Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Frost  
  Üzenet: James! nah!! jóhh ..!! érdemes most itt töltögetni!  
2007-08-03 12:11:16
  Feladó: f  
  Üzenet: (a)  
2007-08-03 10:32:53
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Ez Rudolf mix igen kellemesre sikerült! grat!  
2007-08-03 10:30:12
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: a progressive zene kedvelőinek ajánlanám figyelmébe az új mixem ami mától elérhető a partyscan-n, jo szorakozást:D  
2007-08-03 08:02:05
  Feladó: Ritus  
  Üzenet: Ohh, jövőhéten Nilux az Eldoradoban..:)  
2007-08-02 11:13:11
  Feladó: Maedhros Calafalas  
  Üzenet: Hát... sztem is nagyon kiaály volt szana...  
2007-07-30 11:19:11
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Uhh, jó volt ez a Szanazugi Digital Energy! Folytatás coming soon... :)  
2007-07-29 19:03:57
  Feladó: Gerytechno  
  Üzenet: Bónusz:P  
2007-07-28 13:38:25
  Feladó: Gerytechno  
  Üzenet: http://www.sziget.hu/afterparty  
2007-07-28 13:37:40
  Feladó: szana  
  Üzenet: szana szana szana!  
2007-07-28 12:46:38
  Feladó: Exit  
  Üzenet: peti: reméljük! ;)))) jamesgrow: dejó lex!!! :P  
2007-07-27 00:14:07
  Feladó: jamesgrow  
  Üzenet: énis mek hétvégén szanába, hátha jolesz:D  
2007-07-26 16:39:00
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: d: legyszives a kulturalt hangnemet azert usd meg.  
2007-07-26 15:23:39
  Feladó: ]{öLe  
  Üzenet: ***Dj rush: SaVe mY dAy** I'LOVE techno  
2007-07-26 13:08:11
  Feladó: androw  
  Üzenet: d: ha neked a final scratch v mixvibes egyet jelent a számítógépről való keveréssel, akkor ügyi vagy :)  
2007-07-26 12:17:22
  Feladó: peti  
  Üzenet: exit nagyot fogsz játszani ugye?  
2007-07-26 11:15:44
  Feladó: peti  
  Üzenet: szanába mi tuti megyünk mert tutira jó lesz!!!és a még annyi hogy számitógépről mindenki tud keverni de kiváncsi lennék te hogy csinálnád traktorral nem hiszem h menne neked szal jo lesz a szanan  
2007-07-26 11:14:00
  Feladó: norm  
  Üzenet: ezt a 'd' gyereket rúgja vki fejbe...  
2007-07-26 10:56:05
  Feladó: Atley  
  Üzenet: || nah ez a nem mindegy || http://www.myspace.com/atleybestoren  
2007-07-26 00:04:07
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Persze a tudatlanság nem gond,"javítható állapot",de akkor inkább kérdezz,mint"okoskodóan lenézz"!Sztem nézz ki és meglátod,h nem a gép kever!;)  
2007-07-25 23:58:38
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: http://www.adosoklistaja.com/ na ennyi szaros szemét techfestesek  
2007-07-25 23:53:03
  Feladó: Exit  
  Üzenet: szerinted Chris Liebing, Speedy J és sorolhatnék más stílusból is producereket, live-act djket szted azért játszanak laptopról, mert nem tudnak zenélni? :D Szánalmas!  
2007-07-25 23:52:05
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Pl. nekem van, de ha ennyire tájékozott vagy, akkor biztosan azt is tudod, hogy tavaly eltörölték a DJ vizsga közelezettségét, illetve...  
2007-07-25 23:50:17
  Feladó: d  
  Üzenet: ki a dj 1általán? kinek van vizsgája 1általán abból a csapatból, sztem senkinek, na meg számitógépről mindenki tud játszani..ennyi  
2007-07-25 23:33:35
  Feladó: valaki  
  Üzenet: Inkább örüljünk hogy vannak bulik és mehetünk igényesebb zenére bulizni.Ha már ezt csabán nem tehetjük meg.Szal a kicsit is meg kéne becsülni  
2007-07-25 23:29:09
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010623 másodperc alatt jött létre