Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Attila  
  Üzenet: Aki tudja annak a lánynak a nevét aki az utolsó Naris képek között a 15. képen van az írja meg legyen szíves. Köszönöm.  
2006-08-07 12:53:21
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Na végre, hétvégén party az Eldoradoban!:)  
2006-08-07 10:15:44
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Helsinki: mint mar korabban irtam, fent lesznek. Nyugalom  
2006-08-07 04:10:21
  Feladó: helsinki  
  Üzenet: techno fest-es képek lesznek? mert helyszíneknél nem látom a freeport music club-ot.. :)  
2006-08-07 00:47:30
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Yvette: holnapra igertek oket.  
2006-08-06 23:41:20
  Feladó: Yvette  
  Üzenet: Mikor lesznek fent a techno festival képei????  
2006-08-06 23:24:52
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Noryka: 2perc  
2006-08-06 19:25:55
  Feladó: Noryka  
  Üzenet: Mikor lesznek fennt a mostani eldorádós képek?  
2006-08-06 19:16:18
  Feladó: csajocska17  
  Üzenet: a stone egy nagy szar szó szerint én már nem is mondok semmit sem........de aki oda beteszi a kábát az sem tökéletes kong az egész disco vannak vagy 20-an kész szégyen!!!!  
2006-08-06 19:16:14
  Feladó: anikó  
  Üzenet: Itt nincsenek arizónás képek?  
2006-08-06 17:17:05
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Naggyon ütős buli volt Pesten gyeekeeeek!!!!jáááááááááááj  
2006-08-06 16:06:40
  Feladó: Lacgo  
  Üzenet: Szasztok...  
2006-08-06 14:04:30
  Feladó: cicccc17  
  Üzenet: sziasztok! gyertek ma stoneba ne legyünk az eső miatt kevesen!pussza nektek!!!!  
2006-08-05 13:23:12
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Ma ismét egy király Berry buli az Eldoradoban!  
2006-08-05 11:24:35
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Joe: mivel minket sem tajekoztattak rola, hogy elmarad, igy sajnos mi sem tudtuk kitenni.  
2006-08-05 11:20:57
  Feladó: joe  
  Üzenet: jo hogy elmaradt a mágor fesztivál!!!!!!!!!!!! szép,hogy ide se volt kiírva.  
2006-08-05 07:27:17
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Technofestiválon(info by TomKaos és Matthias Kid)több ezer ember volt ma pénteken,szombat még erősebbnek ígérkezik.Érdemes eljönni!Csabai DJ-k ma lesznek!Üdv!  
2006-08-05 06:36:44
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Exit: Nah mán pakolom a táskát...:D  
2006-08-03 14:32:12
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Viktor: Tisztelet a kivételnek! Ezexerint nem mindenki! :DDD Technofestival!!!! TomKaos a pénteket még nem tom. Nekem péntek éccaka a Zónában kell lennem. Esetleg nappal. Üdv!  
2006-08-03 12:51:51
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: ...........: legkozelebb bannolva leszel, ha igy adsz hangot a velemenyednek. normalis hangnemben is ki lehet fejezni a velemenyed, ertelmes emberek vagyunk.  
2006-08-02 23:00:27
  Feladó: Roby  
  Üzenet: AKI VOLT 05.20. ÁN KASHMIR-BAN AZ NÉZZE MEG EZT!!! AZÉRT, MI OTT VOLTUNK!!! http://www.youtube.com/watch?v=a1T5U5WMVrk  
2006-08-02 15:47:44
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Jaja, hétvégén mindenki irány Pest, Csepel...Hungarian Techno Fesztivál...100DJ, köztük 7 békés megyei DJ... Szeka, Frost, Exit, Rivas, Androw, James Grow, és Tom Kaos...Gyertek minál többen  
2006-08-02 11:03:03
  Feladó: krisztiii  
  Üzenet: 8adikai ngohtrol lesznek képek?:)  
2006-08-01 18:58:18
  Feladó: vajas  
  Üzenet: kurva joö volta habparty!  
2006-08-01 15:37:09
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: Na akkor fiúk-lányok énis írok ide, hétvégén mindenki vegye az irányt Pestre, ott találkozunk //18:00-20:00-ig minimal-elektro floor, TECHNO set - - - > egy kis saját promo :DDDDDD  
2006-08-01 15:06:39
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011070 másodperc alatt jött létre