Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
retro
Üzenet:
ok.hiszek nektek:)
2006-09-01 22:40:06
Feladó:
Brian
Üzenet:
Valóban lett volna őszi mayday.
2006-09-01 14:56:02
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
vki: Kérdésre általában illik válaszolni, meg is tettem... retro: Nem kitaláció, tényleg lett volna, de mivel jópár sztárvendégnek október 22.ére már volt dátuma, ezért elmarad... Forrás: DJ Jankec (
2006-09-01 14:07:14
Feladó:
retro
Üzenet:
1általán ki találta ki ezt a hülyeséget a maydayről?
2006-09-01 10:25:18
Feladó:
vki
Üzenet:
to tomkaos: ezt tudtuk korábban is már ,de mind1 :)
2006-09-01 10:04:53
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Johni: Oktoberi MAYDAY ELMARAD!!!
2006-09-01 00:00:42
Feladó:
Johni
Üzenet:
Sziasztok! Ki tud vmit az oktoberi MAYDAY-rol? Irjon légyszi
2006-08-31 18:34:51
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Nah majd én :)
2006-08-31 17:56:58
Feladó:
pauger
Üzenet:
miaz, hogy ma meg senki nem irt ide? hehe... Дополнительные живые смk
2006-08-31 14:24:47
Feladó:
Frost
Üzenet:
Bocsi! Promo: Szept. 23! Naga Rivas jómagam... stb... Minimal/Progi... részletek hamarosan...
2006-08-30 13:53:35
Feladó:
Desmond
Üzenet:
Ma buli Oh-n.......................
2006-08-30 11:11:25
Feladó:
retro
Üzenet:
to norm:miért?
2006-08-29 10:46:20
Feladó:
norm
Üzenet:
gáz volt az egész bónusz
2006-08-28 23:06:04
Feladó:
partyface
Üzenet:
Sziasztok! Wááá! Hogy lehet azt mondani,h elég volt?Én szívesen maradtam volna még tovább,pedig ott voltam a végéig!
2006-08-27 21:14:14
Feladó:
JoeBácsi
Üzenet:
Üdv Mindenkinek Újra :-)
2006-08-27 18:44:15
Feladó:
RaiZ
Üzenet:
And-Rush&Reddew vagy Viktor: msnen keressetek meg, kepeket adnek..
2006-08-27 16:47:24
Feladó:
And-Rushh&Reddew
Üzenet:
Hy! Szép volt, jó volt, de elég volt. VÉGRE ITTHON!!! (Nemsokára parádé képek)
2006-08-27 12:40:42
Feladó:
izéke
Üzenet:
26.ai eldos képek mikor lesznek feltöltve?
2006-08-27 10:49:01
Feladó:
aerio
Üzenet:
Toszy: A chat funkció nem elérhető!
2006-08-26 18:27:09
Feladó:
EFs.2
Üzenet:
Aug.30. Electro.-Festival2 Line up:Snow,Damon Mcu,BJ,Desmond,Steve,Slater,Lawrence,Orlando
2006-08-26 18:09:20
Feladó:
Toszy
Üzenet:
Hogy lehet belépni a chatbe?
2006-08-26 17:48:36
Feladó:
myccy
Üzenet:
wáááh..parádééé... De rossz,hogy én nem lehetek ott...minenki azt fogja mondani,hogy hhuuu ez nagyon fasza oarty volt:( Jó partyzást mindekinek
2006-08-26 01:17:51
Feladó:
Dj Berry vs. M'
Üzenet:
Sziasztok! Holnap Parádé! Ha valaki ott jár akkor kiabáljon ránk. 2 kamionon zenélünk! Este pedig Kisvárda - Club Atlantis - Club Rotation. Mindenkinek jó bulizást. Eljött a nap!!!!!!!!! :)
2006-08-25 20:28:23
Feladó:
retro
Üzenet:
butterfly:ozora=paradicsom?:D
2006-08-25 17:10:30
Feladó:
Szerver18
Üzenet:
Aki volt aug.18án Sárándon az írjon, hogy milyen volt!
2006-08-25 15:42:31
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service