Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Tim Sanchez  
  Üzenet: Üdv. Felkerült Szekával közös zeném eddig elég pozitív a visszajelzés!töltsétek!!!üdv.  
2006-08-01 13:46:08
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Jah...Pityu Ti mikor jöttök?? Nem jössz pénteken spanolni a kollégákkal????:DDDDD  
2006-08-01 10:25:05
  Feladó: Sayain  
  Üzenet: Majd a hajó odavisz :)))  
2006-08-01 08:55:12
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Remélem hétvégén tudja mindenki, hogy hova kell menni...!  
2006-08-01 00:02:35
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Békés-megye technos véleményem szerint, tehát az igazi arcoknak ott a helye!!! Üdv all, vasárnap hajnalban találkozunk a festen... Üdv  
2006-07-31 23:59:17
  Feladó: Zolka  
  Üzenet: Jónak tűnik a line up-ja a technofestival-nak! Télleg érdemes elnézni! De rá egy hétre jön Misjah is az Eldóba!:)  
2006-07-31 15:59:46
  Feladó: Robi  
  Üzenet: Hétvégén Hungarian Techno festival!! Minden technosnak ott a helye. Remélem sokan mennek a megyéből...  
2006-07-31 15:55:51
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: szerinted lucky? (biztosan dobott v.ki 1nagy epit a "fényektől")  
2006-07-31 15:45:39
  Feladó: lucky  
  Üzenet: Mi történt az Eldoradóban szombat este? Mert láttam mentőt a disco előtt...  
2006-07-31 14:51:39
  Feladó: Vivi  
  Üzenet: Jó volt ez a hétvégi habos party az Eldóban.:)))  
2006-07-31 11:14:17
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kitti: kb 15p  
2006-07-30 20:55:47
  Feladó: CiccMicc  
  Üzenet: Pfff...Ez a tegnapi este...:p:))))  
2006-07-30 17:20:54
  Feladó: kitti  
  Üzenet: Mikor fogják felrakni a eldos képeket?valaki nem tudja?  
2006-07-30 16:00:26
  Feladó: WiW  
  Üzenet: emberek.. a Babylonos képek december óta itt megszűntek létezni =(  
2006-07-30 13:21:47
  Feladó: Zizi  
  Üzenet: Jó lesz ma ebben a melegben a habparty az Eldoradoban!!  
2006-07-29 09:17:03
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Hamarosan Technofestival! Meg lesz majd ASOT2006 Armin mesterrel a Palace-ban. Oda ki jön??? Üdv all!  
2006-07-29 06:12:04
  Feladó: ...  
  Üzenet: Mikor akarjatok feltenni az uj kepeket?  
2006-07-28 20:41:41
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Ciara14: szo sincs ilyesmirol. szervezes alatt all a dolog  
2006-07-28 12:28:57
  Feladó: Ciara14  
  Üzenet: Mostmár hogy nem Csabi a fotós,többet nem is lesznek fenn képek?????  
2006-07-28 12:18:33
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Holnap Habparty az Eldóban!!  
2006-07-28 11:39:03
  Feladó: seex  
  Üzenet: Aki nem szeretin az valószínűleg már nem 14 éves!!!ez a végső ítélet  
2006-07-27 19:56:44
  Feladó: klikkkk  
  Üzenet: Kittina! Sikerült saját butaságodat tükröző sorokat leírnod..... koptasd az ujjaidat inkább a vi..iden! :-D  
2006-07-27 19:31:10
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: vegyetek fenykepezogepet (ma mar eleg olcson lehet kapni) es fenykepezzetek. Ez a legegyszerubb megoldas!  
2006-07-27 16:55:13
  Feladó: csaj17  
  Üzenet: Igazad van csaj hogy nincsenek fennt sosem a hétvégi nuli képek és mi van akkkor ha nem jár oda senki sem aki meg oda jár az nyilvánvaló azért jár oda mert szereti azt a helyet aki meg nem szereti teh  
2006-07-27 16:09:41
  Feladó: seex  
  Üzenet: Remélem senki se fog a Stone-ba fényképezni, már csak azért sem!amúgy is mi van ott...istenem  
2006-07-27 14:54:45
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011282 másodperc alatt jött létre