Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: b  
  Üzenet: szombat Digital Energy 2 @ New York Cafe :D  
2007-08-28 15:26:29
  Feladó: Dávid  
  Üzenet: geci nagyvolt a parádé nagyonkár hogy vége :((((  
2007-08-27 15:27:28
  Feladó: Nicołe  
  Üzenet: Jövőhéten nagy buli szanába =) MartiM, ott a helyünk! Te hozod Botit, mi meg megyünk Csabival=) chóxy! /jah és attól mert itt a suli nem kell leálni a bulizással;)..../ thx a tegnap estét :$=)=)  
2007-08-26 15:11:34
  Feladó: Nicołe  
  Üzenet: iszonyat nagyot partyztunk igaz MartiM? Szeretłek CsabiM!! Nagyon Nagyon... még annál is jobban =) rem, következő buli is ekkora lecc =) x] chóxy  
2007-08-26 14:50:59
  Feladó: james  
  Üzenet: 12: lesz szeka, csak most nemlesz, mert máshol fog zenélni elég messze innen...:D  
2007-08-25 12:20:24
  Feladó: 12  
  Üzenet: Szeka már nem lesz tobbet eldoba úgy hallottam! :(  
2007-08-25 08:54:50
  Feladó: Maedhros  
  Üzenet: Aki szeretne egy felejthetetlen progibulit azt várjuk sok szeretettel a new york -ban!!! Az időpont: szeptember 1. 21:00  
2007-08-23 19:46:06
  Feladó: Fater  
  Üzenet: Jól látom,hogy Szeka nem lesz a következő bulin az eldoradoba??  
2007-08-22 15:14:45
  Feladó: MonTreY  
  Üzenet: A békéscsabai partyfotos nagyon nagyon nagyon jo fej!!!!!!(narancsban szokott fotozni) :D rem. sokáig fog képeket csinálni....:D  
2007-08-20 12:13:27
  Feladó: cukkkiciccca  
  Üzenet: Mekkora volt a tegnap :P:D  
2007-08-19 13:24:07
  Feladó: vki  
  Üzenet: aki pedig inkább a minimal zene fele mozdulna annak go new york café..:D szép napot mindenkinek  
2007-08-17 16:16:33
  Feladó: Dj Szeifert  
  Üzenet: 2007 08 17 Péntek Club Bombay Újkígyós!!  
2007-08-17 12:44:04
  Feladó: Dj Szeifert  
  Üzenet: Chao! Dj Szeifert vagyok , várok mindenkit ma este egy hatalmas bulira Dj budaival , Richard Nate - el és Szekával!!! Szép napot akkor este!!!  
2007-08-17 12:42:47
  Feladó: dj mamuth  
  Üzenet: Sziasztok ma este Szeifert Budai és Szeka újkígyóson!! Várunk mindenkit  
2007-08-17 12:39:21
  Feladó: Mindenki:  
  Üzenet: Ma Újkígyóson: SZEIFERT , BUDAI, SZEKA!!! OTT aHELYETEK!!! :))))  
2007-08-17 08:57:38
  Feladó: én  
  Üzenet: HAGGGYÁTOK MÁÁÁR ABBBBA! És ez nem kérdés! :D  
2007-08-16 09:48:23
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Viktor de azért rem tudod, hogy nem vagyok ilyen H.ulye hogy ennyiszer kérjem le a filékat! Szerinem lehet valami a netemmel! Vagy nem tudom!  
2007-08-16 08:58:15
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kérdés: ha a helyemben lennél, tudnál jobb megoldást a problémára, mint kitiltani az ip-t, amiről másodpercenként 20 lekérés jön ugyanarra a filera?  
2007-08-16 00:28:20
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Csak én erről nem tehetek és jogtalan volt de ennyit erről!  
2007-08-15 23:52:06
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kérdés: nem tudom mi volt, de ahogy igertem, penteken leveszem a tiltast. Viszont ha ismet jelentkezik a problema, ugyanigy visszarakom.  
2007-08-15 22:24:23
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Norm: Nod-ot használok azzal szerintem nincs gond!  
2007-08-15 17:18:44
  Feladó: norm  
  Üzenet: kérdés: néha egy jó antivirus sokat tud sgíteni  
2007-08-15 17:08:11
  Feladó: keche  
  Üzenet: Aug. 18.-Öreghalász/Köröstarcsa/- Dj Shaba/Rezidens/-Igor Do'urden/Deadcode Production/  
2007-08-15 16:06:42
  Feladó: hahó  
  Üzenet: Mindenki! Pénteken Bombay Újkígyós: BUDAI , SZEIFERT , SZEKA!!!!!!!!!!  
2007-08-15 11:50:32
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kérdés: részemről lezártam, a több ezer kérés a te ip-dről jött. Ha továbbra is gondod van, keress meg a lap alján található email címen.  
2007-08-14 23:23:05
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.145431 másodperc alatt jött létre