Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Norm  
  Üzenet: mellesleg produceri pályafutás is szépen halad...  
2007-03-05 12:55:45
  Feladó: Norm  
  Üzenet: megintcsak félreértés ne essék, nem "Szeka-fikázás", csak egy vélemény....  
2007-03-05 12:51:48
  Feladó: Norm  
  Üzenet: to 'pont': ajánlom a soundhead és partycom oldalak "best of" szavazásait, sztem eléggé megyőző, h jobbnak és híresebbnek tituláljam Polymorphint, mint Szekát  
2007-03-05 12:51:04
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: .nekem mind1,de pl.Jankec vagy Smith is dj,producer...  
2007-03-05 12:44:52
  Feladó: .  
  Üzenet: To norm: Nem lehet akkora név ha nem is ismerjük! Ha mg mint producer akkor miről beszélsz itt a dj-k ről van szó!  
2007-03-05 10:02:14
  Feladó: zolcsy  
  Üzenet: Már csak 11nap és Dj Rush@m47:))  
2007-03-05 03:58:02
  Feladó: Norm  
  Üzenet: félreértés ne essék, ez nem "Szeka-fikázás" volt...  
2007-03-04 22:18:40
  Feladó: Norm  
  Üzenet: Exit: létezik egy olyan, h Polymorphin, jóval többet le tett már arra a bizonyos asztalra, mint Szeka és békéscsabai származású  
2007-03-04 22:16:47
  Feladó: pauger  
  Üzenet: to ffff: es szerinted az eldorado szulinapi mix az csak ugy magatol keszult, az is szeka es az nem 2006.04 hanem 2006.10, de van azota is jopar...  
2007-03-04 20:50:10
  Feladó: Exit  
  Üzenet: véleményt! Üdv all!  
2007-03-04 20:45:27
  Feladó: Exit  
  Üzenet: bekerülni új helyekre, vagy bármit is elérni a DJ szakmában magyarországon! Arról ne is beszéljünk, hogy Békés-megyéről van szó!!! Aki ezek mögé is belelát, csak az alkosson erről ilyen véle  
2007-03-04 20:45:06
  Feladó: pauger  
  Üzenet: Eldorado fotok a www.clubeldorado.hu -n mar fennvannak...  
2007-03-04 20:44:10
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Gyerekek nem fikázni Szekát! Egyenlőre Békés-megyéből ő az egyetlen, aki a legtöbb helyen és nagyobb helyeken megfordult már! Ti nem tudjátok, de mi DJ-k igen, hogy milyen nehéz bekerül  
2007-03-04 20:43:28
  Feladó: Klári  
  Üzenet: szia éééédes robikááám  
2007-03-04 18:13:48
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en, akiről készült már fotó, jöjjön!!!  
2007-03-04 18:10:33
  Feladó: Robccsy  
  Üzenet: Hatalmas party volt KISKUNHALASON !!! ÁÁÁÁHHHHHHHHH  
2007-03-04 11:14:42
  Feladó: zolcsy  
  Üzenet: van itt vki?:D:D  
2007-03-04 02:42:37
  Feladó: zolcsy  
  Üzenet: I love techno!!:D:D  
2007-03-04 02:42:08
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Plegerin: Azon a fórumon elég érdekes fazonok vannak... :)  
2007-03-03 20:17:06
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Andrwe: kattints jobb oldalt az SLW-s logora a bejelentkezés box alatt.  
2007-03-03 19:26:55
  Feladó: Plegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:v.ki azt írta fórumon(de én az egyik uncsiját pont ismerem-és az nem te vagy:D)  
2007-03-03 18:43:19
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: . : Igazad van... :) de már 3éve van lemez a kezemben :)  
2007-03-03 14:40:55
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Reni: Ki mondta h én Bandesz uncsitesója vagyok???azóta olvasom, mióta megtudtam mi van ott...még nem műxik..pápá  
2007-03-03 14:37:14
  Feladó: aerio  
  Üzenet: andrwe: Továbbra is letölthető, nem értelek.  
2007-03-03 13:03:46
  Feladó: andrwe  
  Üzenet: miértnemleetletölteni? SLW Booking & Partyscan Online ajándék EXCLUSIVE mix  
2007-03-03 12:58:43
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010421 másodperc alatt jött létre