Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: zsanszy15  
  Üzenet: Club Eldorado!Ez a legjobb hely!Látszik hogy a Pet Duo oda jön:)  
2006-06-06 08:17:05
  Feladó: Bernike  
  Üzenet: Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjobb hely!Az eldó a legjob  
2006-06-05 21:20:32
  Feladó: Kunci  
  Üzenet: Éljenek a simsonos veteránok!!! Csókoltatom őket!!  
2006-06-05 17:01:44
  Feladó: exrush  
  Üzenet: TOMKAOS nagyon király a mixed nekem bejön jok a trackek  
2006-06-05 02:06:37
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kiraktam :) Frost Galaghan - Sinus V livemix a letoltesekben!  
2006-06-03 23:45:33
  Feladó: And-Rushh  
  Üzenet: Viktor:Tedd Ki!!!!!!????? ÜDV.:And-Rushh  
2006-06-03 22:28:13
  Feladó: And-Rushh  
  Üzenet: Go TO Eldorado!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÜDV..And-Rushh  
2006-06-03 22:25:47
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Aki megosztaná véleményét az új mix-el (Elixir) kapcsolatban, az írjon a Fórumba!  
2006-06-03 12:30:51
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: mi az a lábuszka? a szeDJe öSSZe magát meg így írják! vagy én felejtettem el heLYesen írni? :P  
2006-06-02 23:25:05
  Feladó: csajsziiika16  
  Üzenet: Sziasztok srácok csajok holnap legyetek ám stoneba mindenki akinek van lábuszkája az szegyeösszemagát és jöjjön na pusza nektek!!  
2006-06-02 22:09:50
  Feladó: happy  
  Üzenet: Kanzyani,Kanzyani:)  
2006-06-02 16:20:22
  Feladó: kíkszem  
  Üzenet: Szia KP!!!Nagyon hiányzol!Jó volt a Szanabuli,de hiányoztál onnan!Jó legyél!Vigyázz Magadra!Felhívhatnál,rég beszéltünk!Puszi  
2006-06-02 08:57:48
  Feladó: KP  
  Üzenet: Na mi a f... van?AKCIO!!!  
2006-06-01 17:43:27
  Feladó: Valaki  
  Üzenet: Junius 10-én Nagyszénás Park Discó.Naon nagy búli lessz.Mindenki ott lesz aki számit.  
2006-05-31 13:41:48
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Vikotor:huuu,mire gondolsz?;)  
2006-05-31 13:32:34
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Pflegerin: meg masmilyen se 8)  
2006-05-31 12:42:08
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: to Viktor:na,az nincs...se közlekedési,se party:((( tisztelet a kivételnek!  
2006-05-31 12:11:43
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: sracok, kultura :)  
2006-05-30 23:24:30
  Feladó: Deny Style  
  Üzenet: Sok sikert TomKaos  
2006-05-30 23:20:45
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: A főoldalon megtalálhattok egy cikket az új mixemről! Üdv mindenkinek!  
2006-05-30 20:38:18
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Frost: meg valaszoltam is ra, csak nem irtal vissza :)  
2006-05-30 16:00:10
  Feladó: maya  
  Üzenet: Szia Viktor!Egyszerűen jó vagy  
2006-05-30 12:20:46
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Viktor!! küldtem mailt!!! :) ????  
2006-05-30 11:50:43
  Feladó: Renci  
  Üzenet: Király vagy Csabi:) Csak nehogy felrakd iwiwre azt a rettenetet!!!  
2006-05-29 15:17:42
  Feladó: Anonymus  
  Üzenet: Nem tudom mit szólnának egy rendőri ellenőrzéshez, személyigazolványokat kérnénk.  
2006-05-29 14:41:12
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.148370 másodperc alatt jött létre