Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Dior White
Üzenet:
Nem veszekedni gyerekek...Majd meglátjuk mit művel szeka m47-be.Petinek igaza van furcsa lesz ott szeka az bizti, de gondolom nem ezekkel a zenékkel megy.de bizzunk benne!!!!!!!
2007-02-17 11:52:10
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Szeka koppintja Smith-t???LOL mekkora baromság...
2007-02-16 16:54:58
Feladó:
Emi
Üzenet:
Partyscan az iwiw-en!
2007-02-16 15:22:54
Feladó:
peti
Üzenet:
Dior White:ja,sz.em is Sáránd:) Szekára meg senki nem irígykedik;főleg,hogy SmitH-t koppintja:D
2007-02-16 13:37:45
Feladó:
Vega
Üzenet:
Én most hallagatom, GOD Exclusive Mix SLW Booking & Partyscan Online Emberek, aki szereti a jó muzsikát: http://www.partyscan.net.
2007-02-16 11:28:54
Feladó:
Sasa
Üzenet:
Hy! Töltsétek az SLW mixet nagyon jóóÓ!!!
2007-02-16 09:50:28
Feladó:
Kom Taos
Üzenet:
Akkor ilyen bXgyót ettél vagy mi van most?
2007-02-15 23:34:49
Feladó:
Dior White
Üzenet:
Kom Taos : Ha ekkora arc vagy akkor tudnád, nem csak parfüm--hhihi gyík vagy.Találj magadnak egy nevet ne Kaosét kopppppincsold.Gyík vagy és szánalmas..
2007-02-15 23:28:23
Feladó:
Dior white
Üzenet:
Kom Taos
2007-02-15 23:25:05
Feladó:
Dior White
Üzenet:
elkészült az új mix fent van ps-n !!! gyerekek nyertem m47-be...ez egy jel hogy odamenjek és ne utazzak.Lehet leestem volna a hegyről......??...hihih
2007-02-15 23:21:57
Feladó:
Kom Taos
Üzenet:
Parfümös gyerkőcnek üzenem, hogy kérdezze meg a barát"nő"jét hova menjenek :-\
2007-02-15 23:18:52
Feladó:
norm
Üzenet:
next PLASTIC 2007.05.18. DJ-k: JAMES HOLDEN (UK) , HOT X , COYOTE , IGOR DO'URDEN
2007-02-15 22:39:55
Feladó:
Dönci
Üzenet:
To ismieim: bazmeg mi a fa**rol beszéltek itt...főleg az üzenőfalon..drog stb..nem baj h a rend őrei is szokták nézni ezt az oldalt..JÓ lenne elgondolkozni ezen..az üzenőfal nem er
2007-02-15 19:11:59
Feladó:
.
Üzenet:
Irígykedsz a Szekára mert te még vendégnek sem jutsz el oda! Valószinű nem hülyék állítják össze a Line-up ot!!!
2007-02-15 16:41:35
Feladó:
Dior White
Üzenet:
Mi legyen a progi 7végére??--Holnap go:M47 vagy Menjünk hegyet mászni Évikémmel??? 5leteket ide de mán.....hihi
2007-02-15 15:52:39
Feladó:
Dior White
Üzenet:
FIGYELEM !!!!!!!!!!TOM KAOS NEM DROGOS !!!!!!! hihi na így jó lesz Tomi?este gyere fel msnre mert megvannak a képek...
2007-02-15 15:45:33
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
hellooobelooo én is voltam K2-ben, de én nem vagyok drogos...Dior azért a kivételeket meg kéne említeni... :)
2007-02-15 15:18:16
Feladó:
Ezt írták és van ben
Üzenet:
Szeka az m47-bn. Úr isteen! Bodi guszti nem lesz vmikor? +áll az eszem.
2007-02-15 11:47:37
Feladó:
dior white
Üzenet:
ráadásul ez olyan mint egy óvis szöveg : "Kőkemény drogosok"..ez nevetséges főleg egy partyoldalon írni ezt.. MIND1 - KI JÖN PÉNTEKEN :M47-BE???
2007-02-15 11:06:59
Feladó:
dior white
Üzenet:
Habosturos : Nem tom miért kell fikázni azt a "50-60"embert aki csabáról elmegy pestre hogy egy nagyot bulizzon???ők is mi is csak annyira vagyunk drogosok mint az átlag emberek akik hardot hal
2007-02-15 11:05:00
Feladó:
Dolbie
Üzenet:
A legnépszerűbb képen a világ legaranyosabb lányai közül 2ő :-) Igaz Dan? :-(
2007-02-15 08:40:34
Feladó:
habosturos
Üzenet:
ja plusz annyit még hozzá, hogy régen azért tudtál eldoradoban bulizni, mert te nem féltél a rendőröktől, vagy azért, mert még nem volt razzia, vagy azért, mert esetleg nem drogoztál... de h
2007-02-14 22:24:15
Feladó:
habosturos
Üzenet:
igaza van normak, nem attól kéne híresnek lennie csabának, hogy vagy 50-60-an egy vonaton utaznak, mert pesten nem félnek a razziától... megszállott = kőkemény drogos... erről ennyit...
2007-02-14 22:22:50
Feladó:
Peti
Üzenet:
Katka:nem tom...áá nem hiszem
2007-02-14 19:31:19
Feladó:
Katka
Üzenet:
Peti: miből gondolod, hogy Ferke ezen a bulin is ott lesz??Ö is házigazda lett??
2007-02-14 14:52:04
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service