Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
kio
Üzenet:
Bannolva vagy az oldal miért
2007-07-16 13:54:02
Feladó:
IEMF
Üzenet:
www.iemf.hu
2007-07-15 09:54:38
Feladó:
IEMF
Üzenet:
Nils Noa , Dj Tarkan, Austin Leeds, Oliver McGregor, Chris Scott, Frank Kvitta, Marco Nastic, Dejan Milicevic, Marco Remus, Amok, Cave, Dj Preach, Ortin Cam ( I LOVE TECHNO, Bel), Dualtech LIVE ( Tak
2007-07-15 09:54:02
Feladó:
aerio
Üzenet:
Club Fényes: Megkérlek, hogy ne használj több nevet egyszerre! Az üzenőfal nem ilyen célú és típusú reklámozásra való!
2007-07-15 04:08:30
Feladó:
Everybody's Kacsa
Üzenet:
Sziasztok! Ma nagyon nagy party lesz a Club Fényesben Csorváson, mindenkit naon-nagy szerettel várunk!!A Deejay Feel és Mistex lesz!!
2007-07-14 19:36:24
Feladó:
Marcika
Üzenet:
gyertek ma a Club Fényesbe Csorvásra, naon tutttti lesz a partyyyy!!! A deejay Feel, aki naon jó zenéket nyom!
2007-07-14 19:33:51
Feladó:
julcsa
Üzenet:
nézzétek meg a clubfenyes.mindenkilapja.hu-t!!!! naon tuttttttti!!!! DJ.FEEL a király!!!!
2007-07-14 19:31:46
Feladó:
.
Üzenet:
E L D O .
2007-07-14 10:58:36
Feladó:
szasza
Üzenet:
Este: E L D O R A D O ! ! !
2007-07-14 09:44:09
Feladó:
Krinyó
Üzenet:
Hellóó Mindenki! Dj Szeka július 2 án betöltötte az "Isteni" 33 -ik évet. Ezúton is szeretnénk mindenkit Július 14 én Szombaton A Club Eldoradoba invitálni egy kis születésnapi zsúrra.
2007-07-12 17:06:09
Feladó:
karl.b.
Üzenet:
Ha csak annyian lesznek az Eldoriba ahány embernek Szeka örömet okozott a zenéjével akkor többszörös teltház lesz! Szeka 4 ever!
2007-07-12 09:11:18
Feladó:
krinyó
Üzenet:
Szombat = Eldo! Ajándék Smith, Frost, Szeka mixek & Welcome Drink az ajtóban!
2007-07-10 17:40:53
Feladó:
Noryka
Üzenet:
Pénteken Szanába ANdro,Lank,SanFranciscoBeat :P:P:P
2007-07-08 20:10:23
Feladó:
Robccsiii
Üzenet:
attya vilááág!!! számomra az éve legjobb ngoht-ja tegnap volt!!! úristenemm..... iszonyat jóó zúúzááss.... azt a k*rva.... ááhhh.......
2007-07-08 14:22:13
Feladó:
Ritustechno
Üzenet:
www.iemf.hu A nyár legjobb partyja
2007-07-07 10:34:45
Feladó:
Robccsiii
Üzenet:
Este NGoHT !!! :)
2007-07-07 00:29:38
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Slw mix ujabb mikor lessz kint? Vagy még több progi? Nem lehet velük be telni!!!!!!!!!!
2007-07-06 23:41:31
Feladó:
Materazzi
Üzenet:
Jöjjön mindenki pénteken Szekára, gyomaendrődre! Szeka forever:D
2007-07-04 11:18:40
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Ez nagyon jó!
2007-07-03 11:38:12
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Köszi Viktor!
2007-07-02 23:28:48
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Kérdés: szedheted :) megy ki nemsokara az info is hozza. Udv, Viktor
2007-07-02 23:26:16
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
A Dark Lover The Best Thing az milyen stílusú mix? Nem szedtem le még mert csak akkor szedem ha Progi
2007-07-02 23:00:31
Feladó:
krinyó
Üzenet:
HAAPY BIRTHDAY TO SZEKA !!!
2007-07-02 17:39:26
Feladó:
Ritustechno
Üzenet:
Az International Electronic Music Festivalra (július 25-28)jegyek már rendelhetők a Ticket Express jegyirodákban illetve online, a www.iemf.hu weboldalon. 4 nap, 16 stílus, 5 stage Világsztár
2007-06-24 15:04:51
Feladó:
Domán
Üzenet:
http://www.sendspace.com/file/gb0fy3
2007-06-23 09:34:20
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service