Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Frost
Üzenet:
James! nah!! jóhh ..!! érdemes most itt töltögetni!
2007-08-03 12:11:16
Feladó:
f
Üzenet:
(a)
2007-08-03 10:32:53
Feladó:
Frost
Üzenet:
Ez Rudolf mix igen kellemesre sikerült! grat!
2007-08-03 10:30:12
Feladó:
jamesgrow
Üzenet:
a progressive zene kedvelőinek ajánlanám figyelmébe az új mixem ami mától elérhető a partyscan-n, jo szorakozást:D
2007-08-03 08:02:05
Feladó:
Ritus
Üzenet:
Ohh, jövőhéten Nilux az Eldoradoban..:)
2007-08-02 11:13:11
Feladó:
Maedhros Calafalas
Üzenet:
Hát... sztem is nagyon kiaály volt szana...
2007-07-30 11:19:11
Feladó:
Exit
Üzenet:
Uhh, jó volt ez a Szanazugi Digital Energy! Folytatás coming soon... :)
2007-07-29 19:03:57
Feladó:
Gerytechno
Üzenet:
Bónusz:P
2007-07-28 13:38:25
Feladó:
Gerytechno
Üzenet:
http://www.sziget.hu/afterparty
2007-07-28 13:37:40
Feladó:
szana
Üzenet:
szana szana szana!
2007-07-28 12:46:38
Feladó:
Exit
Üzenet:
peti: reméljük! ;)))) jamesgrow: dejó lex!!! :P
2007-07-27 00:14:07
Feladó:
jamesgrow
Üzenet:
énis mek hétvégén szanába, hátha jolesz:D
2007-07-26 16:39:00
Feladó:
Viktor
Üzenet:
d: legyszives a kulturalt hangnemet azert usd meg.
2007-07-26 15:23:39
Feladó:
]{öLe
Üzenet:
***Dj rush: SaVe mY dAy** I'LOVE techno
2007-07-26 13:08:11
Feladó:
androw
Üzenet:
d: ha neked a final scratch v mixvibes egyet jelent a számítógépről való keveréssel, akkor ügyi vagy :)
2007-07-26 12:17:22
Feladó:
peti
Üzenet:
exit nagyot fogsz játszani ugye?
2007-07-26 11:15:44
Feladó:
peti
Üzenet:
szanába mi tuti megyünk mert tutira jó lesz!!!és a még annyi hogy számitógépről mindenki tud keverni de kiváncsi lennék te hogy csinálnád traktorral nem hiszem h menne neked szal jo lesz a szanan
2007-07-26 11:14:00
Feladó:
norm
Üzenet:
ezt a 'd' gyereket rúgja vki fejbe...
2007-07-26 10:56:05
Feladó:
Atley
Üzenet:
|| nah ez a nem mindegy || http://www.myspace.com/atleybestoren
2007-07-26 00:04:07
Feladó:
Exit
Üzenet:
Persze a tudatlanság nem gond,"javítható állapot",de akkor inkább kérdezz,mint"okoskodóan lenézz"!Sztem nézz ki és meglátod,h nem a gép kever!;)
2007-07-25 23:58:38
Feladó:
Dior White
Üzenet:
http://www.adosoklistaja.com/ na ennyi szaros szemét techfestesek
2007-07-25 23:53:03
Feladó:
Exit
Üzenet:
szerinted Chris Liebing, Speedy J és sorolhatnék más stílusból is producereket, live-act djket szted azért játszanak laptopról, mert nem tudnak zenélni? :D Szánalmas!
2007-07-25 23:52:05
Feladó:
Exit
Üzenet:
Pl. nekem van, de ha ennyire tájékozott vagy, akkor biztosan azt is tudod, hogy tavaly eltörölték a DJ vizsga közelezettségét, illetve...
2007-07-25 23:50:17
Feladó:
d
Üzenet:
ki a dj 1általán? kinek van vizsgája 1általán abból a csapatból, sztem senkinek, na meg számitógépről mindenki tud játszani..ennyi
2007-07-25 23:33:35
Feladó:
valaki
Üzenet:
Inkább örüljünk hogy vannak bulik és mehetünk igényesebb zenére bulizni.Ha már ezt csabán nem tehetjük meg.Szal a kicsit is meg kéne becsülni
2007-07-25 23:29:09
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service