Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: andy244  
  Üzenet: sziasztok!! a mayday-es képeken aki magára ismer a 330. képen, lécci vegyél fel msn-re : dreams244@hotmail.com Köszi, pusy  
2007-10-25 17:46:29
  Feladó: DavidM47  
  Üzenet: Kitti: máskor nem vasárnap van a buli....ha számolsz egy kicsit, akkor időben van minden, máskülönben meg Maydayen is voltam és szükségem van pihenésre...énis emberöl vok:P  
2007-10-24 23:15:53
  Feladó: Créjzi  
  Üzenet: Isten volt VARELA!!!  
2007-10-24 19:04:12
  Feladó: Kitti  
  Üzenet: Mikor teszitek már ki a sárándi képeket???Máskor már rég felteszitek:(:( Hajrá:D Köszike  
2007-10-24 14:22:12
  Feladó: MAYDAYWOMAN  
  Üzenet: remélem minnél hamarabb fennt lesznek a MAYDAY képek!!Kivi vagyok már rájuk NAGYON!juj,de jó party volt!remélem nem csak nekem;)  
2007-10-24 14:10:42
  Feladó: Lajbika  
  Üzenet: Emberek nagyon nagy volt 22.-én MAYDAY érdemes lesz meg nézni a képeket ha fel teszik valahára  
2007-10-24 12:50:30
  Feladó: mókuska  
  Üzenet: Nagyon jó volt Frank Kvitta az m47-ben!Jóóó buli volt!!!:D  
2007-10-22 18:52:10
  Feladó: zahi  
  Üzenet: hali!valaki nem tudja hogy lehet majd a maydayt eloben hallgatni valamelyik radio allomason?  
2007-10-22 11:32:10
  Feladó: Nita  
  Üzenet: Holnap MayDay :D:D:D:D  
2007-10-21 20:55:54
  Feladó: partyface  
  Üzenet: mikor lesznek a berényi Ipar diszkóról is képek???  
2007-10-21 11:11:08
  Feladó: ÁS  
  Üzenet: Jujj de jó,már holnap este Kvitta:)  
2007-10-20 22:50:53
  Feladó: Dreadful Beats  
  Üzenet: 2007. December 15. DREADFUL BEATS @ Club K2 Dj'Z: BORIS S, BAZZ DEE, SVETEC, MORISON, PSYCHOREX, TILTHAMMER, -- Kali, Wolter, Deeroy, Hadova, Glonczi, Mattias kid  
2007-10-20 09:41:03
  Feladó: mókuska  
  Üzenet: Még 2nap::S:S:S  
2007-10-19 18:10:20
  Feladó: maydaywoman  
  Üzenet: áá!már csak 3 Nap és MAYDAY!!!!JÓ partyzást mindenkinek!:D  
2007-10-19 13:14:23
  Feladó: GRX  
  Üzenet: HahÓ! Szombaton este 18:00-ig vásárolhatók meg a MAYDAY jegyek! A GRX-ben!Ajándék plakát ugyanitt!!! HAJRÁÁÁÁ!  
2007-10-18 18:14:16
  Feladó: .  
  Üzenet: A te véleményed sem!  
2007-10-17 17:23:53
  Feladó: h  
  Üzenet: senkit nem érdekel :D :XDDD  
2007-10-17 12:02:41
  Feladó: .  
  Üzenet: Krinyó: 2007 október 20 án hosszú idő után ÚJRA Dj Szeka a Club Marsallban! | vil  
2007-10-17 09:56:49
  Feladó: dya  
  Üzenet: Hétvégén buli az m-47-ben??Az igen!!Mindnekinek jó bulizást!!!Tomboljatok helyettem is!!!Pocok neked is jó bulit:P!!!  
2007-10-17 00:17:42
  Feladó: KP  
  Üzenet: Tegnap...Hu vazzeeg..........  
2007-10-16 16:09:19
  Feladó: angus  
  Üzenet: Hy!Mindenki jöjön az m47-be aki szereti a hard technot főleg FRANK KVITTAT!  
2007-10-16 15:27:10
  Feladó: mókuska  
  Üzenet: Hali!Alig várom már a vasárnapot!BULI AZ M47-ben!!!!:):):) nagyon jó lesz!!  
2007-10-16 15:19:22
  Feladó: Krinyó  
  Üzenet: 2007 október 20 án hosszú idő után ÚJRA Dj Szeka a Club Marsallban!  
2007-10-16 15:04:11
  Feladó: vili  
  Üzenet: nagyon jok a képek szinte imádnivaloak  
2007-10-15 22:30:58
  Feladó: Litülgörl  
  Üzenet: Hy,király az oldal ;)  
2007-10-15 16:27:57
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.145088 másodperc alatt jött létre