Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Robccsy  
  Üzenet: Szombaton DTD!!!  
2007-03-01 20:46:12
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en, gyertek!!!  
2007-03-01 16:29:13
  Feladó: Cifi  
  Üzenet: Szombaton gooo Kiskunhalas @ Dance Tuninggg ááááhhhhhh  
2007-02-28 15:42:19
  Feladó: Dior White - Norby  
  Üzenet: Tegyük fel szeka nem jó dj ami hülyeség igaz nem hardot játszik..De akkor is jó ember és nem arcos mellé na ez a lényeg.És aki nem ismeri ne osszon hülyeségeket..  
2007-02-27 18:59:27
  Feladó: Kom Taos  
  Üzenet: Tajjó kátya!!!!!  
2007-02-27 18:31:25
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:te mióta vagy Bandesz uncsitesója?és mióta olvasod azt a fórumot?:)és mükszi már a te vk.d?  
2007-02-27 17:44:52
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: sok az irígy ember...:P (sajnos)  
2007-02-27 17:21:27
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Arra kérnék mindenkit, hogy ne menjetek bele durva személyeskedésbe, illetve az üzenetek lehetőleg normális hangvételűek legyenek!  
2007-02-27 17:12:46
  Feladó: .  
  Üzenet: To xxx: Miről beszélsz ember? Szeka már 2éve házigazda volt amikot Tomkaosnak még lemez sem volt a kezében!  
2007-02-27 16:16:39
  Feladó: xxx  
  Üzenet: szerintem abszolult tommyboy vitte a legjobban mo-on az "elérés" fogalmát. mind dj mind producer. deep dish carl cox is játsza a zenéjeit. emberek ne legyetek nevetségesek békésmegyében.  
2007-02-27 13:11:50
  Feladó: xxx  
  Üzenet: Miért nem tud egy magyar dj sem ugy keverni mint liebing? szeka hol van hozzá? ha már az elérésröl volt szó.  
2007-02-27 13:04:17
  Feladó: xxx  
  Üzenet: ennyit tom kaos is elért volna ha ő lenne az eldo rezidense. Szekát nagyon külföldre se hivják max évente egyszer el megy zenélni. ő mit ért el? nem egy budai kb 10éves techno háttérrel. vag  
2007-02-27 12:58:34
  Feladó: xxx  
  Üzenet: Frost sokkal többre vitte volna szerintem mert tehetségesebb szeka csak fel volt fujva az eldorado által. szerintem egy alap dj szeka semmi különlegesség nincs benne.  
2007-02-27 12:22:37
  Feladó: xxx  
  Üzenet: szeka mit ért el? zenél egy tönkrement diskoban!  
2007-02-27 12:16:59
  Feladó: .  
  Üzenet: Éthetetlen számomra ez az egész! Miért kell ezt csinálni azzal aki végre elért valamit azt bántják! Szeka 4ever!!! :)  
2007-02-27 11:11:10
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Bárki bármit csinál akkor is Szeka fog játszani az m47-ben, és tuti meg fogja állni a helyét! :)  
2007-02-27 09:55:21
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: to fff:Szted Szeka-nak azért nem kellene az M47-be menni-e mert 2006.04. hos mixe van itt fenn...vicces fiu vagy te hallod:D  
2007-02-26 17:39:37
  Feladó: mandarin  
  Üzenet: To FFF szeretnék egy mixet hallani tőled milyen jó leht? :) SZeka4ever és kész!!!!!  
2007-02-26 12:44:45
  Feladó: peti  
  Üzenet: Katka:van 1diplomám:-))) névtelen:szerintem mindenkinek vannak barátai:-))) ja és a hallgatsz az ÍGY helyes ,mert 2fülünk van:D  
2007-02-26 12:27:34
  Feladó: .  
  Üzenet: Tán csak nincs véletlenül meg a mix neked is??? ilyet halgatsz és fikázol! Te vagy röhej!!!  
2007-02-26 12:06:46
  Feladó: krinyó  
  Üzenet: úgy látom megy az ész osztás..fff:a beírásod alapján a róla szóló cikket is figyelmesen át olvastad és ezek szerint a mixeit is hallgatod :)) Na ki a röhejes??:)  
2007-02-26 12:06:37
  Feladó: To fff  
  Üzenet: Te értél el már valamit az életbe vagy csak otthon vakarod a P.öcsöd és mást fikázol  
2007-02-26 12:04:36
  Feladó: .  
  Üzenet: akkor mindenki csak reménykedik,hogy te nem leszel ott!  
2007-02-26 12:01:54
  Feladó: ffff  
  Üzenet: ja azt el is felejtettem Szeka nagyon király az új mixed mikori is 2006 4 hónapi az utólsó????????? És te mész az m47-be??? Röhej  
2007-02-26 11:56:25
  Feladó: Ügyes vagy  
  Üzenet: ez van a leírásban Gratu:A Békés megyei Club Eldorado rezidense igazi közkedvenc. Olyan nevek mellett zenélt már mint: a Pet Duó,  
2007-02-26 11:44:42
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010363 másodperc alatt jött létre