Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: joci  
  Üzenet: ismertek engem.  
2006-04-28 13:17:22
  Feladó: zsu  
  Üzenet: csa baby  
2006-04-28 13:14:48
  Feladó: Topa  
  Üzenet: üdv!Mindenkinek jo bulizast,innen nemeto.-bol is...:S  
2006-04-28 12:18:01
  Feladó: gils18  
  Üzenet: na mizu?:)  
2006-04-28 11:53:14
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Frost Galaghan - DayS ( vocal ) a letöltésekben  
2006-04-28 11:40:19
  Feladó: Smile  
  Üzenet: Hey emberek! Megállt az élet? Vki írjon már vmit nekem!!  
2006-04-28 11:31:35
  Feladó: Smile  
  Üzenet: Vannak vkik akik voltak Mayday-on?  
2006-04-28 11:27:34
  Feladó: Smile  
  Üzenet: Megtaláltam a képemet a Mayday-een!!!!!! :-)  
2006-04-28 11:25:08
  Feladó: Zsuzsi  
  Üzenet: Én megyek Szombaton Eldoradoba, mert jó bulira van kilátás!! Dusán:)  
2006-04-28 11:13:58
  Feladó: lali  
  Üzenet: 8+8=16  
2006-04-28 10:54:53
  Feladó: titkos csajszi  
  Üzenet: sziasztok! Eldorágó 6odikán!!! gyertek!!!! Oké?? pusz  
2006-04-28 10:42:26
  Feladó: titkos csajszi  
  Üzenet: sziasztok! Eldorágó 6odikán!!! gyertek!!!! Oké?? pusz  
2006-04-28 10:42:24
  Feladó: Frost  
  Üzenet: +van :)  
2006-04-28 10:31:32
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Köszi Brian!  
2006-04-28 10:16:03
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Viktor!! kéne a mail címed!!  
2006-04-28 10:12:02
  Feladó: PP  
  Üzenet: Itt a madarad G!  
2006-04-28 09:09:41
  Feladó: Endre  
  Üzenet: "MSZP-s" leányzó, gyere szombaton!  
2006-04-28 08:50:53
  Feladó: EVRI  
  Üzenet: Az a lényeg hogy jó BULI legyen a belépő akkor csak szám és nem pénz  
2006-04-27 20:02:05
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: Hétvégén én is megyek progi buliba...(anyukám elengedett :D)  
2006-04-27 13:55:47
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Szerintem jó lesz nagyon Dusán a Doriban!  
2006-04-27 13:26:09
  Feladó: Zizi  
  Üzenet: Szombaton progi buli az Eldoradoban:)  
2006-04-27 09:14:55
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Tim Sanchez: ejfel utan itt is 500 ft a beugro, csak 23-24 kozott free :)  
2006-04-26 23:23:44
  Feladó: Tim Sanchez  
  Üzenet: Ha 500ft sok menj át Szegedre és ott bulizz Dusanra!!  
2006-04-26 22:43:25
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: sztem kb senki nem gondolhatja komolyan, hogy 100 ft-ot szednek belepore... bar lehet akkor az is sok lenne 8)  
2006-04-26 22:11:33
  Feladó: happy  
  Üzenet: Ma már tényleg nem sok 500Ft... viszont emlékszem,amikor még gimis voltam:akkor shock volt:D  
2006-04-26 22:05:24
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.009460 másodperc alatt jött létre