Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: retro  
  Üzenet: ok.hiszek nektek:)  
2006-09-01 22:40:06
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Valóban lett volna őszi mayday.  
2006-09-01 14:56:02
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: vki: Kérdésre általában illik válaszolni, meg is tettem... retro: Nem kitaláció, tényleg lett volna, de mivel jópár sztárvendégnek október 22.ére már volt dátuma, ezért elmarad... Forrás: DJ Jankec (  
2006-09-01 14:07:14
  Feladó: retro  
  Üzenet: 1általán ki találta ki ezt a hülyeséget a maydayről?  
2006-09-01 10:25:18
  Feladó: vki  
  Üzenet: to tomkaos: ezt tudtuk korábban is már ,de mind1 :)  
2006-09-01 10:04:53
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Johni: Oktoberi MAYDAY ELMARAD!!!  
2006-09-01 00:00:42
  Feladó: Johni  
  Üzenet: Sziasztok! Ki tud vmit az oktoberi MAYDAY-rol? Irjon légyszi  
2006-08-31 18:34:51
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: Nah majd én :)  
2006-08-31 17:56:58
  Feladó: pauger  
  Üzenet: miaz, hogy ma meg senki nem irt ide? hehe... Дополнительные живые смk  
2006-08-31 14:24:47
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Bocsi! Promo: Szept. 23! Naga Rivas jómagam... stb... Minimal/Progi... részletek hamarosan...  
2006-08-30 13:53:35
  Feladó: Desmond  
  Üzenet: Ma buli Oh-n.......................  
2006-08-30 11:11:25
  Feladó: retro  
  Üzenet: to norm:miért?  
2006-08-29 10:46:20
  Feladó: norm  
  Üzenet: gáz volt az egész bónusz  
2006-08-28 23:06:04
  Feladó: partyface  
  Üzenet: Sziasztok! Wááá! Hogy lehet azt mondani,h elég volt?Én szívesen maradtam volna még tovább,pedig ott voltam a végéig!  
2006-08-27 21:14:14
  Feladó: JoeBácsi  
  Üzenet: Üdv Mindenkinek Újra :-)  
2006-08-27 18:44:15
  Feladó: RaiZ  
  Üzenet: And-Rush&Reddew vagy Viktor: msnen keressetek meg, kepeket adnek..  
2006-08-27 16:47:24
  Feladó: And-Rushh&Reddew  
  Üzenet: Hy! Szép volt, jó volt, de elég volt. VÉGRE ITTHON!!! (Nemsokára parádé képek)  
2006-08-27 12:40:42
  Feladó: izéke  
  Üzenet: 26.ai eldos képek mikor lesznek feltöltve?  
2006-08-27 10:49:01
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Toszy: A chat funkció nem elérhető!  
2006-08-26 18:27:09
  Feladó: EFs.2  
  Üzenet: Aug.30. Electro.-Festival2 Line up:Snow,Damon Mcu,BJ,Desmond,Steve,Slater,Lawrence,Orlando  
2006-08-26 18:09:20
  Feladó: Toszy  
  Üzenet: Hogy lehet belépni a chatbe?  
2006-08-26 17:48:36
  Feladó: myccy  
  Üzenet: wáááh..parádééé... De rossz,hogy én nem lehetek ott...minenki azt fogja mondani,hogy hhuuu ez nagyon fasza oarty volt:( Jó partyzást mindekinek  
2006-08-26 01:17:51
  Feladó: Dj Berry vs. M'  
  Üzenet: Sziasztok! Holnap Parádé! Ha valaki ott jár akkor kiabáljon ránk. 2 kamionon zenélünk! Este pedig Kisvárda - Club Atlantis - Club Rotation. Mindenkinek jó bulizást. Eljött a nap!!!!!!!!! :)  
2006-08-25 20:28:23
  Feladó: retro  
  Üzenet: butterfly:ozora=paradicsom?:D  
2006-08-25 17:10:30
  Feladó: Szerver18  
  Üzenet: Aki volt aug.18án Sárándon az írjon, hogy milyen volt!  
2006-08-25 15:42:31
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010615 másodperc alatt jött létre