Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: plussz ha logikusan gondolkoznál nem tudok másodpercenként letölteni ennyi filet meg nem a te oldalad a világ ezért a 2 cuccért szaladgáltam ide de mostmár tuti nem fogok  
2007-08-14 23:08:38
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: mozzilát használok és csak a Frost meg az slw s mixeket szedtem le innen soha nem írtam bunkóságot a vk ba szóval nem tudom miért van ez az a lényeg nincs cirkusz! és kész!  
2007-08-14 21:19:59
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kérdés:ez már a te dolgod,ha gondolod elküldöm a logfileokat,nem hinném, hogy "normális" böngésző másodpercenként 10-20x tölti le ugyanazt a százmegás filet. Részemről lezárva.  
2007-08-14 20:45:08
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: De az is biztos nem fogok feljönni ide többet mert még 20000000 ezer mixet fogok innen lekérni valószínű  
2007-08-14 20:16:06
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: úgyhogy ezt tényleg nem értem ugyanis 1 mixet csak egyszer szedtem le! nem tudom miért van ennyi lekérésem  
2007-08-14 19:59:42
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Érdekes én nem szoktam egy mixet csak egyszer letölteni Mind1 ne legyen gáz és kész!  
2007-08-14 19:56:47
  Feladó: papaa  
  Üzenet: Szeva Mindenki! Pénteken Kígyóson : BUDAI , SZEIFERT , SZEKA!!!  
2007-08-14 17:53:40
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kérdés:A logfileokban több ezer lekérés szerepelt tőled bizonyos mixekre. A tiltást pénteken leveszem, de legközelebb az ISP-det is értesítjük az ilyen akciókról.  
2007-08-14 17:43:20
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: az hiányzik, hogy valami cirkusz legyen a nettel!  
2007-08-14 16:52:46
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Megpróbáltam letölteni a hoffman mixet mire azt írta ki még egy ilyen és megy a szolgáltadódnak az e-mail a logfilével eggyüt? Mi ez?  
2007-08-14 16:29:47
  Feladó: keche  
  Üzenet: Aug. 18.- Öreghalász/Köröstarcsa/:::Igor Do'urden/Deadcode Production/ Belépés ingyenes. MEGÉRI ELJÖNNI ;)  
2007-08-14 09:29:06
  Feladó: MonTreY  
  Üzenet: okok...köszkeee :D remélem hamar bejönnek :)  
2007-08-12 22:07:39
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: MonTreY: amint beerkezik a teljes sorozat, teszem ki.  
2007-08-12 21:58:26
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Johnny: mar fent vannak  
2007-08-12 21:57:49
  Feladó: Johnny  
  Üzenet: Szombat esti Eldos képek?  
2007-08-12 21:49:06
  Feladó: MonTreY  
  Üzenet: A szombat esti Narancsos partyképeket mikor rakjátok már fel????PLS siessetek :D  
2007-08-12 21:05:25
  Feladó: myspace.com/dr_hoffm  
  Üzenet: Uj Dr. Hoffmann Live mix a letolteseknel!!! Jo Hallgatast  
2007-08-10 16:42:23
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Király buli lesz Szombaton az Eldoban... NGOHT..:D  
2007-08-09 14:10:10
  Feladó: Daniel BEATH  
  Üzenet: remélem Nilux oda ver majd szombaton  
2007-08-08 22:24:11
  Feladó: Leelian  
  Üzenet: 15-én, 11 órától. :)  
2007-08-05 19:52:39
  Feladó: Leelian  
  Üzenet: A Center Plázson táncszőnyeg és mangák is lesznek!! =)  
2007-08-05 19:52:13
  Feladó: Robccsiii  
  Üzenet: ma este ismét irány KECEL !!!  
2007-08-03 16:58:06
  Feladó: Sasa  
  Üzenet: Húúú EMBEREK!!! Ez megint egy nagy mix, mondjuk nem is vártam mást az SLW-től!  
2007-08-03 14:11:56
  Feladó: Andris  
  Üzenet: Bulitok? Csak így tovább!! Üdv!!  
2007-08-03 13:29:57
  Feladó: Andris  
  Üzenet: Épp az imént hallgattam végig Rudolf Löwen mixét, hát igen... GRATULA!!!! Szerintem a megyében az SLW formáció magasan az élen van!!! Szívesen meghallgatnám élőben is Őket! Srácok mikor lesz  
2007-08-03 12:30:57
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011662 másodperc alatt jött létre