Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Érdekes,hogy pakoval mindenki szeret fényképezkedni...pedig naon g@z:D  
2007-04-22 20:06:25
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: nem volt rossz, a zene jó volt, csak nekem vmiért fájt a fejem és nem tudtam bulizni...ja meg kevesen voltak...kb ennyi  
2007-04-21 15:13:53
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:mien volt a Veztaxos bulee?Nálunk mindenki megőrült:D Dejan is táncolt:D  
2007-04-20 18:06:47
  Feladó: norm  
  Üzenet: annyira nem izgat, csak tettem egy megjegyzést, nem kell ennek akkora nagy feneket keríteni. üdvi! off  
2007-04-20 16:17:27
  Feladó: Tim Sanchez  
  Üzenet: No problem norm nem én csináltam a plakátot fordulj Klimohoz bizalommal:)  
2007-04-20 15:57:58
  Feladó: norm  
  Üzenet: ...meg az is még, ha a same_man és a tim sanchez féle üzenetek egy ip-ről jöttek...  
2007-04-20 13:13:48
  Feladó: norm  
  Üzenet: nem kötöttem bele, csak megjegyeztem, h vicces ez a 'sztárvendég' dolgog...  
2007-04-20 13:13:00
  Feladó: ??????  
  Üzenet: akkor mi a dick-ért kötsz bele???  
2007-04-20 07:00:32
  Feladó: norm  
  Üzenet: ilyenért irigy???? :DDDD ez vicces :D  
2007-04-19 21:31:25
  Feladó: Érdeklődő  
  Üzenet: dobay_pal: tiéd a Dobay disco?  
2007-04-19 20:15:30
  Feladó: dobay_pal  
  Üzenet: to Tim Sanchez: otthon is gyakran beszélsz magadban???  
2007-04-19 20:05:48
  Feladó: electroman  
  Üzenet: van benne igazság:D  
2007-04-19 19:05:44
  Feladó: same_man  
  Üzenet: Nyugi Tim irígylő emberek mindig lesznek,sajnos békés megye már csak ilyen.........  
2007-04-19 18:55:24
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: itt is van egy link: http://www.partyscan.net/?do=cikk&cikk_id=1271  
2007-04-19 17:56:54
  Feladó: norm  
  Üzenet: hát ez télleg röhej... :DD http://dobaydisco.extra.hu/_flyer/hodmezo.jpg "sztárvendég" :D  
2007-04-19 15:23:08
  Feladó: Tim Sanchez  
  Üzenet: To Boka:nem tudom nem én csináltam a plakátot.  
2007-04-19 10:04:30
  Feladó: boka  
  Üzenet: sztárvendég Tim Sanchez hihihihihihihihihi ez poén nem?  
2007-04-19 09:30:04
  Feladó: Tim Sanchez  
  Üzenet: www.dobaydisco.ini.hu  
2007-04-18 19:05:15
  Feladó: And-Rushh  
  Üzenet: Viktor!!! Mi van veled el vagy tünve!!! :-(  
2007-04-18 13:58:53
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: A Babylon király hely? PFFFF....Hát szerintem te egy picit el vagy tévedve...  
2007-04-17 08:40:21
  Feladó: Katsumo  
  Üzenet: Babylon az király hely csak drága :(  
2007-04-17 08:35:50
  Feladó: age  
  Üzenet: :)  
2007-04-16 20:58:43
  Feladó: Én  
  Üzenet: Hello  
2007-04-16 19:25:12
  Feladó: Haska  
  Üzenet: ELÉG GYÉR BULI VOLT AZ ELDOBAN  
2007-04-16 14:46:07
  Feladó: Ritus  
  Üzenet: Ohhh, Májusban Remus az Eldoradoban!!!:))  
2007-04-16 11:31:34
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.008523 másodperc alatt jött létre