Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Attila
Üzenet:
Aki tudja annak a lánynak a nevét aki az utolsó Naris képek között a 15. képen van az írja meg legyen szíves. Köszönöm.
2006-08-07 12:53:21
Feladó:
Águs
Üzenet:
Na végre, hétvégén party az Eldoradoban!:)
2006-08-07 10:15:44
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Helsinki: mint mar korabban irtam, fent lesznek. Nyugalom
2006-08-07 04:10:21
Feladó:
helsinki
Üzenet:
techno fest-es képek lesznek? mert helyszíneknél nem látom a freeport music club-ot.. :)
2006-08-07 00:47:30
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Yvette: holnapra igertek oket.
2006-08-06 23:41:20
Feladó:
Yvette
Üzenet:
Mikor lesznek fent a techno festival képei????
2006-08-06 23:24:52
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Noryka: 2perc
2006-08-06 19:25:55
Feladó:
Noryka
Üzenet:
Mikor lesznek fennt a mostani eldorádós képek?
2006-08-06 19:16:18
Feladó:
csajocska17
Üzenet:
a stone egy nagy szar szó szerint én már nem is mondok semmit sem........de aki oda beteszi a kábát az sem tökéletes kong az egész disco vannak vagy 20-an kész szégyen!!!!
2006-08-06 19:16:14
Feladó:
anikó
Üzenet:
Itt nincsenek arizónás képek?
2006-08-06 17:17:05
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Naggyon ütős buli volt Pesten gyeekeeeek!!!!jáááááááááááj
2006-08-06 16:06:40
Feladó:
Lacgo
Üzenet:
Szasztok...
2006-08-06 14:04:30
Feladó:
cicccc17
Üzenet:
sziasztok! gyertek ma stoneba ne legyünk az eső miatt kevesen!pussza nektek!!!!
2006-08-05 13:23:12
Feladó:
Timi
Üzenet:
Ma ismét egy király Berry buli az Eldoradoban!
2006-08-05 11:24:35
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Joe: mivel minket sem tajekoztattak rola, hogy elmarad, igy sajnos mi sem tudtuk kitenni.
2006-08-05 11:20:57
Feladó:
joe
Üzenet:
jo hogy elmaradt a mágor fesztivál!!!!!!!!!!!! szép,hogy ide se volt kiírva.
2006-08-05 07:27:17
Feladó:
Exit
Üzenet:
Technofestiválon(info by TomKaos és Matthias Kid)több ezer ember volt ma pénteken,szombat még erősebbnek ígérkezik.Érdemes eljönni!Csabai DJ-k ma lesznek!Üdv!
2006-08-05 06:36:44
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Exit: Nah mán pakolom a táskát...:D
2006-08-03 14:32:12
Feladó:
Exit
Üzenet:
Viktor: Tisztelet a kivételnek! Ezexerint nem mindenki! :DDD Technofestival!!!! TomKaos a pénteket még nem tom. Nekem péntek éccaka a Zónában kell lennem. Esetleg nappal. Üdv!
2006-08-03 12:51:51
Feladó:
Viktor
Üzenet:
...........: legkozelebb bannolva leszel, ha igy adsz hangot a velemenyednek. normalis hangnemben is ki lehet fejezni a velemenyed, ertelmes emberek vagyunk.
2006-08-02 23:00:27
Feladó:
Roby
Üzenet:
AKI VOLT 05.20. ÁN KASHMIR-BAN AZ NÉZZE MEG EZT!!! AZÉRT, MI OTT VOLTUNK!!! http://www.youtube.com/watch?v=a1T5U5WMVrk
2006-08-02 15:47:44
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Jaja, hétvégén mindenki irány Pest, Csepel...Hungarian Techno Fesztivál...100DJ, köztük 7 békés megyei DJ... Szeka, Frost, Exit, Rivas, Androw, James Grow, és Tom Kaos...Gyertek minál többen
2006-08-02 11:03:03
Feladó:
krisztiii
Üzenet:
8adikai ngohtrol lesznek képek?:)
2006-08-01 18:58:18
Feladó:
vajas
Üzenet:
kurva joö volta habparty!
2006-08-01 15:37:09
Feladó:
James Grow
Üzenet:
Na akkor fiúk-lányok énis írok ide, hétvégén mindenki vegye az irányt Pestre, ott találkozunk //18:00-20:00-ig minimal-elektro floor, TECHNO set - - - > egy kis saját promo :DDDDDD
2006-08-01 15:06:39
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service