Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
b
Üzenet:
szombat Digital Energy 2 @ New York Cafe :D
2007-08-28 15:26:29
Feladó:
Dávid
Üzenet:
geci nagyvolt a parádé nagyonkár hogy vége :((((
2007-08-27 15:27:28
Feladó:
Nicołe
Üzenet:
Jövőhéten nagy buli szanába =) MartiM, ott a helyünk! Te hozod Botit, mi meg megyünk Csabival=) chóxy! /jah és attól mert itt a suli nem kell leálni a bulizással;)..../ thx a tegnap estét :$=)=)
2007-08-26 15:11:34
Feladó:
Nicołe
Üzenet:
iszonyat nagyot partyztunk igaz MartiM? Szeretłek CsabiM!! Nagyon Nagyon... még annál is jobban =) rem, következő buli is ekkora lecc =) x] chóxy
2007-08-26 14:50:59
Feladó:
james
Üzenet:
12: lesz szeka, csak most nemlesz, mert máshol fog zenélni elég messze innen...:D
2007-08-25 12:20:24
Feladó:
12
Üzenet:
Szeka már nem lesz tobbet eldoba úgy hallottam! :(
2007-08-25 08:54:50
Feladó:
Maedhros
Üzenet:
Aki szeretne egy felejthetetlen progibulit azt várjuk sok szeretettel a new york -ban!!! Az időpont: szeptember 1. 21:00
2007-08-23 19:46:06
Feladó:
Fater
Üzenet:
Jól látom,hogy Szeka nem lesz a következő bulin az eldoradoba??
2007-08-22 15:14:45
Feladó:
MonTreY
Üzenet:
A békéscsabai partyfotos nagyon nagyon nagyon jo fej!!!!!!(narancsban szokott fotozni) :D rem. sokáig fog képeket csinálni....:D
2007-08-20 12:13:27
Feladó:
cukkkiciccca
Üzenet:
Mekkora volt a tegnap :P:D
2007-08-19 13:24:07
Feladó:
vki
Üzenet:
aki pedig inkább a minimal zene fele mozdulna annak go new york café..:D szép napot mindenkinek
2007-08-17 16:16:33
Feladó:
Dj Szeifert
Üzenet:
2007 08 17 Péntek Club Bombay Újkígyós!!
2007-08-17 12:44:04
Feladó:
Dj Szeifert
Üzenet:
Chao! Dj Szeifert vagyok , várok mindenkit ma este egy hatalmas bulira Dj budaival , Richard Nate - el és Szekával!!! Szép napot akkor este!!!
2007-08-17 12:42:47
Feladó:
dj mamuth
Üzenet:
Sziasztok ma este Szeifert Budai és Szeka újkígyóson!! Várunk mindenkit
2007-08-17 12:39:21
Feladó:
Mindenki:
Üzenet:
Ma Újkígyóson: SZEIFERT , BUDAI, SZEKA!!! OTT aHELYETEK!!! :))))
2007-08-17 08:57:38
Feladó:
én
Üzenet:
HAGGGYÁTOK MÁÁÁR ABBBBA! És ez nem kérdés! :D
2007-08-16 09:48:23
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Viktor de azért rem tudod, hogy nem vagyok ilyen H.ulye hogy ennyiszer kérjem le a filékat! Szerinem lehet valami a netemmel! Vagy nem tudom!
2007-08-16 08:58:15
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Kérdés: ha a helyemben lennél, tudnál jobb megoldást a problémára, mint kitiltani az ip-t, amiről másodpercenként 20 lekérés jön ugyanarra a filera?
2007-08-16 00:28:20
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Csak én erről nem tehetek és jogtalan volt de ennyit erről!
2007-08-15 23:52:06
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Kérdés: nem tudom mi volt, de ahogy igertem, penteken leveszem a tiltast. Viszont ha ismet jelentkezik a problema, ugyanigy visszarakom.
2007-08-15 22:24:23
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Norm: Nod-ot használok azzal szerintem nincs gond!
2007-08-15 17:18:44
Feladó:
norm
Üzenet:
kérdés: néha egy jó antivirus sokat tud sgíteni
2007-08-15 17:08:11
Feladó:
keche
Üzenet:
Aug. 18.-Öreghalász/Köröstarcsa/- Dj Shaba/Rezidens/-Igor Do'urden/Deadcode Production/
2007-08-15 16:06:42
Feladó:
hahó
Üzenet:
Mindenki! Pénteken Bombay Újkígyós: BUDAI , SZEIFERT , SZEKA!!!!!!!!!!
2007-08-15 11:50:32
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Kérdés: részemről lezártam, a több ezer kérés a te ip-dről jött. Ha továbbra is gondod van, keress meg a lap alján található email címen.
2007-08-14 23:23:05
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service