Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Suta
Üzenet:
Letöltések: Dj Suta - I'm Missing The Real Techno In 2007
2007-09-24 20:57:06
Feladó:
.
Üzenet:
Este bulááj az Eldo.-ban!! Frost,Szeka!!!
2007-09-24 17:47:16
Feladó:
David M47
Üzenet:
Nem tudom kinek volt yo játéka, de az én nevemben senkit nem kellene fikázni bármilyen fórumon is, mert nem yo vicc!!
2007-09-24 12:03:06
Feladó:
w
Üzenet:
Te inkább magaddal játsz és ne piszkálj másokat! Fordítsd az energiád magadra biztos te sem vagy tökéletes! W.
2007-09-24 08:59:17
Feladó:
egyM47-es
Üzenet:
játtszhatunk a szavakkal a lényegen nem változtat!
2007-09-23 20:21:28
Feladó:
Jakka Pakkanen
Üzenet:
Letölthető SCHRANZ mix, a letöltéseknél!!!
2007-09-23 19:39:35
Feladó:
p.puma
Üzenet:
David M47:mókusok mindenhol léteznek?:D 1hétig nem leszek,de az okt.i buleen tal.unk:)
2007-09-22 21:14:51
Feladó:
Joci
Üzenet:
A kulcsszó a szerinted M47-es.
2007-09-21 22:33:16
Feladó:
David M47
Üzenet:
mókuska: 1x próbálj meg fényképezni több száz ugráló technokatona közt 10-12órán keresztül megállás nélkül....utánna majd beszélgetünk!!
2007-09-21 22:23:12
Feladó:
wildorchidea
Üzenet:
katka és egy m47es mitol vitatkoztok?légyszi áruljátok el!koszike
2007-09-21 20:26:15
Feladó:
egyM47-es
Üzenet:
szerintem neki mind1 volt csak legyen reklám! Kész téma lezárva!
2007-09-21 15:22:11
Feladó:
katka
Üzenet:
m47 esnek:szerinted Szeka adta volna a nevét hozzá, ha tudja??
2007-09-21 12:25:36
Feladó:
wildorchidea
Üzenet:
Olyan jó lenne ha tényleg zárásig fényképeznétek....légyszi:) Smith nagyon jó zenét játszott...csak így tovább...:) puszi
2007-09-20 18:31:06
Feladó:
mókuska
Üzenet:
Hali!Jó képeket csinál Dávid az M47-ben ,de többet is tehetnétek fel...és a buli végén is jó lenne ha fotóznátok többet:) Elöre is köszi.:)
2007-09-20 18:23:34
Feladó:
Jakka Pakkanen
Üzenet:
Letölthető HARD techno mix!!! Semmi kompromisszum. Csak slágerek, mindenki számára emészthető... schranz!
2007-09-19 21:24:26
Feladó:
egyM47-es
Üzenet:
Tanuld már meg leírni a nevét rendesen! És szerintem azért vette fel a pénzt mert azt hitte nem á.t.b.a.s.z.á.s
2007-09-19 21:22:13
Feladó:
katka
Üzenet:
Miért, mit tetta szmiszikéd?felvette a lóvét a semmiért szekával ellentétben.
2007-09-19 13:13:25
Feladó:
egy m47-es
Üzenet:
pl iemf! :D :D :D Szeka reklám!!!
2007-09-19 12:45:05
Feladó:
egy m47-es
Üzenet:
jajam! nem attól lessz nagyobb hanem attól amit tett! szekáva ellentétben!
2007-09-19 12:39:41
Feladó:
Katka
Üzenet:
elmondtad a véleményed, meghallgattuk.De le lehet szállni végrea témáról!
2007-09-19 12:05:06
Feladó:
katka
Üzenet:
to m47 es: nem unalmas már eza fikázás??azzal nem lesz nagyobb a "szmiszikéd" hogy a másikat húzod le.
2007-09-19 12:04:15
Feladó:
egy m47 es
Üzenet:
nem vagyok féreg csak szeretem az igényes zenét Smith-t meg szekát ne rakd egy lapra!!!!!
2007-09-19 11:40:51
Feladó:
Krinyó
Üzenet:
http://www.pavilon.extra.hu/pavilon.jpg
2007-09-19 09:58:04
Feladó:
to m47-es:
Üzenet:
Először tudd leírni a szám címét helyesen! Egyébként ez az este a hely szülinapjáról szólt és olyankor fel szoktak eleveníteni pár Klasszikust!Ahogy Smith-is!!! Féreg vagy!
2007-09-18 12:07:11
Feladó:
egy m47-es
Üzenet:
domán tiszta szerencsétlen vagy! Szeka cd pffff
2007-09-18 11:52:52
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service