Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: norm  
  Üzenet: kp: hajoljon az a lemez! ;)  
2007-09-07 16:42:44
  Feladó: KP  
  Üzenet: Köszönöm a kellemes élményeket!Jó volt othon!!!  
2007-09-07 14:55:38
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Azért a régi idők emlékére csinálhatna 1x 2x olyan mixet ami Techno! Mert magasan mindenki felett volt ebben a stílusban! Itt a magyarokat értem!  
2007-09-06 23:08:59
  Feladó: james  
  Üzenet: hát sztem nemakarják ilyen hidegbe kinnt tartani szanába még ha csillagos ég is lesz..., Frost változik ahogy sokan mások ennek a stilusnak is megvan a maga közönsége sztem...  
2007-09-06 22:38:39
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Nekem sokkal jobban adta a régi Frost ezzel nem csak én vagyok egyedül!  
2007-09-06 22:31:57
  Feladó: peti  
  Üzenet: most már biztos h az escape a 222-ben lesz??ez 100°%?  
2007-09-06 21:49:32
  Feladó: To Fater  
  Üzenet: Igen lesz a szeka a mayday-en!!!  
2007-09-06 11:48:11
  Feladó: Komi..  
  Üzenet: ll :DD ha vagy gyere msnre.. 12:10ig leszek fent.. haladjááál  
2007-09-06 11:43:55
  Feladó: ...  
  Üzenet: to Kérdés! azért azt is hallgasd meg, hogy a régi sinus mix-eken szereplő előadok mostanában miket csinálnak....  
2007-09-05 22:54:51
  Feladó: tripticon  
  Üzenet: En tudok egy mixet.. myspace.com/dr_hoffmann es ott van egy mix frost galaghan vs dr hoffmann. Nekem bejon a vinnyogos zene... ta  
2007-09-05 21:45:07
  Feladó: Kérdés  
  Üzenet: Aki tud normálissab Frost mixet gondolok itt arra mikor még nem állt át a vinnyogok zenére az jelezzen!  
2007-09-05 16:11:32
  Feladó: Fater  
  Üzenet: Szeka koma jól láttam, hogy az idén leszel a maydayen??Gratula!!:))  
2007-09-05 13:36:34
  Feladó: Nicołe (cukiCic  
  Üzenet: köccke mindenkinek aki felköszöntött szülinapomra =) láw you Titeket! (gondoltam, hogy az nem fog felköszönteni akit én a legobban akartam) Szombaton Ünneplünk Csajok;) & pasik =P lehet készülni! nah  
2007-09-04 15:21:33
  Feladó: Bea  
  Üzenet: Ambi nagyon szeretlek, te vagy az életem értelme! Jó volt tegnap a nariban veled! Puszika:*  
2007-09-02 11:28:38
  Feladó: d(-_-)b  
  Üzenet: AKKOR MA MINDENKI VEGYE AZ IRÁNYT A NEW YORK CAFE FELE..DIGITAL ENERGY 2. ÜDV  
2007-09-01 19:20:39
  Feladó: Max & Freno  
  Üzenet: Hello! Thx mindenkinek, aki hallgatott bennünket tegnap este a Just Music FM-en! ;) A letöltések menüben elérhető auguszutsi promo mixünk! Üdv! 8) Max Ricorso & Freno D'Emergenza (IkRecords)  
2007-08-31 12:22:45
  Feladó: d(-_-)b  
  Üzenet: SZEPT 1 (SZOMBAT) DIGITAL ENERGY 2 @ NEW YORK CAFE  
2007-08-30 10:13:08
  Feladó: Max & Freno  
  Üzenet: Hi! Ma 18 órától hallhattok bennünket a Just Music FM-en élőben zenélni a Time Machine-ben. Aki kíváncsi: http://justmusic.fm Üdv! Max Ricorso & Freno D'Emergenza (IkRecords)  
2007-08-30 00:38:05
  Feladó: Egy M47-es  
  Üzenet: Ugye de irígykedünk mi?????? :XDDDDDD  
2007-08-29 20:12:57
  Feladó: baba-x  
  Üzenet: KIRÁLY VOLT BÓNUSZ.....................JÖVŐRE ALÁLKOZUNK.............  
2007-08-29 20:01:33
  Feladó: egymásikm47es  
  Üzenet: én is öszintén remélem:D  
2007-08-29 19:38:24
  Feladó: Egy M47-es  
  Üzenet: nem mert nincs mire :XD  
2007-08-29 18:57:44
  Feladó: .  
  Üzenet: irígykedsz?  
2007-08-29 17:17:33
  Feladó: Egy M47-es  
  Üzenet: Hát reméljük ritkázódni fognak neki arra fele a programjai!  
2007-08-29 11:08:09
  Feladó: Fater  
  Üzenet: Szeka koma csak nem szándékozol itt hagyni az eldót és átpártolni az m47 be ??egyre sűrübb ott a programjaid száma..  
2007-08-29 10:14:38
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010872 másodperc alatt jött létre