Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
plussz ha logikusan gondolkoznál nem tudok másodpercenként letölteni ennyi filet meg nem a te oldalad a világ ezért a 2 cuccért szaladgáltam ide de mostmár tuti nem fogok
2007-08-14 23:08:38
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
mozzilát használok és csak a Frost meg az slw s mixeket szedtem le innen soha nem írtam bunkóságot a vk ba szóval nem tudom miért van ez az a lényeg nincs cirkusz! és kész!
2007-08-14 21:19:59
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Kérdés:ez már a te dolgod,ha gondolod elküldöm a logfileokat,nem hinném, hogy "normális" böngésző másodpercenként 10-20x tölti le ugyanazt a százmegás filet. Részemről lezárva.
2007-08-14 20:45:08
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
De az is biztos nem fogok feljönni ide többet mert még 20000000 ezer mixet fogok innen lekérni valószínű
2007-08-14 20:16:06
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
úgyhogy ezt tényleg nem értem ugyanis 1 mixet csak egyszer szedtem le! nem tudom miért van ennyi lekérésem
2007-08-14 19:59:42
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Érdekes én nem szoktam egy mixet csak egyszer letölteni Mind1 ne legyen gáz és kész!
2007-08-14 19:56:47
Feladó:
papaa
Üzenet:
Szeva Mindenki! Pénteken Kígyóson : BUDAI , SZEIFERT , SZEKA!!!
2007-08-14 17:53:40
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Kérdés:A logfileokban több ezer lekérés szerepelt tőled bizonyos mixekre. A tiltást pénteken leveszem, de legközelebb az ISP-det is értesítjük az ilyen akciókról.
2007-08-14 17:43:20
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
az hiányzik, hogy valami cirkusz legyen a nettel!
2007-08-14 16:52:46
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Megpróbáltam letölteni a hoffman mixet mire azt írta ki még egy ilyen és megy a szolgáltadódnak az e-mail a logfilével eggyüt? Mi ez?
2007-08-14 16:29:47
Feladó:
keche
Üzenet:
Aug. 18.- Öreghalász/Köröstarcsa/:::Igor Do'urden/Deadcode Production/ Belépés ingyenes. MEGÉRI ELJÖNNI ;)
2007-08-14 09:29:06
Feladó:
MonTreY
Üzenet:
okok...köszkeee :D remélem hamar bejönnek :)
2007-08-12 22:07:39
Feladó:
Viktor
Üzenet:
MonTreY: amint beerkezik a teljes sorozat, teszem ki.
2007-08-12 21:58:26
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Johnny: mar fent vannak
2007-08-12 21:57:49
Feladó:
Johnny
Üzenet:
Szombat esti Eldos képek?
2007-08-12 21:49:06
Feladó:
MonTreY
Üzenet:
A szombat esti Narancsos partyképeket mikor rakjátok már fel????PLS siessetek :D
2007-08-12 21:05:25
Feladó:
myspace.com/dr_hoffm
Üzenet:
Uj Dr. Hoffmann Live mix a letolteseknel!!! Jo Hallgatast
2007-08-10 16:42:23
Feladó:
Timi
Üzenet:
Király buli lesz Szombaton az Eldoban... NGOHT..:D
2007-08-09 14:10:10
Feladó:
Daniel BEATH
Üzenet:
remélem Nilux oda ver majd szombaton
2007-08-08 22:24:11
Feladó:
Leelian
Üzenet:
15-én, 11 órától. :)
2007-08-05 19:52:39
Feladó:
Leelian
Üzenet:
A Center Plázson táncszőnyeg és mangák is lesznek!! =)
2007-08-05 19:52:13
Feladó:
Robccsiii
Üzenet:
ma este ismét irány KECEL !!!
2007-08-03 16:58:06
Feladó:
Sasa
Üzenet:
Húúú EMBEREK!!! Ez megint egy nagy mix, mondjuk nem is vártam mást az SLW-től!
2007-08-03 14:11:56
Feladó:
Andris
Üzenet:
Bulitok? Csak így tovább!! Üdv!!
2007-08-03 13:29:57
Feladó:
Andris
Üzenet:
Épp az imént hallgattam végig Rudolf Löwen mixét, hát igen... GRATULA!!!! Szerintem a megyében az SLW formáció magasan az élen van!!! Szívesen meghallgatnám élőben is Őket! Srácok mikor lesz
2007-08-03 12:30:57
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service