Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: partycsajok  
  Üzenet: Szerintünk is nagyon jó volt Remus az Eldóban és nagyon várjuk már a Pet Duo-s bulit!!  
2007-05-17 14:04:03
  Feladó: age  
  Üzenet: szerintem iszonyat jó buli volt, Frost risztekpö=) de a legnagyobb fíling a benzinkúton volt:DD ugye???:D  
2007-05-17 12:02:42
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: Nekem valahogy nem jött be. Tavaly sztem jobb volt Remus.  
2007-05-14 12:46:32
  Feladó: Emi  
  Üzenet: Partyscan az iwiw-en, akiről készült már kép, jelöljön!  
2007-05-14 11:56:48
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Jó csak nagyon várom már rem a héten fennt lessz  
2007-05-14 11:53:52
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Gabrosh: amint megerkezik hozza a borito is, igy beszeltuk Frost-al.  
2007-05-14 09:29:12
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Mikor lessz már rajta Frostnak a mixe az oldalon?  
2007-05-14 08:16:49
  Feladó: kp  
  Üzenet: Szanaparty!!!Lank Neck Adrian Mokan 2006.06.10 Nyomd a gázt.Fater!  
2007-05-13 18:07:30
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Aki kapott Frost cd-t milyen lett?  
2007-05-13 16:41:08
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Ez tényleg hatalmas party volt! Thx Eldo Team!:)  
2007-05-13 15:57:38
  Feladó: karcsika  
  Üzenet: Naon nagy Party volt tegnap!!! A képek mikor lesaznek fent???  
2007-05-13 15:27:09
  Feladó: Daniel Beath  
  Üzenet: Fuuuu,Veszélyes volt Remus nagyon!!!  
2007-05-13 14:50:42
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Milyen volt a tegnapui Buli? az eldóban?  
2007-05-13 10:07:31
  Feladó: Daniel Beath  
  Üzenet: naon nagy party az M47-ben  
2007-05-12 14:31:25
  Feladó: norm  
  Üzenet: relatív, h 'kinek-melyik a jobb'  
2007-05-11 22:02:02
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Norm azért a sinus 2 meg 3 jobb volt mint az V nem az az igazi Frost remélem a mostani is ilyen lessz mint a régiek  
2007-05-11 18:20:35
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Frost: egyet félretennél?csak amíg legrabbelem :)  
2007-05-11 15:42:58
  Feladó: norm  
  Üzenet: ha kell a "régi feeling", töltsd le az első sinust  
2007-05-11 15:20:52
  Feladó: szeka  
  Üzenet: A Gyurcié viszont nagyon tetszik nekem is!!!  
2007-05-11 14:20:25
  Feladó: szeka  
  Üzenet: Köszi! Gondolom az Eldo.-ban is csak az fog kérni akinek még nincs! A többieknek meg puszi a talpukra! :)  
2007-05-11 14:19:14
  Feladó: Mandarin  
  Üzenet: Szeka a tied nem kell Mert már rég megvan:)Csak Frost mixe de nem megyek eldoba remélem hamar fennt lessz itt is ja és nagyon faja a techvitamine:)  
2007-05-11 09:24:01
  Feladó: szeka  
  Üzenet: Tényleg nagggyon király az új mix! Szombaton osztogatás lessssz a Jómagaméval együtt! Frost Fan Lettem! :)))  
2007-05-11 09:06:52
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Remélem ezt tényleg poénból Írtad Frost:) Tényleg jó lenne a régi Feeling  
2007-05-11 07:58:00
  Feladó: Frost  
  Üzenet: húzósabb minimal..... :)  
2007-05-10 20:38:49
  Feladó: Gabrosh  
  Üzenet: Frost és ez már a régi Technos Style mond, hogy igen  
2007-05-10 18:17:50
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.006506 másodperc alatt jött létre