Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: fff  
  Üzenet: Szeka helyébe el se mennék csak leégeti magát a bandesz féle zene másolásával és a semmire való technikai tudásával ennyit erről!!!  
2007-02-26 11:43:36
  Feladó: Katka  
  Üzenet: Peti:Karpa:okoskodásotok, irígykedésetek hozott már valami sikert??  
2007-02-26 11:33:23
  Feladó: Berry  
  Üzenet: Én gratulálok Szekának! A tényen nem változtatnak a rosszmájú hozzászólások! Nagy nevekkel együtt játszani, csak kevés embernek adatik meg.... Peace  
2007-02-26 11:12:22
  Feladó: .  
  Üzenet: irígy vagy hogy neki vannak barátai?  
2007-02-26 11:00:11
  Feladó: vjfnefhjbh  
  Üzenet: Hi! Very nice site! Thanks you very much! mduqnhtxne  
2007-02-26 10:28:51
  Feladó: qcrykhxczi  
  Üzenet: Hi! Very nice site! Thanks you very much! zxhlddoygprevo  
2007-02-25 22:57:48
  Feladó: peti  
  Üzenet: Karpa:túlzás:)ha tudnád...  
2007-02-24 12:24:56
  Feladó: Karpa  
  Üzenet: "barátaival Smithel és Zsírossal" "Békés megye kedvenc techno lemezlovasa" nem sok ez egy kicsit?  
2007-02-24 11:16:59
  Feladó: peti  
  Üzenet: David:jók a képek,csak azt nem értem,hogy aki be van sz@kadva mi a francnak fotóztatja magát?Mondjuk,a barna szeműeknek némi szerencséjük van:D LOL  
2007-02-24 08:43:26
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en! A majsai(17) képeket feltöltöttük, nemsokára rajta lesz az oldalon!  
2007-02-22 22:24:48
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Ágiczah: természetesen, valószynűleg a holnapi nap folyamán kerülnek fel.  
2007-02-21 20:49:54
  Feladó: Ágiczah  
  Üzenet: Sziasztok!!!!17-ei Majsai képek lesznek??? v én vok a béna és nem találom???:) Nyah Spongyabob legyen veletek!!! pusssszah!!!  
2007-02-21 20:38:50
  Feladó: ilovehardtechno  
  Üzenet: gyerünk debrecenbe morison,hammond és sokan mások!!!!!! ui:szeretlek versus  
2007-02-21 19:43:41
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:Serbian Fanatic:D  
2007-02-21 19:36:05
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en!  
2007-02-19 12:33:57
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:örülök:) én meg Dejantól audioztam nagggyon jó zenéket...a többit majd msnen  
2007-02-18 21:49:36
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: Nekem mindkettö bejött, Acic hozta az uj vonalat:D  
2007-02-18 20:58:47
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Reni: Megvolt :) Cole jobbat játszott, mint Acic  
2007-02-18 20:10:27
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:jól táncoltasd meg a népet!Acicot üdv.öm!:-)  
2007-02-17 17:30:51
  Feladó: Frost  
  Üzenet: milyen minimal? milyen móka?  
2007-02-17 17:30:05
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: To all: ma este a Club 222 be Bcs. Főiskola---> Minimal móka...akit érdekel jöjjön... pá  
2007-02-17 17:05:02
  Feladó: Köleséri Gyula  
  Üzenet: Dj Rush a legyjobb a világon THE KING  
2007-02-17 16:33:52
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: gyerekek....gyerekek...  
2007-02-17 13:21:45
  Feladó: Köleséri Gyula  
  Üzenet: Nagyon jók a képek. I'LOVE TECHNO  
2007-02-17 12:01:30
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: Ja és nem szét rombolni a megyét mire hazaérünk ..... Pussz heheheheh innen a hegyekről.....Ja ha szeka smith'st koppintaná akkor sokkal keményebb zenéket játszana-LOL  
2007-02-17 11:55:59
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.139641 másodperc alatt jött létre