Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
norm
Üzenet:
kp: hajoljon az a lemez! ;)
2007-09-07 16:42:44
Feladó:
KP
Üzenet:
Köszönöm a kellemes élményeket!Jó volt othon!!!
2007-09-07 14:55:38
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Azért a régi idők emlékére csinálhatna 1x 2x olyan mixet ami Techno! Mert magasan mindenki felett volt ebben a stílusban! Itt a magyarokat értem!
2007-09-06 23:08:59
Feladó:
james
Üzenet:
hát sztem nemakarják ilyen hidegbe kinnt tartani szanába még ha csillagos ég is lesz..., Frost változik ahogy sokan mások ennek a stilusnak is megvan a maga közönsége sztem...
2007-09-06 22:38:39
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Nekem sokkal jobban adta a régi Frost ezzel nem csak én vagyok egyedül!
2007-09-06 22:31:57
Feladó:
peti
Üzenet:
most már biztos h az escape a 222-ben lesz??ez 100°%?
2007-09-06 21:49:32
Feladó:
To Fater
Üzenet:
Igen lesz a szeka a mayday-en!!!
2007-09-06 11:48:11
Feladó:
Komi..
Üzenet:
ll :DD ha vagy gyere msnre.. 12:10ig leszek fent.. haladjááál
2007-09-06 11:43:55
Feladó:
...
Üzenet:
to Kérdés! azért azt is hallgasd meg, hogy a régi sinus mix-eken szereplő előadok mostanában miket csinálnak....
2007-09-05 22:54:51
Feladó:
tripticon
Üzenet:
En tudok egy mixet.. myspace.com/dr_hoffmann es ott van egy mix frost galaghan vs dr hoffmann. Nekem bejon a vinnyogos zene... ta
2007-09-05 21:45:07
Feladó:
Kérdés
Üzenet:
Aki tud normálissab Frost mixet gondolok itt arra mikor még nem állt át a vinnyogok zenére az jelezzen!
2007-09-05 16:11:32
Feladó:
Fater
Üzenet:
Szeka koma jól láttam, hogy az idén leszel a maydayen??Gratula!!:))
2007-09-05 13:36:34
Feladó:
Nicołe (cukiCic
Üzenet:
köccke mindenkinek aki felköszöntött szülinapomra =) láw you Titeket! (gondoltam, hogy az nem fog felköszönteni akit én a legobban akartam) Szombaton Ünneplünk Csajok;) & pasik =P lehet készülni! nah
2007-09-04 15:21:33
Feladó:
Bea
Üzenet:
Ambi nagyon szeretlek, te vagy az életem értelme! Jó volt tegnap a nariban veled! Puszika:*
2007-09-02 11:28:38
Feladó:
d(-_-)b
Üzenet:
AKKOR MA MINDENKI VEGYE AZ IRÁNYT A NEW YORK CAFE FELE..DIGITAL ENERGY 2. ÜDV
2007-09-01 19:20:39
Feladó:
Max & Freno
Üzenet:
Hello! Thx mindenkinek, aki hallgatott bennünket tegnap este a Just Music FM-en! ;) A letöltések menüben elérhető auguszutsi promo mixünk! Üdv! 8) Max Ricorso & Freno D'Emergenza (IkRecords)
2007-08-31 12:22:45
Feladó:
d(-_-)b
Üzenet:
SZEPT 1 (SZOMBAT) DIGITAL ENERGY 2 @ NEW YORK CAFE
2007-08-30 10:13:08
Feladó:
Max & Freno
Üzenet:
Hi! Ma 18 órától hallhattok bennünket a Just Music FM-en élőben zenélni a Time Machine-ben. Aki kíváncsi: http://justmusic.fm Üdv! Max Ricorso & Freno D'Emergenza (IkRecords)
2007-08-30 00:38:05
Feladó:
Egy M47-es
Üzenet:
Ugye de irígykedünk mi?????? :XDDDDDD
2007-08-29 20:12:57
Feladó:
baba-x
Üzenet:
KIRÁLY VOLT BÓNUSZ.....................JÖVŐRE ALÁLKOZUNK.............
2007-08-29 20:01:33
Feladó:
egymásikm47es
Üzenet:
én is öszintén remélem:D
2007-08-29 19:38:24
Feladó:
Egy M47-es
Üzenet:
nem mert nincs mire :XD
2007-08-29 18:57:44
Feladó:
.
Üzenet:
irígykedsz?
2007-08-29 17:17:33
Feladó:
Egy M47-es
Üzenet:
Hát reméljük ritkázódni fognak neki arra fele a programjai!
2007-08-29 11:08:09
Feladó:
Fater
Üzenet:
Szeka koma csak nem szándékozol itt hagyni az eldót és átpártolni az m47 be ??egyre sűrübb ott a programjaid száma..
2007-08-29 10:14:38
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service