Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Érdekes,hogy pakoval mindenki szeret fényképezkedni...pedig naon g@z:D
2007-04-22 20:06:25
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
nem volt rossz, a zene jó volt, csak nekem vmiért fájt a fejem és nem tudtam bulizni...ja meg kevesen voltak...kb ennyi
2007-04-21 15:13:53
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:mien volt a Veztaxos bulee?Nálunk mindenki megőrült:D Dejan is táncolt:D
2007-04-20 18:06:47
Feladó:
norm
Üzenet:
annyira nem izgat, csak tettem egy megjegyzést, nem kell ennek akkora nagy feneket keríteni. üdvi! off
2007-04-20 16:17:27
Feladó:
Tim Sanchez
Üzenet:
No problem norm nem én csináltam a plakátot fordulj Klimohoz bizalommal:)
2007-04-20 15:57:58
Feladó:
norm
Üzenet:
...meg az is még, ha a same_man és a tim sanchez féle üzenetek egy ip-ről jöttek...
2007-04-20 13:13:48
Feladó:
norm
Üzenet:
nem kötöttem bele, csak megjegyeztem, h vicces ez a 'sztárvendég' dolgog...
2007-04-20 13:13:00
Feladó:
??????
Üzenet:
akkor mi a dick-ért kötsz bele???
2007-04-20 07:00:32
Feladó:
norm
Üzenet:
ilyenért irigy???? :DDDD ez vicces :D
2007-04-19 21:31:25
Feladó:
Érdeklődő
Üzenet:
dobay_pal: tiéd a Dobay disco?
2007-04-19 20:15:30
Feladó:
dobay_pal
Üzenet:
to Tim Sanchez: otthon is gyakran beszélsz magadban???
2007-04-19 20:05:48
Feladó:
electroman
Üzenet:
van benne igazság:D
2007-04-19 19:05:44
Feladó:
same_man
Üzenet:
Nyugi Tim irígylő emberek mindig lesznek,sajnos békés megye már csak ilyen.........
2007-04-19 18:55:24
Feladó:
jamesgrow
Üzenet:
itt is van egy link: http://www.partyscan.net/?do=cikk&cikk_id=1271
2007-04-19 17:56:54
Feladó:
norm
Üzenet:
hát ez télleg röhej... :DD http://dobaydisco.extra.hu/_flyer/hodmezo.jpg "sztárvendég" :D
2007-04-19 15:23:08
Feladó:
Tim Sanchez
Üzenet:
To Boka:nem tudom nem én csináltam a plakátot.
2007-04-19 10:04:30
Feladó:
boka
Üzenet:
sztárvendég Tim Sanchez hihihihihihihihihi ez poén nem?
2007-04-19 09:30:04
Feladó:
Tim Sanchez
Üzenet:
www.dobaydisco.ini.hu
2007-04-18 19:05:15
Feladó:
And-Rushh
Üzenet:
Viktor!!! Mi van veled el vagy tünve!!! :-(
2007-04-18 13:58:53
Feladó:
Zoli
Üzenet:
A Babylon király hely? PFFFF....Hát szerintem te egy picit el vagy tévedve...
2007-04-17 08:40:21
Feladó:
Katsumo
Üzenet:
Babylon az király hely csak drága :(
2007-04-17 08:35:50
Feladó:
age
Üzenet:
:)
2007-04-16 20:58:43
Feladó:
Én
Üzenet:
Hello
2007-04-16 19:25:12
Feladó:
Haska
Üzenet:
ELÉG GYÉR BULI VOLT AZ ELDOBAN
2007-04-16 14:46:07
Feladó:
Ritus
Üzenet:
Ohhh, Májusban Remus az Eldoradoban!!!:))
2007-04-16 11:31:34
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service