Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Robccsy
Üzenet:
Szombaton DTD!!!
2007-03-01 20:46:12
Feladó:
Emi
Üzenet:
Partyscan az iwiw-en, gyertek!!!
2007-03-01 16:29:13
Feladó:
Cifi
Üzenet:
Szombaton gooo Kiskunhalas @ Dance Tuninggg ááááhhhhhh
2007-02-28 15:42:19
Feladó:
Dior White - Norby
Üzenet:
Tegyük fel szeka nem jó dj ami hülyeség igaz nem hardot játszik..De akkor is jó ember és nem arcos mellé na ez a lényeg.És aki nem ismeri ne osszon hülyeségeket..
2007-02-27 18:59:27
Feladó:
Kom Taos
Üzenet:
Tajjó kátya!!!!!
2007-02-27 18:31:25
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:te mióta vagy Bandesz uncsitesója?és mióta olvasod azt a fórumot?:)és mükszi már a te vk.d?
2007-02-27 17:44:52
Feladó:
James Grow
Üzenet:
sok az irígy ember...:P (sajnos)
2007-02-27 17:21:27
Feladó:
aerio
Üzenet:
Arra kérnék mindenkit, hogy ne menjetek bele durva személyeskedésbe, illetve az üzenetek lehetőleg normális hangvételűek legyenek!
2007-02-27 17:12:46
Feladó:
.
Üzenet:
To xxx: Miről beszélsz ember? Szeka már 2éve házigazda volt amikot Tomkaosnak még lemez sem volt a kezében!
2007-02-27 16:16:39
Feladó:
xxx
Üzenet:
szerintem abszolult tommyboy vitte a legjobban mo-on az "elérés" fogalmát. mind dj mind producer. deep dish carl cox is játsza a zenéjeit. emberek ne legyetek nevetségesek békésmegyében.
2007-02-27 13:11:50
Feladó:
xxx
Üzenet:
Miért nem tud egy magyar dj sem ugy keverni mint liebing? szeka hol van hozzá? ha már az elérésröl volt szó.
2007-02-27 13:04:17
Feladó:
xxx
Üzenet:
ennyit tom kaos is elért volna ha ő lenne az eldo rezidense. Szekát nagyon külföldre se hivják max évente egyszer el megy zenélni. ő mit ért el? nem egy budai kb 10éves techno háttérrel. vag
2007-02-27 12:58:34
Feladó:
xxx
Üzenet:
Frost sokkal többre vitte volna szerintem mert tehetségesebb szeka csak fel volt fujva az eldorado által. szerintem egy alap dj szeka semmi különlegesség nincs benne.
2007-02-27 12:22:37
Feladó:
xxx
Üzenet:
szeka mit ért el? zenél egy tönkrement diskoban!
2007-02-27 12:16:59
Feladó:
.
Üzenet:
Éthetetlen számomra ez az egész! Miért kell ezt csinálni azzal aki végre elért valamit azt bántják! Szeka 4ever!!! :)
2007-02-27 11:11:10
Feladó:
Frost
Üzenet:
Bárki bármit csinál akkor is Szeka fog játszani az m47-ben, és tuti meg fogja állni a helyét! :)
2007-02-27 09:55:21
Feladó:
James Grow
Üzenet:
to fff:Szted Szeka-nak azért nem kellene az M47-be menni-e mert 2006.04. hos mixe van itt fenn...vicces fiu vagy te hallod:D
2007-02-26 17:39:37
Feladó:
mandarin
Üzenet:
To FFF szeretnék egy mixet hallani tőled milyen jó leht? :) SZeka4ever és kész!!!!!
2007-02-26 12:44:45
Feladó:
peti
Üzenet:
Katka:van 1diplomám:-))) névtelen:szerintem mindenkinek vannak barátai:-))) ja és a hallgatsz az ÍGY helyes ,mert 2fülünk van:D
2007-02-26 12:27:34
Feladó:
.
Üzenet:
Tán csak nincs véletlenül meg a mix neked is??? ilyet halgatsz és fikázol! Te vagy röhej!!!
2007-02-26 12:06:46
Feladó:
krinyó
Üzenet:
úgy látom megy az ész osztás..fff:a beírásod alapján a róla szóló cikket is figyelmesen át olvastad és ezek szerint a mixeit is hallgatod :)) Na ki a röhejes??:)
2007-02-26 12:06:37
Feladó:
To fff
Üzenet:
Te értél el már valamit az életbe vagy csak otthon vakarod a P.öcsöd és mást fikázol
2007-02-26 12:04:36
Feladó:
.
Üzenet:
akkor mindenki csak reménykedik,hogy te nem leszel ott!
2007-02-26 12:01:54
Feladó:
ffff
Üzenet:
ja azt el is felejtettem Szeka nagyon király az új mixed mikori is 2006 4 hónapi az utólsó????????? És te mész az m47-be??? Röhej
2007-02-26 11:56:25
Feladó:
Ügyes vagy
Üzenet:
ez van a leírásban Gratu:A Békés megyei Club Eldorado rezidense igazi közkedvenc. Olyan nevek mellett zenélt már mint: a Pet Duó,
2007-02-26 11:44:42
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service