Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Anonymus  
  Üzenet: Nagyon leadott a szintből a Stone, nem érdemes oda bemenni  
2006-05-29 14:39:47
  Feladó: Anonymus  
  Üzenet: A korhatár eléggé eldurvult a Stone-ba, hiába volt kiírva a 16 év feletti belépés  
2006-05-29 14:37:59
  Feladó: Bernike  
  Üzenet: Sziasztok!Nem soká Pet Duo az eldóba!!ohhhh yehhh  
2006-05-29 14:16:53
  Feladó: útálomdanit!!!!!  
  Üzenet: bánjad:PPPPPP  
2006-05-29 12:13:46
  Feladó: útálom danit!!  
  Üzenet: stóóóóóóónos képeket:'((((  
2006-05-29 12:13:13
  Feladó: age  
  Üzenet: jo lett a mix Tomika!! így már joo?=) pussza  
2006-05-29 12:02:21
  Feladó: mayababa  
  Üzenet: Csbi! Dobj majd át 1 párat MSNen! Pusy Maya voltam  
2006-05-29 10:10:49
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Hétvégén nagyon jó zenék mentek az Eldoradoban!!! Bánhatja aki nem volt!!!  
2006-05-29 08:29:45
  Feladó: zsanszy15  
  Üzenet: Sziasztok! Nagyon jó volt az Eldós buli,persze aki volt az tudja!!!!!!:)  
2006-05-29 08:04:48
  Feladó: Gcsabika  
  Üzenet: Helló Mindenkinek. Ma estére fennt lesznek a hétvégi (2006.05.27) Stone-os képek!  
2006-05-29 06:43:02
  Feladó: lucky  
  Üzenet: Laudina: Most még nem lehet, majd később!  
2006-05-28 12:00:06
  Feladó: laudina  
  Üzenet: Hol lehet itt belépőjegyeket nyerni?  
2006-05-28 11:36:36
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Ma este buli Szénáson!!! Come on all happy people!! http://www.partyscan.net/?do=cikk&cikk_id=1018  
2006-05-27 09:40:53
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: James Grow: Már megköszöntem mikor akkor kikisértél... :P  
2006-05-26 21:27:34
  Feladó: Renci  
  Üzenet: Lesz vmi értelmes holnap a Stoneban?  
2006-05-26 20:13:23
  Feladó: KP  
  Üzenet: Nyomd a gazt fater!!!  
2006-05-26 17:57:20
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: TomKaos: Sztem valakinek elfelejtettél megköszönni valamit??? :(  
2006-05-26 14:45:51
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Hétvégén Tommyboy az Eldoradoban!!! progi buli :)  
2006-05-26 11:02:39
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: pontosabban: http://www.petduo.com/english/agenda/agendae.htm korabban mar en is csekkoltam, de meg csak a majusi volt fent 8)  
2006-05-26 10:00:38
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: A kételkedőknek: www.petduo.com/Agenda Jun 17!!! Club Eldorado!!!!  
2006-05-26 09:49:28
  Feladó: Még1 DJ.  
  Üzenet: Nincs mit! ;) Amúgy + nem 1 DJ. szedte le & hallgatta +, hanem Még1 DJ. :DD  
2006-05-26 00:03:26
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Köszönöm azoknak, akik leszedték a mixemet és meghallgatták, valamint köszönöm a reagálásokat... 1DJ: Neked főleg :P  
2006-05-26 00:01:22
  Feladó: Még 1 DJ.  
  Üzenet: 2 TomKaos: Jó lett a mixed! (Elixir) ;)  
2006-05-25 23:56:45
  Feladó: mIkE  
  Üzenet: to Kaos: leszedtem a mixed, nagyon jóóóó, nagyon ott van, gratula!!!:)  
2006-05-25 23:08:42
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Dönci: Kösz szépen! :) Rég láttalak amúgy. Mellesleg nem igazán váltottam én semmilyen stílust, nem tudom, mire gondolsz...  
2006-05-25 21:52:33
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010843 másodperc alatt jött létre