Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Ritus
Üzenet:
Szombaton irány az Eldorado!! Misa biztos nagyon jó lesz! pusz
2007-03-14 12:12:30
Feladó:
Berry
Üzenet:
SG: Tényleg rendben vannak a fotók. Amit ki lehetett hozni, Ti is megtettétek. Attila neked is köszi a véleményt. Mi most egy időre elköszönünk az eldotól. :)
2007-03-12 09:59:30
Feladó:
SG
Üzenet:
Berry! Nézd meg a képeket amiket csinaltunk, megéri :)
2007-03-12 08:37:18
Feladó:
h
Üzenet:
akinek nem tetszenek berry új zenéi és más szutykot akar, menjen az arizónába...
2007-03-12 07:17:45
Feladó:
Attila
Üzenet:
Helló Berry! Nekem az eddigi bulijaitok jobban tetszettek, ez az új stílusú nem jött be annyira... de azért köszi, hogy ott voltatok és adtátok a zenét! :)
2007-03-11 23:13:26
Feladó:
dönci
Üzenet:
http://www.michaelasalacova.cz/calendar.php?r=2007&m=3
2007-03-11 22:48:50
Feladó:
dönci
Üzenet:
http://www.michaelasalacova.cz/calendar.php?r=2007&m=3
2007-03-11 22:07:48
Feladó:
Berry
Üzenet:
Sziasztok! Ma este egy új stílusú partyval várunk bennteket az Eldoban. A club zenék játszák majd a főszerepet. Gyertek! Chart MixAttack!!!!!
2007-03-10 08:40:31
Feladó:
Emi
Üzenet:
Partyscan az iwiw-en, várom a sok party arcot!
2007-03-08 16:47:02
Feladó:
Geri
Üzenet:
Jó csaj ez a Misa Salacova, meg jó zenét is tol, szóval jöv. héten az Eldoradoba megyünk!!!
2007-03-08 10:43:44
Feladó:
Frost
Üzenet:
3/3 hihiihi :)
2007-03-07 14:14:22
Feladó:
katka
Üzenet:
akkor jól értesűlt 3/3 asok..így elég "magyaros"??
2007-03-07 14:10:43
Feladó:
peti
Üzenet:
Milyen F.B.I.katka???lol nem Amerikában vagyunk:D
2007-03-07 13:01:29
Feladó:
katka
Üzenet:
és mindenki ennyire közeli ismerőse szekának v. smithnek, hogy ennyi "belső" információról tudnak??Mi ez az F.B.I.??Nevetséges amit csináltok és a tényeken nem változtat!
2007-03-07 10:10:54
Feladó:
katka
Üzenet:
azért milyen érdekes hogy mekkora indulatokat vált ki az, hogy Szeka játszik az m47 ben.A többit miért nem támadjátok, vagy a ferke nem volt ennyire érdekes??
2007-03-07 10:07:14
Feladó:
.
Üzenet:
Ja együtt röhögnek a sok hülyeségen amit beírtok! :p
2007-03-06 14:54:38
Feladó:
asf
Üzenet:
vigyázz szeka rush el ne paskolja a feneked "szereti". és ő nem az a RUSH
2007-03-06 14:24:31
Feladó:
asf
Üzenet:
látszik,hogy leadta a klub a hirnevét meg az igényét. 2001-2004 ig ott buliztam,de akkor ilyen dolgok nem voltak. igy jár a techno!
2007-03-06 14:20:05
Feladó:
asf
Üzenet:
napi kapcsolat 1 kicsit tulzás,lehet hogy csak most mert megy oda zenélni
2007-03-06 14:13:16
Feladó:
.
Üzenet:
De ezt sokan nem tudják vagy nem tudják elképzelni! :(
2007-03-06 13:33:51
Feladó:
toto
Üzenet:
Pedig nem ellenségek.Sőőt, napi kapcsolatban vannak!
2007-03-06 13:32:59
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
másik fórumon (is)majdnem háború van/volt szeka vs.smith fanok között:D
2007-03-05 17:34:11
Feladó:
toto
Üzenet:
szegény Szeka kapott már annyit mint eddig összesen! Annyival meghálálhatnátok hogy elmentek m47be legalább rákacsintani!
2007-03-05 16:31:58
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Hallod Norm.azok után,hogy már kapott hideget,meleget tuti:)
2007-03-05 13:52:17
Feladó:
Norm
Üzenet:
még annyit, h Szeka ügyesen 'meg fogja állni a helyét' Sárándon... üdvi! off
2007-03-05 13:14:40
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service