Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Programokat a support@partyscan,net cimre kerjuk eljuttatni. Koszonom, Viktor  
2007-06-21 14:54:15
  Feladó: dior white  
  Üzenet: yah szeka egy napon lépünk fel stage 2be IEMF-en mondjuk én leszek hardcore műfajba os stage 4be :D  
2007-06-21 03:01:37
  Feladó: age  
  Üzenet: képek képek:D thx  
2007-06-19 18:38:53
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Most? :)  
2007-06-19 16:12:45
  Feladó: Enette  
  Üzenet: Mikor leccnek már fenn a pénteki M47-es képek??:)  
2007-06-19 14:55:41
  Feladó: Ritustechno  
  Üzenet: Az International Electronic Music Festivalra (július 25-28)jegyek már rendelhetők a Ticket Express jegyirodákban illetve online, a www.iemf.hu weboldalon.  
2007-06-18 21:59:20
  Feladó: aerio  
  Üzenet: KP: Hamarosan azok is kikerülnek.  
2007-06-18 20:46:04
  Feladó: KP  
  Üzenet: Valaki tudna küldeni a szombati szanapartyrol képeket?K.palika@freemail.hu-ra.Elöre is köszönöm...  
2007-06-18 19:56:08
  Feladó: age  
  Üzenet: pénteki felixes képek mikoooor?  
2007-06-18 16:53:39
  Feladó: angi  
  Üzenet: kúrva rendesek a fotósok az eldóban,csináltattam egy pár haverral képet és nincs fennt.gratula.vagy csak a kedvencek kerülnek föl??!!fasza nagyon.  
2007-06-18 16:14:49
  Feladó: Charry  
  Üzenet: hali! volt vki este Nariba, csabán? kicsit jó buláj volt...  
2007-06-17 15:53:14
  Feladó: richie  
  Üzenet: helo van itt lany ugy 14-17 között?  
2007-06-17 11:17:39
  Feladó: age  
  Üzenet: hát igen, az volt ám a felvezetés:) jó esténk volt, nahh:D  
2007-06-16 16:41:14
  Feladó: Robccsiii  
  Üzenet: azta k..va !!! naon jóó volt Sáránd!!! Szeka ... nem semmi :)  
2007-06-16 16:18:23
  Feladó: Viki  
  Üzenet: Ma este Eldóóó!!:)) Nagyon várjuk Pet-éket!  
2007-06-16 16:01:34
  Feladó: Robccsiii  
  Üzenet: Este Sáááááááárááánd!!!  
2007-06-15 15:58:19
  Feladó: age  
  Üzenet: egyértelmű:) amúgy mivel jössz ma este?  
2007-06-15 14:52:37
  Feladó: ttt  
  Üzenet: Egyértelmű,hogy érted! :))))  
2007-06-15 12:54:41
  Feladó: csabi  
  Üzenet: vad halsz vad halál vad meghalnak vad visi a mentő  
2007-06-15 08:16:39
  Feladó: age  
  Üzenet: huh, belezavarodok ebbe az "egyértelmű" dologba. mi ott leszünk pénteken. egyértelmű:D ttt? ((egyértelmű:))  
2007-06-14 15:19:38
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: szombaton escape party srácok, arra is nyugottan el lehet menni:DDDDD  
2007-06-14 14:45:46
  Feladó: Robccsiii  
  Üzenet: Pénteken irány Sáráánd !!!!  
2007-06-13 19:31:55
  Feladó: ttt  
  Üzenet: akkor M47 egyértelmű?! :P  
2007-06-13 11:19:17
  Feladó: age  
  Üzenet: jámes, köszi:) sven se lesz egy uccsó, csak pont okiránduláson vagyok:D Timi, nekem az az egyértelmű, h Felix-re megyek, tudod, ízlések és pofonok, vagy mi...:D  
2007-06-12 22:08:42
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Pet Duo vagy Felix Kröcher? Egyértelmű, hogy Pet-ék...:)  
2007-06-12 15:46:20
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010102 másodperc alatt jött létre