Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: valaki  
  Üzenet: Egyébként nem értem miért kell lefikázni minden új bulit, pláne akkor amikor a megye zenei téren és az ilyen emberek hozzáállása miatt nulla!  
2007-07-25 23:27:23
  Feladó: Digital Energy  
  Üzenet: fogjuk érezni magunkat! :)  
2007-07-25 23:25:32
  Feladó: Digital Energy  
  Üzenet: Nem utánzásból megy a buli, más zenei stílusok és DJ-k is lesznek, ha figyelmesebben olvastad volna! Csupán a helyszín ugyanaz! Ha te ettől függetlenül ennek fogod fel, nem kell eljönni, mi jól f  
2007-07-25 23:25:11
  Feladó: d  
  Üzenet: na mivan már minden hülye bulit csinál szanába? nem kell utánozni a másikat,szánalmas  
2007-07-25 20:17:58
  Feladó: norm  
  Üzenet: jó ez a cikk :DD --> "A kiküldött marketinganyag mely már-már népmesei elemekkel operál"  
2007-07-25 14:51:57
  Feladó: dior white  
  Üzenet: http://href.hu/x/361u  
2007-07-25 14:37:42
  Feladó: dior white  
  Üzenet: hyper all !!!! Na akkor ezt olvassátok el http://hvg.hu/panorama/20070725_iemf_szabo_imre_obersovszky_ milan.aspx Szánalom !!!! ha valakinek nem olvasná be a linket akkor használja ezt : http:/  
2007-07-25 14:36:57
  Feladó: Digital Energy  
  Üzenet: Újabb közlemény: Frost Galaghan is minimal szettjével erősíteni fogja a remeknek ígérkező bulit! Illetve minden IEMF-re készült bulizót szívesen látunk!  
2007-07-24 23:25:17
  Feladó: Digital Energy  
  Üzenet: 2007.07.28 - Körösvölgyi Panzió: 2kW EV & Bose Sound, DJz: Cink, Exit, Freno D'Emergenza, James Grow. The best of digital electronic soundz!!!  
2007-07-23 21:32:03
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: New Mixek mikor lesznek kinnt?  
2007-07-23 18:36:56
  Feladó: MonTreY  
  Üzenet: a szombat esti békéscsabai naris képeket mikor akarjátok már fellökni??? már 2 nap eltelt azota:@ PLS siessetek!!!!  
2007-07-23 18:07:16
  Feladó: Master  
  Üzenet: Már 2 napja nem raktátok fel a Szombati buli képeket (Nari békéscsaba) mikor rakjátok fel???  
2007-07-23 17:52:01
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: kik zenélnek?  
2007-07-23 00:43:20
  Feladó: Digital Energy  
  Üzenet: Sziasztok! Szombaton hatalmas Szanazugi club/progressive/elektro/minimal party a Körösvölgyi panzióban! Várunk mindenkit! ;))) Üdv  
2007-07-22 21:22:20
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Akinek van kedve, ideje.. szavazzon! :) http://www.discoclub.hu/index.php?option=com_pollxt&Itemid=65  
2007-07-21 20:10:47
  Feladó: Dj Berry  
  Üzenet: Letölthető Dj Berry Vs. FunCore Metts M’Atth-X – No című maxija. www.dredmusic.hu/djpromo 10 remix. Köztük Frost Galaghan varázslata. Töltsétek!!!  
2007-07-20 16:46:36
  Feladó: norm  
  Üzenet: menetelős hárd tekknó :DDD  
2007-07-20 12:31:48
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Viktor az Androw Reference IV Milyen stílusó mix? :D  
2007-07-20 11:29:17
  Feladó: age  
  Üzenet: 2007.aug.3-5. NATURE ONE, Pydna, Németország, egy hely kiadó a kisbuszban! Részletek nálam! Aki kapja, marja:) http://www.nature-one.de/events/nature-one-gb/  
2007-07-18 09:50:03
  Feladó: GRegi  
  Üzenet: Basskiller, figyelj!A hogy 1 hely igényes vagy igénytelen, az rendszeres látogatással állapítható meg.Én 1x voltam eldóban és mogorva negativ helynek tünt, megse mondom h sz.r!  
2007-07-17 09:19:03
  Feladó: KP  
  Üzenet: Kösz norm.Esetleg privát képeket tudnál szerezni?  
2007-07-16 23:43:19
  Feladó: norm  
  Üzenet: kp: zsir volt ;) üdv  
2007-07-16 22:24:23
  Feladó: kp  
  Üzenet: Valakinek tetszett a szanaparty? :)  
2007-07-16 22:10:34
  Feladó: Gabi  
  Üzenet: A top 3-ba hogy kerültünk be Krisz? Nem semmi! :)  
2007-07-16 15:53:24
  Feladó: Basskiller  
  Üzenet: Szánalmas h a Csorvácsi Discot reklámozzák....elég **** hely,már jártam ott.A norm discok meg üresek ahol igényes zene van..pfff  
2007-07-16 15:14:36
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010568 másodperc alatt jött létre