Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Sandra biztos maga keresi a pénzt!:))  
2006-04-26 22:00:31
  Feladó: Szandra  
  Üzenet: Hogy lehetsz ekkora csóró mi az az 500 ft. akkor maradj otthon ha nem tetszik te szerencsétlen. mindig is 500 volt a beugró ha nem tudnád.  
2006-04-26 20:16:21
  Feladó: Csabai csajok ír  
  Üzenet: Csabai csajok írjatok ! sikoly90@freemail.hu  
2006-04-26 19:00:06
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Brian vagy Viktor: szar az msnem, az e-mailedet nézd már meg, meg az ftpt!  
2006-04-26 16:02:58
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Anonimus: Nagyon sok mindent mondanak, mivel fogalmam sincs nem tudok konkrét árat mondani, de 300 és 800 a két véglet! ) előtt mindenképpen olcsóbb mint után! Nem hinném hogy drágább lenne 500ná  
2006-04-26 16:02:16
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: 500 forintot sokallni NO COMMENT. Ez békés megye / magyarország  
2006-04-26 13:39:49
  Feladó: Szandi  
  Üzenet: Szia Anonimus.Én is úgy tudom hogy 500 ft-it lesz a beugró.csáó  
2006-04-26 12:59:48
  Feladó: szandi  
  Üzenet: csáó  
2006-04-26 12:56:31
  Feladó: Anonimus  
  Üzenet: Sziasztok! Csabika nem tudod hogy mennyi lesz a beugró fáklyáskor a stone-ba? Állítólag 500, de ha valaki tudja akkor jó lenne ha megírná, mert hogy én 500 ft-ot nem adok ki azért a szarért, az tuti!  
2006-04-26 12:40:48
  Feladó: balopicotto  
  Üzenet: mauro picotto m47 mp3-at honnan lehetne tölteni?????  
2006-04-26 09:30:02
  Feladó: aTeSz  
  Üzenet: NoLF! Mi van Veled barátom!??!?!?!  
2006-04-25 21:25:47
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: jófijút buliból? csak rosszfijúk vannak!  
2006-04-25 15:00:28
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Ha unatkozol írjál e-mailt Bettina...egyébként Szerdánként Babylonban szokott lenni! Bye  
2006-04-25 14:21:26
  Feladó: Bettina200  
  Üzenet: Sziasztok holnap lesz valami buli mert ha lesz akkor ott akarok lenni mert még nincs pasim és kéne már egy jó fiú.  
2006-04-25 13:43:02
  Feladó: pety  
  Üzenet: lesz vasárnap Satoshi a singben?  
2006-04-25 10:47:02
  Feladó: Csár  
  Üzenet: halo!!a top 3 képből a 3.-at ki szavazta fel??kik ezek a kis mocskos kölykök??külömbenis az a fehérfölsős csaj az hasas???????  
2006-04-25 07:38:43
  Feladó: Güsör  
  Üzenet: Szal:uh vannak még naon fárasztó emberek! Nehogy +jegyezzetek bármit is inkább személyesen majd discóba érdeklődjetek akárkiről Kacsa hínek nem hinni!  
2006-04-24 13:14:00
  Feladó: sipi  
  Üzenet: A máj=cica  
2006-04-24 13:12:58
  Feladó: sipi  
  Üzenet: A májad pihen a hétvégén?  
2006-04-24 13:06:58
  Feladó: sipi  
  Üzenet: Mivan a szemüveges csajal?  
2006-04-24 13:05:32
  Feladó: sipi  
  Üzenet: A bicikli még foglalt!  
2006-04-24 13:04:20
  Feladó: Güsör  
  Üzenet: Szal: Nincs semmi sipike CSAK JÓ VOLNA HA LETOLNÁD A BICIKLIT AZ ELDÓBA!  
2006-04-24 13:01:49
  Feladó: sipi  
  Üzenet: Mivan güsike?  
2006-04-24 13:00:37
  Feladó: Güsör  
  Üzenet: Haleee mindenkinek! Szerintem a hétvégi buli nem volt rossz de annyira jó se :))))) Na majd a kövi jobb lesz! Na Hy!  
2006-04-24 12:38:23
  Feladó: bszy  
  Üzenet: stones képek:'(brühühü  
2006-04-24 11:37:16
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010946 másodperc alatt jött létre