Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Hamarosan, csak készül borító is hozzá, és azt is ki szeretném tetetni... :)  
2007-05-10 18:14:08
  Feladó: gyümi  
  Üzenet: Frost Mikor lessz elérhető a mix innen az oldalról?  
2007-05-10 18:06:33
  Feladó: Matthias Kid  
  Üzenet: 2007. május. 12 @ Club K2 Line up: 22'00-23'30 James Grow 23'30-00'30 Poulos 00'30-01'30 DJ.JERRY 01'30-03'00 STEPHANE SIGNORE 03'00-04'30 DJ.SMITH 04'30-06'00 Matthias K  
2007-05-09 21:17:59
  Feladó: szeka  
  Üzenet: Ésakinemodaazazeldobálóbalegyenszives! :)))  
2007-05-09 09:30:03
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: KÖZHÍRRÉ TÉTETIK 2007.05.12 @ K2...MINDENKINEK OTT A HELYE KIVÉVE AKINEK NEM.... :D  
2007-05-08 23:22:00
  Feladó: Frost  
  Üzenet: To ŐŐ izé!! én az eldorádóban max az uccsó 30p-ben játszok minimalt....  
2007-05-08 22:24:49
  Feladó: ŐŐ izé  
  Üzenet: To frost te voltál az 1-etlen jó Dj az eldoban légyszives akik régóta szeretnek és nem csak én mondom ezt fejezd be a minimalt és térj vissza légyszives!  
2007-05-08 21:53:54
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: norm: köszönöm szépen, am hamarosan adok neked egy mixet privibe ahogy még egyszer kérted:D  
2007-05-07 16:35:18
  Feladó: Ági  
  Üzenet: Mi ott leszünk 12-én az Eldoradoban, mert nagyon nagy buli lesz!!  
2007-05-07 13:38:55
  Feladó: kovi  
  Üzenet: Aki szereti az igazi techno-t annak 12.-én a békéscsabai Eldoradoba van a helye!!!!  
2007-05-07 13:10:56
  Feladó: Domán  
  Üzenet: :P  
2007-05-05 20:51:44
  Feladó: norm  
  Üzenet: dzsémszgró: a mixed, kellemes, csak már kb. egy éve kellett volna egy ilyet összerakni...  
2007-05-04 19:14:30
  Feladó: Domán  
  Üzenet: Hello mindenkinek! Aki szereti sárándot az ezt hallass meg.please:D http://www.sendspace.com/file/jx92ia  
2007-05-03 20:32:49
  Feladó: PartyCsaj  
  Üzenet: Remuson ünneplem a szülinapom !!!!!!Kis party lessz!!Aztán gooooo NGoHT 26-án!!!!  
2007-05-03 10:14:50
  Feladó: mino  
  Üzenet: csá all bazzeg a stone elött mindig bunyó van??mondjuk igy is el voltunk igaz KPDés JAMAL:D  
2007-05-03 10:00:49
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Szerencse,hogy én ott voltam. Tom Kaos:Dejan,Cory B jeje:)))  
2007-05-01 13:33:45
  Feladó: Domán  
  Üzenet: Hali mindenkinek! A mostani M47 nagyon durva volt!!aki nem jött el az bánhatja!!!;)  
2007-05-01 12:42:31
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Finom a James Grow mix!! :)  
2007-04-30 20:00:06
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: új mix a letöltéseknél...:D  
2007-04-30 19:22:29
  Feladó: Tim Sanchez  
  Üzenet: http://www.pavilon.extra.hu/modules.php?name=club&album=070428  
2007-04-30 16:53:05
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: új mix a letöltéseknél...:D  
2007-04-30 15:43:13
  Feladó: .. vesszőcske  
  Üzenet: Ma este HYPERSPACE!!! :)  
2007-04-28 13:15:03
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Reni: Jó nektek :D  
2007-04-27 07:25:33
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:már megint 1 szerb 7vége:)))  
2007-04-26 19:30:27
  Feladó: Águs  
  Üzenet: www.marcoremus.com/dates 05.12 :)) Remus újra ellátogat az Eldóba! :)  
2007-04-23 09:36:08
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.009819 másodperc alatt jött létre