Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Tama  
  Üzenet: Én is megyek szombaton  
2006-04-12 13:02:50
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Én megyek Szombaton!:) Szerintem nagyon jó lesz Tonio az Eldoradoban!!!  
2006-04-12 11:43:37
  Feladó: kriszta  
  Üzenet: Szombaton ki jön eldóba? Jó party lesz!!!!!!!  
2006-04-12 11:00:40
  Feladó: kriszta  
  Üzenet: kira azoldal  
2006-04-12 10:59:14
  Feladó: speedes  
  Üzenet: szombaton Bécs-Gazometer aki teheti jöjön ki jó kis party lesz!!!!  
2006-04-12 09:36:34
  Feladó: barbeebaba  
  Üzenet: Sziasztok!!! Előre is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!! Pussz!!  
2006-04-12 09:12:04
  Feladó: pisti  
  Üzenet: helló mindenkinek  
2006-04-12 08:48:44
  Feladó: kisscicuuss  
  Üzenet: csabika illene felraknod a stonos képeket!  
2006-04-12 07:34:15
  Feladó: Mayácska  
  Üzenet: Nagy Viktor,te egy ISTEN vagy...Uhh...mekkorát bulizunk ezen a héten is...gyerekek...Hö-hö:))))  
2006-04-11 18:50:43
  Feladó: KP  
  Üzenet: NOMD A GAZT!!!FATER!!!  
2006-04-11 15:33:36
  Feladó: kaszi  
  Üzenet: irjatok a djkaszi@freemail.hu-ra  
2006-04-11 14:40:37
  Feladó: fspfgpd  
  Üzenet: hi everybody ma party a narancsban!!!!!!  
2006-04-11 14:16:30
  Feladó: eeeeeeeeeeeeeeee  
  Üzenet: hali!igaz hogy a fonóba csak 16 éven felül lehet bemenni sztem ez hülyeség és csak hülyítenek engem is mert amúgy nem oda szoktam járni  
2006-04-11 14:13:54
  Feladó: Pisti :)  
  Üzenet: Összesen voltak vagy 15-en ezért nem csináltam képet meg egy kicsit többet ittam a kelleténél Andrush  
2006-04-11 11:45:33
  Feladó: happy  
  Üzenet: Tonio seggrázós:D mondtam már  
2006-04-11 10:09:44
  Feladó: speicher  
  Üzenet: bob: ügyes vagy, h hallottad élőben!Gratula!Akor biztos sokra emlékszel, ha még azt se tudod, milyen nemzetiségű...:DDDDDDD  
2006-04-11 10:03:02
  Feladó: gils18  
  Üzenet: I LOVE PROGGI!  
2006-04-11 08:34:32
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Én is hallottam tőle mixet és ez alapján, szerintem is nagyon komoly buli várható az Eldoradoban!!  
2006-04-11 07:52:16
  Feladó: bob  
  Üzenet: én legalább hallottam zenélni. te nagytudású.  
2006-04-11 07:48:09
  Feladó: bob  
  Üzenet: bocs francia,de akkor is szar!!!!!  
2006-04-11 07:45:25
  Feladó: speicher  
  Üzenet: bob: te idiot, Tonio mióta olasz?? látszik nagyon értesz hozzá.... :DDDDDDDDDD  
2006-04-11 07:14:44
  Feladó: bob  
  Üzenet: Tonio az olaszok közt a leggyengébb. Én már hallottam élőben is+ van mixem is tőle,hát nem voltam elragadtatva,de csodák ténhetnek még.  
2006-04-11 06:33:16
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Szerintem jó lesz, egy 2005-ös Tonio mix alapján ez a véleményem...  
2006-04-10 19:42:14
  Feladó: barbeebaba  
  Üzenet: Sziasztok!!A Nádasban miért voltak ilyen kevesen??Azt hittem, h jobb lesz!!Midegy!!Én jól éreztem magam  
2006-04-10 19:02:00
  Feladó: lucky  
  Üzenet: jaja, hallottam a holnapi partyról, lehet h elmegyek, bár én a Godnak szurkolok.Hajrá God!:)  
2006-04-10 18:26:12
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010831 másodperc alatt jött létre