Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Suta  
  Üzenet: Letöltések: Dj Suta - I'm Missing The Real Techno In 2007  
2007-09-24 20:57:06
  Feladó: .  
  Üzenet: Este bulááj az Eldo.-ban!! Frost,Szeka!!!  
2007-09-24 17:47:16
  Feladó: David M47  
  Üzenet: Nem tudom kinek volt yo játéka, de az én nevemben senkit nem kellene fikázni bármilyen fórumon is, mert nem yo vicc!!  
2007-09-24 12:03:06
  Feladó: w  
  Üzenet: Te inkább magaddal játsz és ne piszkálj másokat! Fordítsd az energiád magadra biztos te sem vagy tökéletes! W.  
2007-09-24 08:59:17
  Feladó: egyM47-es  
  Üzenet: játtszhatunk a szavakkal a lényegen nem változtat!  
2007-09-23 20:21:28
  Feladó: Jakka Pakkanen  
  Üzenet: Letölthető SCHRANZ mix, a letöltéseknél!!!  
2007-09-23 19:39:35
  Feladó: p.puma  
  Üzenet: David M47:mókusok mindenhol léteznek?:D 1hétig nem leszek,de az okt.i buleen tal.unk:)  
2007-09-22 21:14:51
  Feladó: Joci  
  Üzenet: A kulcsszó a szerinted M47-es.  
2007-09-21 22:33:16
  Feladó: David M47  
  Üzenet: mókuska: 1x próbálj meg fényképezni több száz ugráló technokatona közt 10-12órán keresztül megállás nélkül....utánna majd beszélgetünk!!  
2007-09-21 22:23:12
  Feladó: wildorchidea  
  Üzenet: katka és egy m47es mitol vitatkoztok?légyszi áruljátok el!koszike  
2007-09-21 20:26:15
  Feladó: egyM47-es  
  Üzenet: szerintem neki mind1 volt csak legyen reklám! Kész téma lezárva!  
2007-09-21 15:22:11
  Feladó: katka  
  Üzenet: m47 esnek:szerinted Szeka adta volna a nevét hozzá, ha tudja??  
2007-09-21 12:25:36
  Feladó: wildorchidea  
  Üzenet: Olyan jó lenne ha tényleg zárásig fényképeznétek....légyszi:) Smith nagyon jó zenét játszott...csak így tovább...:) puszi  
2007-09-20 18:31:06
  Feladó: mókuska  
  Üzenet: Hali!Jó képeket csinál Dávid az M47-ben ,de többet is tehetnétek fel...és a buli végén is jó lenne ha fotóznátok többet:) Elöre is köszi.:)  
2007-09-20 18:23:34
  Feladó: Jakka Pakkanen  
  Üzenet: Letölthető HARD techno mix!!! Semmi kompromisszum. Csak slágerek, mindenki számára emészthető... schranz!  
2007-09-19 21:24:26
  Feladó: egyM47-es  
  Üzenet: Tanuld már meg leírni a nevét rendesen! És szerintem azért vette fel a pénzt mert azt hitte nem á.t.b.a.s.z.á.s  
2007-09-19 21:22:13
  Feladó: katka  
  Üzenet: Miért, mit tetta szmiszikéd?felvette a lóvét a semmiért szekával ellentétben.  
2007-09-19 13:13:25
  Feladó: egy m47-es  
  Üzenet: pl iemf! :D :D :D Szeka reklám!!!  
2007-09-19 12:45:05
  Feladó: egy m47-es  
  Üzenet: jajam! nem attól lessz nagyobb hanem attól amit tett! szekáva ellentétben!  
2007-09-19 12:39:41
  Feladó: Katka  
  Üzenet: elmondtad a véleményed, meghallgattuk.De le lehet szállni végrea témáról!  
2007-09-19 12:05:06
  Feladó: katka  
  Üzenet: to m47 es: nem unalmas már eza fikázás??azzal nem lesz nagyobb a "szmiszikéd" hogy a másikat húzod le.  
2007-09-19 12:04:15
  Feladó: egy m47 es  
  Üzenet: nem vagyok féreg csak szeretem az igényes zenét Smith-t meg szekát ne rakd egy lapra!!!!!  
2007-09-19 11:40:51
  Feladó: Krinyó  
  Üzenet: http://www.pavilon.extra.hu/pavilon.jpg  
2007-09-19 09:58:04
  Feladó: to m47-es:  
  Üzenet: Először tudd leírni a szám címét helyesen! Egyébként ez az este a hely szülinapjáról szólt és olyankor fel szoktak eleveníteni pár Klasszikust!Ahogy Smith-is!!! Féreg vagy!  
2007-09-18 12:07:11
  Feladó: egy m47-es  
  Üzenet: domán tiszta szerencsétlen vagy! Szeka cd pffff  
2007-09-18 11:52:52
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.151452 másodperc alatt jött létre