Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: oiop  
  Üzenet: kedden buli a Narancsban!!!!!!!!!!!!  
2006-04-10 15:06:40
  Feladó: breakdance  
  Üzenet: szeretlek  
2006-04-10 13:23:55
  Feladó: Güsör  
  Üzenet: Hu hú! Na vajon most milyen lessz a hétvégi buli (TONIO;JULIAN)... ? Remélem jó lessz :) Már várom,és a fotókat is :)  
2006-04-10 12:36:03
  Feladó: Robi  
  Üzenet: A chart mix buli nagyon jó volt. Ember, Ez nem techno buli volt...  
2006-04-10 10:39:46
  Feladó: Maci  
  Üzenet: Chart mix partyra SOHA többet!! A djre inkább nem mondok semmit, a zene hányadék... de nem si folytatom, egyszerűen áááá!!!!  
2006-04-10 09:51:33
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Jah!  
2006-04-09 18:07:57
  Feladó: aTeSz  
  Üzenet: Isteni JÓ zenékk a PSCAN RÁDIOBAN!!!  
2006-04-09 18:06:24
  Feladó: Zsazsa  
  Üzenet: Hali! Mikor lesznek eldós képek?? Köszi  
2006-04-09 16:38:22
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: Berryék az Eldoradoban nagyon nagy bulit nyomtak!! Király volt!  
2006-04-09 15:45:50
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Keresünk olyan utast, aki már éppségben leszállt a járatról a megadott érkezési időben! :)  
2006-04-08 21:17:07
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Holnap ismét jár ez a járat. Szervezünk csoportos kutatást. Jelentkezni nálam lehet! :)))  
2006-04-08 21:15:51
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kocsordtól 1órára (50km) téridőt vált a busz... az OJJEKTUM hatása, ugye... teccikérteni? :)  
2006-04-08 21:15:02
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Figyelem! Napkor sényői elágazásnál különleges fényeket láttak a minap. Lehet megtaláltuk a magyarázatot? :))  
2006-04-08 21:14:36
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Nolf nem hall, nem lat, nem beszel 8)  
2006-04-08 19:29:05
  Feladó: Kicsi Lilla  
  Üzenet: Nolf éppen téged hallgatlak:D  
2006-04-08 19:20:22
  Feladó: retro  
  Üzenet: Tigris:te mész majsára?ha igen,köszöntsd fel helyettem is:)mert a vendégkönyve nem fogadja az irásomat:(  
2006-04-08 14:31:02
  Feladó: speedes  
  Üzenet: csöpögö majd ma lesz fotozás a kashban !!!! kivánok mindenkinek nagy bulit és jó hétvégét!!!  
2006-04-08 13:40:39
  Feladó: Tigris  
  Üzenet: Szívesen retro :)  
2006-04-08 13:25:54
  Feladó: NoLF  
  Üzenet: Tegnap a Kashmirban nem volt fotózás!  
2006-04-08 13:22:44
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Este gyertek Nádasba, aki itthon marad! NoLF: Jönek fotósok? Üdvi!  
2006-04-08 12:36:17
  Feladó: csöpögőpunc  
  Üzenet: tegnap is az volt  
2006-04-08 12:31:19
  Feladó: csöpögőpunc  
  Üzenet: a tegnapi kashmirról hol vannak képek  
2006-04-08 12:25:09
  Feladó: retro  
  Üzenet: Danke Tigris!:)  
2006-04-08 12:13:17
  Feladó: Tigris  
  Üzenet: Felipenek ma van a szülinapja! Boldog szn-ot nekik!  
2006-04-08 11:40:49
  Feladó: retro  
  Üzenet: Felipenek mikor van (genau:)a szülinapja?Ha v.ki tudja irja...lécci!  
2006-04-08 10:43:42
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.149145 másodperc alatt jött létre