Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
peti
Üzenet:
age:2000 vagy 2500Ft,ha jól tudom.
2007-06-02 15:47:17
Feladó:
age
Üzenet:
valami info esetleg a Kröcher parti beugróról? mert se a majsainál, se a sárándosnál nincs semmmmmi kiírva. meglepi vagy mi?:D
2007-06-02 09:26:00
Feladó:
tription
Üzenet:
HI! regi SYNTHETIC TECHNOLOGY-s kepek a neten www.tripticoncity.uw.hu
2007-05-31 23:02:14
Feladó:
miller
Üzenet:
gong online http://85.90.162.35:8000/128.ogg.m3u
2007-05-31 21:34:38
Feladó:
Peter Miller
Üzenet:
Ma este: 22:00 h Peter Miller & Rudolf Löwen @ Kecskeméti Gong Radióban Online: http://85.90.162.35:8000/128.ogg
2007-05-31 21:00:32
Feladó:
jamesgrow
Üzenet:
haliho! minden csütörtökön 18.00-19.00-ig James Grow - Progressive pleasure a radionexten... www.radionext.hu
2007-05-31 20:16:01
Feladó:
WeekendFlash
Üzenet:
Elindult a WeekendFlash Radio OnLine, a legjobb mixekkel! Másold be a winampodba ( URL megnyitása ) : http://emagicnet.no-ip.org:8000 vagy nézd meg a http://emagicnet.no-ip.org/weekendflash
2007-05-26 21:50:30
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
David psc:jó shock dolgod lesz ma a Hivatalban:D
2007-05-26 16:28:29
Feladó:
Hu'anita
Üzenet:
Holnap NGoHT jeeee :D:D:D:D
2007-05-25 12:33:58
Feladó:
steadman
Üzenet:
isten áldjon meg benneteket populár emberek hogy ilyen kevesen szeretitek az undergroundot
2007-05-24 23:49:39
Feladó:
szirony
Üzenet:
fikcunyozzátok a virconyt??
2007-05-24 12:59:59
Feladó:
PartyCsaj
Üzenet:
Szombaton újra egy qrva joo party!!!Pesten az üllői úton K2be>>>>NGoHT!!!Minden techno facenek itt a hellye!!!!Go Kashmir on K2!!!
2007-05-23 20:07:55
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Új mixek a letöltésekben!
2007-05-23 01:40:03
Feladó:
Benjamin
Üzenet:
Gabrosh Frost 140-145 bpm között játtszott és nem dallamosan hanem elég keményen az is jó volt és ez is!
2007-05-22 15:57:12
Feladó:
Frost
Üzenet:
Bocsi de én nem játszottam dallamos technot....(soha) :):)
2007-05-22 14:04:48
Feladó:
norm
Üzenet:
gabrosh: akkor úgy néz ki, h nem voltál legutóbb
2007-05-22 13:05:47
Feladó:
lararush21
Üzenet:
I love SADE RUSH!!! :)
2007-05-22 11:13:31
Feladó:
Gabrosh
Üzenet:
Legyünk őszinték Frostnak jobb mixei voltak akkor mikor a dallamos technot képviselte de így is jó csak akkor legalább volt kiért az eldóba járni mostmár??????? Nem érdekeltek a külföldiek csak F
2007-05-22 11:05:11
Feladó:
Viktor
Üzenet:
nalam 404
2007-05-21 18:55:20
Feladó:
oxyura
Üzenet:
Kész az új honlapunk! www.artteam.uw.hu
2007-05-21 13:42:22
Feladó:
jamesgrow
Üzenet:
nekem tecccik a new sinus(gratula gyuri:D), kétszer is meghallgattam holden-ről hazafele:D
2007-05-21 10:09:00
Feladó:
sinus2
Üzenet:
Én nekem nem tettszik Frost mixe jobbak voltak a régiek szerintem de ez csak az én véleményem a régieknél a sinus3-ig gondoltam
2007-05-19 15:27:25
Feladó:
Frost
Üzenet:
Tenx! :)
2007-05-18 21:17:40
Feladó:
Benjamin
Üzenet:
Frost tudod mi az hogy nagyon jó? Ez az gratulálok!!!
2007-05-18 11:52:51
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Frost Galaghan - Sinus 6 a letöltésekben!
2007-05-17 21:30:21
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service