Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
2
Üzenet:
Mi van az eldoval ennyi volt?
2007-10-14 12:06:20
Feladó:
edina
Üzenet:
Dyus2:nincsen semmi gond,és ne haragudj,kicsit felfújtam a dolgot..jo bulizást!Kvitta naon jo lesz:D
2007-10-13 19:31:01
Feladó:
dyus2
Üzenet:
okés Edina értelek!!4Nekem felejthetetlen volt és örültem volna ha felteszik!!csak ennyi!!! Bocsika neharagudj!!!Ha összejön a szülinapomat ott fogom megtartani!!!!Pussz és bocsi mégegyszer!!!!
2007-10-11 11:12:41
Feladó:
Norm
Üzenet:
KP, hajoljon az a lemez!! ;)))) üdv itthonról
2007-10-10 18:50:04
Feladó:
KP
Üzenet:
Norm.Nyond a gazt.Fater!
2007-10-10 16:14:18
Feladó:
:.
Üzenet:
Az eldo szülinapja okt 13.Az idén pont szombatra esik, kár hogy nem lesz buláj:(( talán már eldo sem??
2007-10-10 15:57:28
Feladó:
Márk
Üzenet:
ice beach volt a leg jobb és most ráadásul zenith nyitó!!!!
2007-10-09 14:59:36
Feladó:
Krinyó
Üzenet:
Elővételes MAYDAY jegyek kaphatók Békéscsabán a GRX Electro Outlet Üzletben Gyóni G. 11.sz. Tel: 66/636-179
2007-10-09 11:30:08
Feladó:
edina
Üzenet:
dyus:én 13buliban voltam kint,és mégsem dirok,pedig tobbször akartam menni...nem tudod,h mirol van szo...akkor légyszi..:)
2007-10-07 10:27:17
Feladó:
edina
Üzenet:
Köszi szépen Viktor:)
2007-10-07 10:21:59
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Edina: amint beérkeznek, AZONNAL tesszük ki őket. Viktor
2007-10-06 22:28:43
Feladó:
dyus2
Üzenet:
09.14-én voltam Sárándon,rólam is lett kép csinálva.nemlett feltéve,DE MÉGSEM SÍROK!!!/pedig először voltam és iszonyat yyoo/volt!!!!pussz
2007-10-06 19:13:55
Feladó:
edina
Üzenet:
Hy!m47-es képeket légyszi vasárnap rakjárok mar fel,mert nagyon kivancsi vagyok rajuk..koszike
2007-10-06 19:07:37
Feladó:
dyus2
Üzenet:
Remélem mindenki jóléreztem magát Sárándon!!!Én sajna otthon maradtam:(
2007-10-06 18:45:53
Feladó:
Anita
Üzenet:
Legyen már október 22. MayDay :D
2007-10-02 20:03:55
Feladó:
GRX
Üzenet:
Elővételes MAYDAY jegyek kaphatók Békéscsabán a GRX Electro Outlet Üzletben Gyóni G. 11.sz. Tel: 66/636-179! Hamar érkezőknek PLAKÁT a jutalma! :)))
2007-10-02 11:24:51
Feladó:
Pali
Üzenet:
Dj Suta.....meg hallgattam a mixet...Elismerésem....iszonyat nagy lett nekem nagyon bejön !!
2007-10-01 19:25:41
Feladó:
And-Rushh-Redd
Üzenet:
Udv Grecce!!!!!!!!!!!!!!!
2007-09-29 21:43:57
Feladó:
Peter Miller
Üzenet:
Sziasztok! Várom a véleményeteiket a mixel kapcsolatban. Jöhet jó is, rossz is! Csak legyen! Üdv
2007-09-28 12:57:42
Feladó:
s.o.s
Üzenet:
nagyon kemények a bulik a club 222-ben
2007-09-27 21:33:22
Feladó:
GRX
Üzenet:
Elővételes MAYDAY jegyek kaphatók Békéscsabán a GRX Electro Outlet Üzletben Gyóni G. 11.sz. Tel: 66/636-179!
2007-09-27 14:57:28
Feladó:
Suta
Üzenet:
Letöltések: Dj Suta - I'm Missing The Real Techno In 2007!! Véleményeket várok!!
2007-09-26 22:24:31
Feladó:
Jakka Pakkanen
Üzenet:
Letölthető SCHRANZ mix, a letöltéseknél!!! Jakka Pakkanen - Schranz Orgasm!!!
2007-09-26 18:29:56
Feladó:
mókuska
Üzenet:
p.puma:mókuskák mindenutt vannak....:D
2007-09-26 16:04:46
Feladó:
mókuska
Üzenet:
David:ne harizz,nem bántásbol írtam....bocsika:)
2007-09-26 16:00:55
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service