a progi 7végére??--Holnap go:M47 vagy Menjünk hegyet mászni Évikémmel??? 5leteket ide de mán.....hihi  
2007-02-15 15:52:39
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: FIGYELEM !!!!!!!!!!TOM KAOS NEM DROGOS !!!!!!! hihi na így jó lesz Tomi?este gyere fel msnre mert megvannak a képek...  
2007-02-15 15:45:33
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: hellooobelooo én is voltam K2-ben, de én nem vagyok drogos...Dior azért a kivételeket meg kéne említeni... :)  
2007-02-15 15:18:16
  Feladó: Ezt írták és van ben  
  Üzenet: Szeka az m47-bn. Úr isteen! Bodi guszti nem lesz vmikor? +áll az eszem.  
2007-02-15 11:47:37
  Feladó: dior white  
  Üzenet: ráadásul ez olyan mint egy óvis szöveg : "Kőkemény drogosok"..ez nevetséges főleg egy partyoldalon írni ezt.. MIND1 - KI JÖN PÉNTEKEN :M47-BE???  
2007-02-15 11:06:59
  Feladó: dior white  
  Üzenet: Habosturos : Nem tom miért kell fikázni azt a "50-60"embert aki csabáról elmegy pestre hogy egy nagyot bulizzon???ők is mi is csak annyira vagyunk drogosok mint az átlag emberek akik hardot hal  
2007-02-15 11:05:00
  Feladó: Dolbie  
  Üzenet: A legnépszerűbb képen a világ legaranyosabb lányai közül 2ő :-) Igaz Dan? :-(  
2007-02-15 08:40:34
  Feladó: habosturos  
  Üzenet: ja plusz annyit még hozzá, hogy régen azért tudtál eldoradoban bulizni, mert te nem féltél a rendőröktől, vagy azért, mert még nem volt razzia, vagy azért, mert esetleg nem drogoztál... de h  
2007-02-14 22:24:15
  Feladó: habosturos  
  Üzenet: igaza van normak, nem attól kéne híresnek lennie csabának, hogy vagy 50-60-an egy vonaton utaznak, mert pesten nem félnek a razziától... megszállott = kőkemény drogos... erről ennyit...  
2007-02-14 22:22:50
  Feladó: Peti  
  Üzenet: Katka:nem tom...áá nem hiszem  
2007-02-14 19:31:19
  Feladó: Katka  
  Üzenet: Peti: miből gondolod, hogy Ferke ezen a bulin is ott lesz??Ö is házigazda lett??  
2007-02-14 14:52:04
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.007620 másodperc alatt jött létre