Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Ritus  
  Üzenet: Szombaton irány az Eldorado!! Misa biztos nagyon jó lesz! pusz  
2007-03-14 12:12:30
  Feladó: Berry  
  Üzenet: SG: Tényleg rendben vannak a fotók. Amit ki lehetett hozni, Ti is megtettétek. Attila neked is köszi a véleményt. Mi most egy időre elköszönünk az eldotól. :)  
2007-03-12 09:59:30
  Feladó: SG  
  Üzenet: Berry! Nézd meg a képeket amiket csinaltunk, megéri :)  
2007-03-12 08:37:18
  Feladó: h  
  Üzenet: akinek nem tetszenek berry új zenéi és más szutykot akar, menjen az arizónába...  
2007-03-12 07:17:45
  Feladó: Attila  
  Üzenet: Helló Berry! Nekem az eddigi bulijaitok jobban tetszettek, ez az új stílusú nem jött be annyira... de azért köszi, hogy ott voltatok és adtátok a zenét! :)  
2007-03-11 23:13:26
  Feladó: dönci  
  Üzenet: http://www.michaelasalacova.cz/calendar.php?r=2007&m=3  
2007-03-11 22:48:50
  Feladó: dönci  
  Üzenet: http://www.michaelasalacova.cz/calendar.php?r=2007&m=3  
2007-03-11 22:07:48
  Feladó: Berry  
  Üzenet: Sziasztok! Ma este egy új stílusú partyval várunk bennteket az Eldoban. A club zenék játszák majd a főszerepet. Gyertek! Chart MixAttack!!!!!  
2007-03-10 08:40:31
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en, várom a sok party arcot!  
2007-03-08 16:47:02
  Feladó: Geri  
  Üzenet: Jó csaj ez a Misa Salacova, meg jó zenét is tol, szóval jöv. héten az Eldoradoba megyünk!!!  
2007-03-08 10:43:44
  Feladó: Frost  
  Üzenet: 3/3 hihiihi :)  
2007-03-07 14:14:22
  Feladó: katka  
  Üzenet: akkor jól értesűlt 3/3 asok..így elég "magyaros"??  
2007-03-07 14:10:43
  Feladó: peti  
  Üzenet: Milyen F.B.I.katka???lol nem Amerikában vagyunk:D  
2007-03-07 13:01:29
  Feladó: katka  
  Üzenet: és mindenki ennyire közeli ismerőse szekának v. smithnek, hogy ennyi "belső" információról tudnak??Mi ez az F.B.I.??Nevetséges amit csináltok és a tényeken nem változtat!  
2007-03-07 10:10:54
  Feladó: katka  
  Üzenet: azért milyen érdekes hogy mekkora indulatokat vált ki az, hogy Szeka játszik az m47 ben.A többit miért nem támadjátok, vagy a ferke nem volt ennyire érdekes??  
2007-03-07 10:07:14
  Feladó: .  
  Üzenet: Ja együtt röhögnek a sok hülyeségen amit beírtok! :p  
2007-03-06 14:54:38
  Feladó: asf  
  Üzenet: vigyázz szeka rush el ne paskolja a feneked "szereti". és ő nem az a RUSH  
2007-03-06 14:24:31
  Feladó: asf  
  Üzenet: látszik,hogy leadta a klub a hirnevét meg az igényét. 2001-2004 ig ott buliztam,de akkor ilyen dolgok nem voltak. igy jár a techno!  
2007-03-06 14:20:05
  Feladó: asf  
  Üzenet: napi kapcsolat 1 kicsit tulzás,lehet hogy csak most mert megy oda zenélni  
2007-03-06 14:13:16
  Feladó: .  
  Üzenet: De ezt sokan nem tudják vagy nem tudják elképzelni! :(  
2007-03-06 13:33:51
  Feladó: toto  
  Üzenet: Pedig nem ellenségek.Sőőt, napi kapcsolatban vannak!  
2007-03-06 13:32:59
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: másik fórumon (is)majdnem háború van/volt szeka vs.smith fanok között:D  
2007-03-05 17:34:11
  Feladó: toto  
  Üzenet: szegény Szeka kapott már annyit mint eddig összesen! Annyival meghálálhatnátok hogy elmentek m47be legalább rákacsintani!  
2007-03-05 16:31:58
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Hallod Norm.azok után,hogy már kapott hideget,meleget tuti:)  
2007-03-05 13:52:17
  Feladó: Norm  
  Üzenet: még annyit, h Szeka ügyesen 'meg fogja állni a helyét' Sárándon... üdvi! off  
2007-03-05 13:14:40
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010267 másodperc alatt jött létre